Przegląd katalogu
- 526 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 526 wyników
Przeglądaj coffee house w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 526 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 295,836 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera coffee house z miast takich jak Warszawa, Radom, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo i innych.
“z ciekawosci weszlam w opinie i nie mam pojecia skad biora sie negatywne opinie o bubble tea tyle ile w swoim zyciu sprobowalam herbat to tu maja najlepsze przychodze regularnie od 3 lat a napoje sa coraz lepsze co prawda wystroj lokalu moze odpychac wiele osob ze wzgledu na flagi lgbt jest to kontrowersyjny temat jednak uwazam ze same kolory wygladaja dosc przytulnie ale mysle ze nie powinno byc to wazne bo przychodzimy po napoj chociaz dla wykretow sa miejsca zeby usiasc i drugi lokal na to zeby usiasc z piciem no fajna sprawa moim zdaniem ale samo bubble tea jest tak dobre ze nie wyobrazam sibie tygodnia bez pohevhania na chmielna jesli myslicie ze piliscie dobre bubble tea a nie byliscie w pij herbate to nie piliscie dobrego ktos jeszcze pisal cos o obsludze a moim zdaniem osoby prscujace tam sa przemile widzialam wiele osob za kada i przygotowyjwvych napohe ale zadna z nich nie byla w stosunku do mnie vhamska a jak sie zastanawiacie nad tym co zamkwic bardzo dlugo widzac za soba dluga kolejke to sie nie dziwcie ze ktos wam uwage zwroci ulubiona miejscowka i tyle elo”
“Miejsce bardzo klimatyczne miła młoda obsługa. Z rana przy niedzieli niby spokojnie a wszystko na momencie było zajęte i po naszym wyjsciu coraz więcej ludzi. Lokal powinien być już ciut większy bo widać tam potencjal. Jeśli chodzi o samą degustacje nie jestem fanką matchy, będąc z córką w wawie chciała odwiedzić znany jej lokal i to z tego względu tu byłam. Matcha spoko, miałam wersję jesienna piernikowo śliwkowa. Córka słodszą wersję z bananem byla zachwycona. Ja natomiast zachwyciłam się mufinką byla rewelacyjna. Polecam”
“Serdecznie polecam szkolenie sensoryczne z Justyną. Czas spędzony merytorycznie i przyjemnie. Był to bardzo dobry sposób na samodoskonalenie.”
“Najlepsza matcha ever!!! Top of the top! Duży wybór pysznych, ciekawych i różnorodnych matcha. Miła atmosfera, świetny wystrój, młoda i miła obsługa. Miejsce jest ciche i spokojne ale jednocześnie pełne rozmów. Ciekawe miejsca do siedzenia, w niektórych miejscach siedzi się na podłodze co robi fajny klimat. Jestem zachwycony tym miejscem. Uwaga! Jest bardzo długa kolejka do wejścia w weekend. Przyszliśmy przed otwarciem i już staliśmy w kolejce. Przekąski mochi - oczywiście też top.”
“Niesamowita kawa i niesamowite jedzenie - bardzo dużo opcji wegetariańskich i wegańskich. Wszystko, czego spróbowałam przez ostatnie kilka wizyt było naprawdę cudowne. Jedno z lepszych miejsc w Warszawie :)”
“Przepiękne kompozycje, cudnie pachnące- daliśmy jako prezent dla nauczycieli ”
“Mila obsługa. Pomocna szybko sprawnie przy kasie”
“Wszystko co jest potrzebne na szybkie zakupy, w razie jak czegoś przybraknie jest dostępne. Szeroki wybór wędlin. Robimy tam zakupy codziennie”
“Cudowne miejsce - duży wybór na każdy gust. A ile pięknych filiżanek, kubków, dzbanków - mogłabym tam siedzieć pół dnia :) Oczywiście, wróciłam do domu nie tylko z pyszną herbatą, ale i z nowymi filiżankami... Polecam!”
“Ceny bardzo okej, asortymentu nie brakuje. Można znaleźć praktycznie wszystko czego się szuka. Bardzo miła obsługa, dookoła czyściutko. Polecam!”
“Bardzo dobry lokalny sklep , polecam .”
“Otwarte w niedzielę :) Sklep dobrze zaopatrzony obsługa miła .”
“Jest ok i przyjemne obsługa duży wybór towarów . Polecam wszystkim”
“Fajny dość dobrze zaopatrzony lokalny sklep z miłą obsługą. Rano 7-8 i a później po 14stej dość często są kolejki.”
“Bardzo sympatyczna obsługa ceny umiarkowane zawsze można tu kupić to co niezbędne do domu. Sklep i otoczenie zadbane. Na terenie na którym zlokalizowano sklep mieści się kwiaciarnia ach kwiaty oraz paczkomat”
“Zawsze mam jak najlepszą opinię. Pozdrawiam stary zarząd. Moje uszanowanie.”
“Miło, przyjemnie, muzyczka gra. Duży asortyment i widać cały czas nowości. Super mięsa, ryby i konkretne owoce i warzywa. Najlepsze miejsce w okolicy.”
“Fajny sklep na wsi można zrobić spokojnie zakupy bardzo mi się podoba. Często robię tam zakupy. Moje koty lubią karmę z tego sklepu”
“Zupełne ale pozytywne zaskoczenie na +. Restauracja wybrana przypadkowo po drodze. Dania obiadowe super smaczne, porcje duże, obsługa szybka i rzeczowa, ceny rozsądne. Gdyby było bliżej to byłbym częstym gościem. Sądząc po ilości gości to restauracja musi się cieszyć bardzo dobrą/smaczną opinią :) Gratulacje”
“Dobre miejsce, aby kupić wiele importowanych azjatyckich towarów. Polecam”
“Ładne klimatyczne miejsce na wypicie kawy, zjedzenie śniadania czy ciasta. Zamówiłem śniadaniowe naleśniki pistacja-malina. Bardzo dobre były, dużo kremu pistacjowego, równie dużo konfitury malinowej. Wszystko bardzo dobrze smakowało, ładnie wyglądało. Kawa również dobra. Jak najbardziej polecam, fajna oferta śniadania, nie ma takich oklepanych rzeczy typu jajecznica czy jajka sadzone, tylko coś trochę innego.”
“Jeśli ktoś tu jest przejściowo, polecam zajść złapać coś słodkiego lub po prostu zjeść kanapkę lub wziąć kawę. Pani jest mega uprzejma i wszystko robi na świeżo. Wypieki też są codziennie dowożone. Można też kupić soki naturalne(duży wybór) i trochę energetyków. Ceny bardzo przystępne.”
“Tylko tam chodzę na bubble tea, żaden inny lokal w Warszawie nie jest dla mnie porównywalny, bardzo bardzo polecam!”
“Kupiłam w tym sklepie prezenty na zakończenie roku dla nauczycieli , ślicznie opakowane różne herbatki z pięknymi ręcznie robionymi kwiatami z krepiny . Ślicznie to wyglądało i nie było drogie , gorąco polecam !”
“Przygotowują bubble tea na miejscu i widzisz jak je robią. Obsługa była bardzo miła a bubble tea bardzo dobre. Nie przytłaczało smakiem a sotego można było wybrać 2 smaki kulek. Bardzo polecam.”
“Lody wyróżniają się przede wszystkim doskonałą konsystencją. Są idealnie kremowe, aksamitne i puszyste, co jest kluczowe dla prawdziwych lodów włoskich. Smak jest intensywny, ale jednocześnie naturalny, bez wrażenia sztucznych dodatków czy nadmiaru słodyczy. Widać, że do ich produkcji używane są składniki wysokiej jakości.”
“Pyszne bubble i baaardzo miła obsługa ❤️ idealnie wjeżdża napój po siłowni”
“Bardzo dobra herbata i wspaniali pracownicy, szczególnie Pan Bartosz. Profesjonalne i z kulturą. Dzięki Panu Bartoszowi mój powrót po kolejne herbaty to kwestia czasu.”
“Pani z kręconymi brązowymi włosami jest świetna! jest bardzo pogodna i zawsze cierpliwie doradzi. zawsze wychodzę zadowolona, dziękuję :)”
“Bardzo fajna buła z wieprzowina grillowaną i pyszna herbata tylko bez cukru bo i tak juz jest słodka. Mola obsługa i szybko.”