Przegląd katalogu
- 571 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 571 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 571 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 307,220 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera centrum handlowe z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Płońsk i innych.
“Super sklep. Przez przypadek dałem wcześniej 1*, a chodziło mi o inny sklep. W ramach rekompensaty zostawiam 5* :)”
“Bardzo miła atmosfera, obsługa na wysokim poziomie. Kultura i wsparcie zwłaszcza ze strony Pani Wiktorii, pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Super.”
“Szczerze mówiąc najlepsza obsługa w sklepie w jakimkolwiek do dziś byłem, a tym bardziej pani Karina z blond lokami. Moim zdaniem to najlepsza pracowniczka i powinna dostać podwyżkę.”
“Polecam Apawwe z całego serca! Buty świetnej jakośći i w bardzo dobrej cenie w porównaniu do konkurencji. Obsługa bardzo miła i szybka.”
“Sympatyczna obsługa, bardzo pomocna a pepco jak pepco zawsze spoko ceny”
“Naprawdę dobry sklep z podstawowymi ubraniami i dobrą jakością za tę cenę”
“W sklepie panuje porządek, buty są ładnie wyeksponowane. Pracownicy praktycznie od razu pytają się, czy mogą w czymś pomóc oraz są uprzejmi. Zwykle jest raczej mało osób.”
“Diavola na cienkim cieście. Nigdy nie udawała neapolitańskiej – i całe szczęście. Ma przyjemnie kruche ciasto, ciągnący się ser, porządne salami i jalapeño, które robi robotę. To nie jest L’Antica Pizzeria da Michele ani Gino e Toto Sorbillo, tylko Domino’s Pizza na warszawskiej Pradze. I wiecie co? Jest dokładnie taka, jaka powinna być. W sam raz.”
“Uprzejme panie, które doradzą, pomogą, podpowiedza jak najlepiej skorzystać z ewentualnych promocji. Polecam”
“Świetna obsługa klienta polecamy”
“Mąż kupując mi prezent imieninowy, był urzeczony przemiłą obsługą i doradztwem pań. Dokonał zakupu w iście rodzinnej atmosfere. Po powrocie widać bylo po nim zadowolenie z dokonanego zakupu. A ja potwierdzę, że prezent był trafiony w dziesiątkę.”
“Szczerze polecam. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny są zaskakująco niskie. Towar można odebrać osobiście żeby nie płacić za przesyłkę.”
“Duży wybór asortymentu, obsługa pomocna i miła. Najlepszy sklep tego typu w Ostrołęce”
“Świetna lokalizacja i przyjemna obsługa. Do tego piękny widok na miasto. Polecam!”
“Profesjonalne podejście, rzetelna pomoc oraz jasne i zrozumiałe wyjaśnienia każdego etapu sprawy. Zdecydowanie polecam!”
Studio tatuażu Mariusza Jabłońskiego znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ulicy Krochmalnej w Warszawie. Jest to cenione miejsce na mapie stolicy, znane ze szczegółowych i wymagających projektów artystycznych. Salon specjalizuje się w tatuażach wielkoformatowych, w tym w widowiskowych rękawach oraz kompozycjach biomechanicznych. Ważną gałęzią działalności są profesjonalne covery, pozwalające skutecznie i estetycznie zakryć niechciane wzory z przeszłości. Każdy projekt jest dokładnie analizowany pod kątem anatomii ciała oraz indywidualnych oczekiwań klienta.
Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokata Pawła Raźniaka to nowoczesny punkt pomocy prawnej zlokalizowany w samym sercu Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych poszukujących stabilnego partnera w biznesie. Nasza oferta obejmuje profesjonalne porady prawne, reprezentację procesową oraz stałą obsługę prawną firm, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych, a także spraw o charakterze gospodarczym.
“Serdecznie polecam Panią Mecenas Anne Kaźmierczak-Łuczak. Jest to osoba kompetentna, profesjonalna, posiadająca ogromną wiedzę merytoryczną. Indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność radzenia w konkretnej sprawie potwierdza wykonywanie zawodu na najwyższym poziomie. Pani Anna jest osobą empatyczną i wyrozumiałą, wspiera w trudnych sytuacjach i pomaga w jak najmniejszym stresie przejść przez trudne Sądowe sprawy.”
“Polecam wszystkim , a szczególnie osobom niezdecydowanym i mającym obawy przed pierwszą sprawą w sądzie . Pan Grzegorz to wspaniały i miły człowiek potrafiący przeprowadzić przez sprawę bez niepotrzebnego stresu. Dziękuję bardzo za współpracę i cieszę się bardzo ze to właśnie Pan wspierał mnie w trudnym momencie . Pozdrawiam”
“Warunki super, Właściciel bardzo uprzejmy i pomocny :) dobre jedzonko. Ogromnym plusem jest lokalizacja i dojazd Skm do centrum Warszawy :) polecam na wypady z rodzinka :)”
“W jednym miejscu można znaleźć wszystko czego potrzebujesz żeby ubrać się elegancko, modnie jak i klasycznie. Świetny wybór, zdecydowanie polecam. Poza tym, było to najlepsze w moim życiu doświadczenie zakupowe. Wystarczyło, że wytłumaczyłem czego potrzebuję i jaki mniej więcej mam gust i dopasowano mi to idealnie. Osoby tam pracujące na prawdę wiedzą co robią i znają się na tym. 5 na 5 . Pozdrawiam.”
“Bardzo pomocna i miła obsługa. Polecam z całego serca!”
“Polecam Pana Mecenasa, reprezentował mnie podczas sprawy karnej, cały czas czułem się zaopiekowany, wiedzą i zaangażowanie na najwyższym poziomie.”
“Świetnie wykoanan praca! Pan Patryk obszył moją starą i zniszczoną kierownicę do Jaguara XJ, koło nie najłatwiejsze do regeneracji, dodatkowo wyposażona w ogrzewanie. Teraz wygląda jak nowa. Usługa została wykonana terminowo, zaledwie w jeden dzień i w dodatku za bardzo atrakcyjną cenę. Polecam serdecznie!”
“Świetna obsługa, która stara się dobrać wszystko pod życzenia klienta, jakościowo garnitur jest bardzo dobrze uszyty. Serdecznie polecam.”
“Bardzo polecam. Do salonu Pani Ewy chodzę prawie 5 lat. Fryzura, farba dobrane idealnie. Manicure i pedicure robione profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Nieraz hybryda na dłoniach utrzymywała się 4 tygodnie. Pani Ewa zawsze uśmiechnięta i życzliwa co sprawia, że wizyty są czystą przyjemnością ❤️”
“Wspaniałe miejsce z przepysznym jedzeniem. Porcje ogrome, obsługa bardzo miła, klimat przyjemny. Uwaga! Racuch to danie dla co najmniej 2 osób! Polecam.”