Przegląd katalogu
- 67 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 67 wyników
Przeglądaj cafe w Nowy Dwór Mazowieckich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 67 wyników w Nowy Dwór Mazowieckich, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 25,555 opinii i ocen.
“Zaje. Kurczak świeży, bułka tak samo. Porcja od serca. Oryginalne podejście do tematu burgerów - me gusta.”
“Produkty na swoich miejscach obsługa i pracownicy w porządku , pogadają po śmieją się po żartują. Ogólnie pozdrawiam Łukasza z i resztę jego załogi. Życzę zdrowych wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.”
“Pyszne lody i beza. Lody tiramisu z kawałkami ciasta, a lody pistacjowe miały bardzo dużo kawałków pistacji. Polecam”
“Bardzo miła obsługa,pyszny obiad w rozsądnej cenie po kapitalnym zwiedzaniu twierdzy Modlin. Restauracja mieści się na piętrze,słabo widoczna,ale warto się porozglądać. Polecamy!”
“Restauracja z niezwykle przyjemną atmosferą i pysznym jedzeniem. Wszystko świeże, pięknie podane i doprawione idealnie. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, a wnętrze klimatyczne i zadbane. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.”
“Najlepszy kebab! Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam”
“Duży asortyment, ceny w miarę przystępne, dodatkowo jest kilka różnych lokali na terenie sklepu. Śmiało moge polecić jako sklep do robienia zakupów, dużo większy wybór towarów niż u konkurencji.”
“Bardzo miła pani i bardzo niskie ceny”
“Byłem ostatnio w tym miejscu na kebabie i muszę powiedzieć – rewelacja! Mięso było świeże, dobrze przyprawione, a sos idealnie dopasowany – nie za ostry, nie za łagodny. Bułka chrupiąca, warzywa świeże, wszystko podane szybko i z uśmiechem. Pan, który obsługiwał, był bardzo miły i pomocny, widać że lubi swoją pracę i dba o klientów. Czułem się tam naprawdę dobrze, jak u znajomych. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zjeść smaczny kebab bez zbędnego czekania.”
“Moim zdaniem Najlepszy "Chińczyk" w jakim jadłem. Zupy Pho genialne, moje ulubione danie to: kurczak po malajsku. Porcje są duże i ceny normalne. Polecam”
“Jak zawsze fajnie. Lubię zostać tam na chwilę po zwiedzaniu Modlina i okolic.”
“Miła pani pomogła pieskowi dając nam miskę z wodą :)”
“Fajne burgery, duze i dosc smaczne. Mozna sie spokojnie najesc ;) jak bede w poblizu to z checia odwiedze ponownie ;)”
“Ten sklep trzyma poziom! Tak musi być jeśli chcecie towar na sklepie. BTW. Ja to często wyciągam towar z tych palet co stoją w alejce, jak nie ma ich na półce.”
“Van Bing to miejsce gdzie serwowana jest kuchnia wietnamska dostosowana do naszego podniebienia. Jedzenie jest smaczne, ceny są przystępne obsługująca pani dobrze rozumie po Polsku. Jest też terminal i można płacić kartą. Zdecydowanie polecam gorący półmisek. Jedynie na co trzeba zwrócić uwagę to żeby jakiś "Janusz" nie czmychnął Twojej porcji kiedy wołają na wydawce.”
“Pyszne, domowe jedzenie. Przystępne ceny. Miłą obsługa. Czysto i pachnąco. Bardzo duży ruch, najlepiej zamawiać wcześniej.”
“Bardzo miła obsługa, sklep czysty, dobrze zaopatrzony.Polecam.”
“Tyle razy się tam pojawiłem, a nie pamiętam niczego negatywnego :)”
“Dla mnie ta żabka jest wspaniała . Po pierwsze jest miła obsługa i pomocną . Druga sprawa że ta żabka na Modlińskiej jest świeże produkty oraz czysto jest w sklepie. Dam ocenie na 100 procent gwiazdek .”
“Miła obsługa i smaczne jedzenie. Burger wołowy z frytkami, sałatką i napojem kosztował trochę ponad 60zł. Czas przygotowania posiłku trochę długi ale bez przesady. Informacja o gotowym zamówieniu jest słabo widoczna na monitorach, jeśli siedzisz daleko. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.”
“Sklep ma świetną lokalizację właściciel dobrze ustawił pineske”
“Bardzo dobry Wietnamczyk ...zjadłem makaron sojowy z kurczakiem...pyszny i dość spora porcja ..dodatkowo do wyboru sosy w dzbankach ..polecam koszt 26 zł”
“Wspaniałe miejsce nie tylko dla młodych piłkarzy.”
“Było naprawdę miło. Dotarłem tam bez problemu.”
“Bardzo fajna atmosfera w sklepie, kebab idealnie podpieczony i przyjemna obsługa, chciałabym również wspomnieć o bardzo przyjemnej pani ekspedientce z czarnymi włosami i okularami która mnie obsługiwała. Będę częściej odwiedzać !”
“Jak na lotniskowe warunki to pizza całkiem smaczna. Pani Ola z obsługi uśmiechnięta i bardzo miła ❤️ polecamy jeśli macie na pokładzie dziecko - to idealne miejsce na szybki obiad przed podróżą”