Przegląd katalogu
- 3,160 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 193% Z opiniami
- 170% Ze zdjęciami
Znaleziono 3160 wyników
Przeglądaj branża zdrowia i urody w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,160 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 687,678 opinii i ocen.
“Przemiła i profesjonalna obsługa. Przyjeżdżam specjalnie z Białołęki bo tylko im ufam ;)”
“Szczerze najlepszy barber w Warszawie cechuje go pełny profesjonalizm oraz dobra praca i zaangażowanie Mistrzostwo ❤️❤️”
“Nowo otwarty salon. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Udało mi się trafić promocje strzyżenie + broda za 60 PLN. Usługa na wysokim poziomie. Golarka no zyczki poszły w ruch. Na koniec mycie włosów (co nie jest tak oczywiste w zakladach fryzjerskich) i stylizacja. Jedyne co bym dodał to wykończenie brody za pomocą brzytwy - wtedy dałbym 6 gwiazdek.”
“Dzisiaj robiłam manicure u Pani Tatiany i bardzo polecam. Pięknie starannie zrobione paznokcie i bardzo mila atmosfera:)”
“Absolutnie polecam (robiłam wielokrotnie paznokcie i pielęgnację twarzy). Bardzo fachowo i w miłej atmosferze. Sama przyjemność i czysty relaks.”
“Doskonałe doświadczenie. Przemile dziewczyny, profesjonalne usługi i pyszna herbata. Polecam calym sercem.”
“Rzetelna, fachowa , miła obsługa i atmosfera. Polecam.”
“Najpiękniejsze rzęski u Emilii. Polecam ❣️”
“Kasia - z stopami jest wyjątkowa. Dosłownie stawi Ci na nogi!”
“Serdecznie polecam.Zespół to prawdziwi profesjonaliści – dokładni, delikatni i bardzo uprzejmi. Efekt zawsze perfekcyjny, a atmosfera niezwykle przyjemna. Gorąco polecam każdemu, kto ceni jakość i fachowość.”
“Przemiła atmosfera , empatia bije na odleglosc , profesjonalizm i wieczny usmiech ...szkoda ze trafia sie zawsze ktos , kogo chyba cos boli , chyba konkurencja nie moze nadążyc , polecam w 100 procentach”
“Pełen profesjonalizm. Jeżeli obawiasz się gdy idziesz do fryzjera podciąć końcówki że wrócisz bez połowy włosów to tutaj na pewno Cię to nie spotka. Ceny jak na Warszawę nie są wygórowane a jakość usługi jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!”
“Świetna usługa – profesjonalne strzyżenie, dopasowane farbowanie i miła atmosfera! Włosy i broda wyglądają świeżo i stylowo, a efekty utrzymują się przez długi czas. Polecam każdemu, kto chce poczuć się wyjątkowo.”
“Najlepsze miejsce gdzie można zrobić rzęsy z efektem "jest moc" :) Olga pełen profesjonalizm, przemila osoba z którą można porozmawiać o wszystkim. Z salonu zawsze wychodzę zadowolona i zrelaksowana. Usługi manicure i pedicure również wykonywane na najwyższym poziomie z dbałością o higienę i estetykę pracy. Polecam z całego serca to miłe i przytulne miejsce :)”
“Profesjonalne podejście do klienta, bardzo wysoka jakość wykonywanych zabiegów i super serwis! Napewno powrócę ponownie i bardzo polecam ten salon.”
“Jestem zachwycona serwisem i obsługą w tym salonie! Obydwie fryzjerki Svitlana i Halyna są fantastycznymi profesjonalistami, a Pani Vera zrobiła mi perfekcyjne paznokcie, przy tym ze mam dojść trudne w robocie. Serdecznie polecam każdemu!!!”
“Po kilku nieudanych wizytach u różnych fryzjerów, trafiłam do tego salonu i wreszcie ktoś zrozumiał, czego chcę – fryzjerka doradziła mi idealny kolor i strzyżenie, które pasuje do mojego kształtu twarzy i stylu, jestem zachwycona efektem i na pewno będę regularnie tam chodzić”
“Cudowna dziewczyna robi włosy, byłam u niej na polerowaniu (podcinanie końcówek po całej całości włosów) i na zimnej regeneracji i na prawdę włosy są dalej w niesamowitym stanie miesiąc po. Bardzo polecam.”
“Z czystym sumieniem polecam! Po serii kilku zabiegów, mając porównanie do innych miejsc stosunek ceny do jakości usług jest nadzwyczaj satysfakcjonujący. Profesjonalna obsługa, zawsze wyszedłem dopieszczony i doinformowany =)”
“Wielkie podziękowania dla Pani Katarzyny za pomoc w powrocie do zdrowia, wielki profesjonalizm , super atmosfera i klimat, bardzo dobra atmosfera , dzięki.”
“Ja o fryzjerze :) korzystam z mężem od lat i jestesmy bardzo zadowoleni, bez nadecia, przepychu, normalnie, i ceny też normalne, p. Łukasz słucha i doradzi szczerze i odradzi też szczerze. Dla tych dla których zbędna jest warszawska otoczna nie wiadomo czego :).”
“Byłem wraz z córkami i synami u Pani Małgorzaty na Manicure męskim oraz manicure z malowaniem paznokci córek. Wspaniała profesjonalistka, która wie co robi i jest pełna pozytywnej energii. Z chcecie powrócę na kolejny manicure. Pani Małgorzata to naprawdę najwyższej klasy specjalista z uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia.”
“Byłem pierwszy raz z polecenia dzięki grupie sąsiedzkiej, na początku byłem trochę sceptyczny jak to ja, ale Pani Katarzyna która od dziś będzie pilnować mojej głowy jest fantastyczna i bardzo miła , czułem się dziś , że pierwszy raz ktoś interesuje się tym co chce mieć na głowie. Z fryzury jestem zadowolony i na bank wrócę ! A już wkrótce sprawdzimy Pana Jacka hehe ! Polecam z całej siły !”
“Świetni, profesjonalni i zaskakująco dobrzy. Polecam bardzo tak zabiegi u Pani Moniki i absolutnie Panią Klaudię fryzjerkę - jest doskonała! Relaks i metamorfoza - na pewno odwiedzę ponownie.”
“Fajne miejsce stworzone z myślą o kobietach. Chodzę tu na zabieg laminacji rzęs. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Jestem blondynką i moje rzęsy jeżeli ich nie pomaluję są praktycznie niewidoczne. Jednak po zabiegu mam piękne pogrubine widoczne i podkręcone rzęsy. Jest to świetne rozwiązanie dużo bardziej naturalne niż sztuczne rzęsy. Panie są miłe życzliwe i profesjonalne. Sam salon też jest bardzo ładnie urządzony. Polecam”
“Miesiąc temu trafiłam do tego salonu (trochę przez przypadek) aby wyprostować keratyną moje pofalowane, wyniszczone rozjaśnianiem włosy. Pani Sylwia odradziła mi ten zabieg i zamiast tego zaproponowała ich profesjonalne nawilżenie i stylizację. Wyszłam z salonu ze zdrowymi, pięknie skręconymi lokami. Nigdy przez myśl mi nawet nie przeszło, że moje włosy mogą być tak fajnie naturalnie skręcone! Całe życie je wyciągałam na szczotkę. Dzięki poradom i produktom poleconym przez Panią Sylwię mam teraz zdrowsze włosy i naturalną stylizację. Zdecydowałam, że wrócę w tym miesiącu do tego salonu po kolejne usługi. Dziękuję :)”
“Serdecznie polecam. Obsługa w salonie jest na najwyższym poziomie. Pani Martyna z zaangażowaniem odpowiada na wszystkie pytania i doradza w wyborze. Makijaż był przepiękny, jak i manicure. Wszystko zostało wykonano starannie i z dbałością o każdy szczegół. Dziewczyny tryskają uśmiechem oraz życzliwością. Polecam”
“Pani Wiola to taka manikiurzystka, której ze świecą szukać! Dziś trafiłam na wizytę trochę przypadkiem ale na pewno będę wracać regularnie. Profesjonalizm, dbałość o szczegóły, delikatne podejście do paznokcia z uważnością na aspekty zdrowotne. Po prostu super ❤️”
“Korzystam z usług salonu od ponad dwóch lat. Regularnie robię manicure i nigdy nie miałam problemów. Paznokcie wykonane z ogromną starannością, w miłej atmosferze. W okresie letnim robię pedicure i tutaj też wszystko na najwyższym poziomie. Polecam też konsultację z paniami kosmetolożkami w kontekście zabiegów, beautyplanow. Polecam z czystym sumieniem ☺️ Oferta jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie’”
“Najlepsze od lat! Korzystamy z 15 lat, może więcej, przeszliśmy z panią Agatą przez różne mokotowskie adresy. Do innego fryzjera chodzę tylko, kiedy muszę - potem pani Agata poprawia. Po niej nie poprawiał nikt, zawsze idealna fryzura i super atmosfera.”