Przegląd katalogu
- 31 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 31 wyników
Przeglądaj branża zdrowia i urody w Raszynie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 31 wyników w Raszynie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,771 opinii i ocen.
“Najdokładniej zrobione paznokcie w Raszynie tylko u Justynki. Swoją pracę wykonuje z pasją i całkowitym oddaniem, a makijaż spod jej pędzla jest idealny i trwały. Polecam w 100 %.”
“Pani Iwona jest bardzo miła, ma wolne terminy często na już oraz kapitalne ceny. Nie ma problemu z parkowaniem”
“Polecam Pana Kamila-strzyże męską część naszej rodziny, z 2 letnim dzieckiem poradził sobie rewelacyjnie - super podejście do dzieci. Szybko i miło ☺️”
“Polecam, mój Golden Retriever wyglądał przepięknie po wizycie w SPA. Genialne podejście do zwierzaka. Bardzo sumiennie i starannie wykonana praca. Cenowo także ok.”
“Polecam to Studio urody. Zawsze wychodzę zadowolony i szczęśliwy zarazem. Nowa fryzura, nowy Ja. Jestem stałym klientem.”
“Pełna profeska. Farbowanie na fioletowo (plus kawałek zielonego) z rozjaśnianiem bardzo ciemno brązowych włosów. Świetnie wyszło! Pozdrawiamy i polecamy ☺️”
“Z dużym opóźnieniem daje opinię za co bardzo przepraszam. Pani Monika to przesympatyczna osoba, zdolna i dokładna manicurzystka,a no i bardzo kreatywna, ma przystępne ceny co jest dodatkowym atutem. Jak paznokcie to tylko u Pani Moniki ❤️❤️❤️”
“Polecam, miła obsługa pies będzie w dobrych rękach :)”
“Chodzę tam od lat. Nie mam wyszukanej fryzury, ale ja jestem zadowolony. Stary porządny salon. Ja polecam. Ceny mogły by być troszkę niższe. Ocena 5 z minusem. Ogólnie jest ok.”
“na plus - Czyste, nowe apartamenty, cicha okolica, sklep na dole (czynny do 20), parking obok. Dobry dojazd do P&R Krakowska (6min), ewentualnie Okęcie (12min). Od strony północnej z 2-iego piętra dobry widok na startujące samoloty (nie jest głośno). Sam lokal wyposażony bardzo dobrze we wszelkie udogodnienia. Wygodne łózko w dość małym aneksie sypialnianym (pokój nr 12). Duża łazienka z prysznicem i pralką - ręczniki, kapcie, kosmetyki (male ale są). Aneks kuchenny z kompletnym wyposażeniem. Lodówka z zamrażalnikiem. Salon z sofą, TV. Klimatyzacja. Podłoga z płytek Balkon z widokiem na Okęcie (no bliżej domki jednorodzinne i ich ogródki). Cicho, z korytarza się nie niesie plus drzwi pożarowe wygłuszają klatkę schodową. Drzwi na klucz (jeden), bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. na minus · Można powiedzieć, że balkony i tarasy (okna na nie) mogły zostać zaprojektowane trochę lepiej - uwzględnić podział mieszkań, klatkę schodową. Zasłonki nie domykają się, czasem przydała by się klamerka. Nie wiem jak jest latem i czy widok na ogródki nie rodzi problemów, ale jesienią - bez zastrzeżeń. Odwiedzone - październik 2019”
“Jestem klientka tego salonu od 20 lat. Przychodzę tu na różne zabiegi od paznokci po zabiegi na twarz i ciało. Polecam z prłną odpowiedzialnoscią ten samol, dziewczyny są świetne i profesjonalne, i zawsze starają sie znaleź termin, bo nie jest łatwo. Polecam!!!!”
“Fajne miejsce, ale bardzo trudno się umówić”
“Super fryzjer , Oktaj ma talent!!”
“Kozackie strzyganko i bardzo szybko. Polecam!”
“Korzystam z usług Pani Ani od lat i jestem zadowolony, miła atmosfera i obsługa równorz polecam”
“Bardzo lubię ten salon, zawsze zostanę ostrzyżony tak jak chcę i zawsze dostanę jakieś podpowiedzi lub sugestie jeśli nie jestem pewny albo chcę coś zmienić”
“Świetny salon. Przemiła i profesjonalna dbałość o klienta. Duże poszanowanie dla prywatności, a zabiegi wykonywane z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Zdecydowanie Polecam!”
“Bardzo miła obsługa i super wykonanie paznokci. Polecam.”
“Dziękuję ❤️ Po zabiegu manualnej terapii u Julii , pierwszy raz od pół roku zapiełam normalnie bez bólu stanik. Polecam, Nie czekajcie, życie bez ciągłego bólu jest cudowne.❤️”
“Pani Emilka jest super fachowiec i przemiła osoba”
“Jestem bardzo zadowolona z masaży pani Mai. Są świetne . Dopasowane do potrzeb klienta. Świetne są masaże twarzi głowy. Polecam jej usługi. Jolanta Jalowicka”
“Korzystałem z usług podologicznych. Pełny profesjonalizm, polecam.”
“Szczerze polecam!!! Pani Irenka z profesjonalnym podejściem i umiejętnościami a przy okazji fajny klimacik w saloniku :)”
“Ja, wiele moich koleżanek i kolegów bardzo chwalą usługi tego salonu - profesjonalizm i miłą obsługę. Polecam :)”
“Pani Kasia M. - cudowna kosmetolog. Z pasją, ze znakomitym podejściem do klienta. Cudowna, ciepła osoba. Proponowane zabiegi idealnie dostosowane do potrzeb skóry. Otwartość i ogromne zaangażowanie wyróżnia Panią Kasie i daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Do tego wszystkiego „magiczne dłonie”, które wykonując masaż potrafią przenieść w inny świat. Polecam z całego serca. Nigdy się nie zawiodłam.”
“Miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo sympatyczne właścicielki. Czułam się jak w domu. Polecam!”
“Przychodzę do tego miejsca od początku ;) za każdym razem jestem zadowolona i nigdy już nie pójdę w inne miejsce ;) zawsze mam terminy pięknie wykonana praca i super efekt ;) Pozdrawiam!”