Przegląd katalogu
- 1,478 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 1478 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,478 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,082,360 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar pub z miast takich jak Warszawa, Radom, Siedlce, Płock, Pruszków i innych.
“Najlepszy kebab w okolicy. Porcje duże, mięso naprawdę pyszne, obsługa przejma. Polecam”
“Eleganckie miejsce z widokiem na Nowy Świat. Ładne wnetrze, spokojna muzyka w tle, szybka obsluga, czysto, bardzo tanie zestawy obiadowe za 21zl. Polecam! Grzane winko za 12zl.”
“Bar jest naprawdę spoko. Ludzie są bardzo tolerancyjni, prowadząca karaoke jest mega, ma dobry vibe i potrafi rozbujać imprezę. Byłem tam pierwszy raz i naprawdę jestem zadowolony z obsługi, atmosfery i z karaoke.”
“Przepyszna kuchnia włoska. Obsługa dyskretna i życzliwa. Dania smaczne, miły wystrój lokalu. Polecamy z serca”
“Obiady bardzo smaczne, duże porcje, dania różnorodne. Wszystko działa sprawnie, obsługa jest miła.”
“Świetny kontakt przed weselem, udało się dostosować listę drinków według naszych preferencji. Drinki podane estetycznie i profesjonalnie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również drinki bezalkoholowe. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo dobre obiadki, jedyny minus to sredni wybor jak chodzi o dania. Ale jest smacznie, tanio oraz mozna podjesc to syta.”
“Burger pierwsza klasa. Smaczne mięso, dużo dodatków. Szybka dostawa i dobry kontakt. Polecam.”
“Pełen profesjonalizm, prowadzący hotel wkładają dużo serca w swoją pracę. Roko polecam szczególnie do zorganizowania kameralnego przyjęcia. Smacznie, bardzo miła atmosfera a do tego czysto i przytulnie.”
“Kocham zapiekanki z Murzynka ♥️są przepyszne…w Warszawie nie znajdziecie lepszych! Polecam zarówno te z szynką jak i z pieczarkami. Delikatne i chrupiące…smak dzieciństwa. A co najważniejsze samo miejsce jest urocze a obsługa przesympatyczna mimo…mojego marudzenia typu „tego więcej, tego mniej i kropeczkę ketchupu” ;0) Dziękuję przemiłej dziewczynie z okienka za jej uśmiech i serdeczność.”
“Etiuda Executive Lounge to bardzo komfortowe miejsce na spokojne oczekiwanie na lot. Nowoczesne wnętrze, wygodne miejsca do pracy i relaksu, smaczne przekąski oraz dobra oferta napojów. Na duży plus uprzejma i pomocna obsługa oraz kameralna atmosfera zdecydowanie warto skorzystać przed podróżą.”
“Byłam tam raz ze znajomymi i wrócę na pewno jeszcze, pokoje są super i bardzo klimatyczne takie prywatne, można zamawiać alkohol i są fajne kanapy gdzie można posiedzieć, ale my głównie staliśmy i tańczyliśmy, dużo jest przestrzeni i nie ma piosenki której tam nie znajdowany, najlepsza jednak jest obsługa, Pani Monika wszystko nam pokazała i dokładnie wytłumaczyła co i jak, bardzo miła i kontaktowa osoba, bardzo polecam!!”
“Bardzo fajne miejsce, bardzo duży wybór jedzenia i wszystko naprawdę smaczne, obsługa bardzo sprawna i miła, a na zewnątrz super atrakcje dla najmłodszych. Bardzo polecam na weekendowy obiad rodzinny i nie tylko :)”
“Bardzo polecam ,szaszłyki doprawione i smaczne,ilekroć przejeżdżam służbowo przez Raszyn to wstępuje. Wlaściciel zna się na swojej robocie. Klimat jak z lat 70 tych ,trochę przaśnie,ale ma to swój urok.”
“Bardzo przyjemna obsługa, piwko mozna wypić, muzyka gra, maniurek brakuje ale po co one komu 10/10”
“Byłam w tym hotelu ze swoimi przyjaciółmi ze studiów na zorganizowanym Zjeździe Absolwentów. Bardzo pozytywnie oceniam pobyt i zorganizowany przez obsługę bankiet, smaczne jedzenie, bardzo miła obsługa. Hotel czysty, super położony, blisko Starówki, za niewielką opłatą strzeżony parking. Polecam”
“Nie zrobiłem zdjęć bo byłem bardzo głodny. Mega pyszne domowe jedzenie w niepozornym barze. Danie dnia, czyli zupa + drugie za 35 zł to jest mistrzostwo. Polecam!!!”
“Pieczony kurczak o bardzo dobrym smaku z lekkim dodatkiem czosnku i ziół. Przemiła obsługa. Szczerze polecam.”
“Polecam mięso kraftowe szybka i miła obsługa.”
“Smaczne jedzenie, fajne pokazy slajdów”
“Świetne miejsce i pyszna szama. Jest klimat!”
“Byliśmy dwa razy. Bardzo dobry rosół, kwaśnica z potężnym kawałkiem żeberka. Pomidorowa smaczna, esencjonalna. Devolai smaczny, dobrze przyrządzona wątróbka. Ogólnie polecam.”
“Bardzo miło,jedzonko nawet bardzo dobre.Obsługa milutka.Trochę w ukrytym miejscu ten lokalik jest dopiero niedawno otwarty,ale myślę ze ma potencjał i z czasem będzie to jedno z przyjemniejszych miejsc na posiedzenie i pojedzenie dobrego w dobrej cenie jedzonka.Daję 5 gwiazdek bo wierzę w to miejsce”
“Bardzo miła obsługa, pokuj czyściutki a ceny bardzo przystępne.”