Przegląd katalogu
- 1,008 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 1008 wyników
Przeglądaj baby stores w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,008 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 606,676 opinii i ocen.
“Bogaty asortyment, wraz z przemiłą obsługą. Wszystko świeże i dostępne od ręki.”
“Byłam w tym miejscu już kilka razy i zawsze spotykałam się z bardzo dobrą obsługą. Pani, która tam pracuje, jest życzliwa, pomocna i potrafi doradzić. Zdarza się, że jest zajęta innymi obowiązkami, ale mimo to nigdy nie odmawia pomocy i zawsze znajduje chwilę dla klienta. Obsługa jest sprawna, a atmosfera przyjemna.”
“Kierowniczka uśmiechnięta, pracownicy mili i pomocni, duży wybór wszystkiego, mięso i wędlina z lady, przypraw przepastny wybór, jakich nigdzie indziej nie widziałam (do jajecznicy, do pieczenia w air fryer ), fajny sklep”
“Super sklep i przemiła obsługa. Nigdy nie było z niczym i z nikim problemu a chodzę do tego sklepu jeszcze za czasów starego „kametu” . Zawsze wszystko jest , wędliny i mięso świeże. Nigdy nie trafiłam na nic popsutego. Polecam bo bardzo dobrze zaopatrzony !”
“Polecam. Bardzo miła obsługa. Mają dużo leków na miejscu a jak nie ma to na drugi dzień jest zamówienie.”
“Jestem osobą z niepełnosprawnością wzroku. Obsługa fantastyczna, zawsze skora do pomocy, cierpliwa i wyrozumiała. Nigdy nie dostałem nic zepsutego, żadnej końcówki wędliny czy wybrakowanego produktu.”
“Bardzo lubię ten sklep. Traktuję go właściwie jak delikatesy, zawsze można znależć tu jakieś perełki. Bardzo dobre świeże mięso i wedliny.”
“Nie wiem skąd tyle negatywów. Jeśli mówisz dzień dobry każdemu i jesteś przyjazny to wszyscy są bardzo mili. Od ok 9 lat chodzę do tego sklepu raz na 3-4dni jeszcze gdy był w innym miejscu i był marcpolem natomiast obsługa w 70% ta sama. Wszyscy mili i chętni do pomocy jedyny minus to że przy ladzie z mięsnym czasem trzeba trochę poczekać. Duży wybór produktów małe kolejki. Ja bardzo polecam.”
“Dziś w niedzielę kupiłam wodę i chrupki,sklep był zatowarowany pod sam sufit, pachniało środkami czystości. Podłoga umyta,koszyki czyste, porządek na półkach. Pan w kasie przyjął płatność kartą i nie wymuszał kupna żadnych słodyczy. Nic,tylko podczas wędrówek pieszych posilać się w tym sklepie.”
“Zamówione leki odebrałam szybko i bez problemu.”
“Reserved w Arkadii to prawdziwe centrum mody i stylu. Po wejściu do sklepu natychmiast poczułem, że jestem w miejscu stworzonym dla miłośników elegancji i nowoczesnego designu. Asortyment jest bogaty, oferując wiele różnorodnych opcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Obsługa jest nie tylko profesjonalna, ale także przyjazna i pomocna, gotowa doradzić i pomóc w wyborze najlepszych ubrań. Sklep jest dobrze zorganizowany, co ułatwia znalezienie potrzebnych rzeczy. Częste promocje i wyprzedaże dodatkowo zachęcają do zakupów. Reserved w Arkadii to miejsce, które zawsze przyciąga mnie swoim urokiem i wysoką jakością produktów. Polecam każdemu, kto ceni sobie modę i styl.”
“16.02.23 około godziny 15tej- bardzo miły pan obsługiwał przy kasie”
“Moja najbliższa Żabka — idealna na szybkie zakupy. Zawsze wszystko pod ręką i działa bez zarzutu. Polecam!”
“można tam kupici wszystko jak w gerrfurze obsługa jest nawet bardzo miła.”
“Często robię zakupy w tym sklepie.Jestem zadowolona z obsługi,panie pomocne.Jesli brakuje jakiegoś asortymentu,można zamówić i już wkrótce to jest w sklepie.Ceny przystępne i bardzo szeroki asortyment..Panie miłe i z poczuciem humoru.Panuje bardzo miła atmosfera.Szczerze polecam.”
“Bardzo pozytywnie, personel bardzo miły i pomocny :) Ceny mocno spadły, a to chyba najważniejsze, na części produktów jest taniej niż w dyskontach, tak trzymać. Czysto, i bardzo ładnie, dobre pieczywo, oraz wiele nowości, szeroki asortyment lokalnych jak i międzynarodowych produktów.”
“Bardzo fajny market. Duży wybór i towar w wielu przypadkach inny niż we wszech napotykanych biedronkach czy lidlach.”
“Bardzo dobry sklep . Tani i dobry wybór.”
“Polecam ten sklep. Szeroki asortyment, zawsze pomocna i uśmiechnięta obsługa. Co chwilę widzę sporo nowości na półkach, trudno znaleźć je w innych sklepach. Duży plus jak dla mnie. Do miłego!”
“Bardzo dobry sklep. Ma bardza duże wyposażenie i super obsługę. Poleca❤️.”
“Super sklep, czyściutko, miła obsługa, ciepłe i smaczne posiłki,”
“Mój ulubiony sklep w okolicy. Blisko, szybkie zakupy da się zrobić. Obsługa miła i pomocna. Ceny jak ceny - droższe niż w markecie, ale nie oczeuje, by średni sklep otwarty w niedzielę miał ceny jak w Biedronce.”
“Bardzo miła obsługa. Proszę nie sugerować się opiniami foliarzy, którzy wylewają pomyje na pracowników za to, że zwrócili im uwagę na brak maseczki. Sam kiedyś zostałem grzecznie upomniany, bo zapomniałem o godzinach dla seniorów. Ktoś wykonuje swoją pracę i tyle.”
“Bardzo miła obsługa Jest duży wybór towaru na półkach”
“Dziś kupowałem papierosy i wino. Pracownik sklepu Patryk który był na kasie, zachował się jak należy. Doradził rodzaj wina na dzisiejszy wieczór, o papierosach też miał wiedzę. Polecił towar z koszyka promocyjnego. W porządku człowiek. Gratuluję pracownika i apeluję do Pani Kierownik o premię uznaniową dla tego typa.”