Opinie

  1. Helena Limo ★★☆☆☆

    W sklepie prawie niema zasięgu szczególnie na kasach. Aplikacja się nie ładuje, a razem z tym nie da się ani aktywować kuponów ani używać skan and go. Bardzo proszę o udostępnienie jakiegoś wifi dla klientów lub w jakikolwiek inny sposób rozwiązać ten problem.

  2. Dima Samko ★★★★☆

    Ogólnie rzecz biorąc, Carrefour to bardzo dobry wybór na codzienne i większe zakupy. Sklep jest zazwyczaj dobrze zaopatrzony, a wybór produktów, zwłaszcza marek własnych i świeżych artykułów (owoce, warzywa, pieczywo), jest naprawdę szeroki i w konkurencyjnych cenach. Często korzystam z promocji i programów lojalnościowych, które są dość atrakcyjne. ​Duży plus za porządek na półkach i czystość w alejkach. Obsługa w większości przypadków jest miła i pomocna, choć czasem mam wrażenie, że w godzinach szczytu (popołudnia, weekendy) jest zbyt mało otwartych kas, co prowadzi do sporych kolejek. To zdecydowanie największy minus i obszar do poprawy. ​Samo ułożenie produktów jest logiczne, łatwo znaleźć to, czego się szuka. Polecam Carrefour jako solidne miejsce na kompleksowe zakupy, ale mam nadzieję, że problem kolejek zostanie rozwiązany, co podniesie komfort robienia zakupów do pełnych 5 gwiazdek.

  3. Malgorzata Kaluza ★★★★☆

    Robię zakupy w Carrefour Primenada przy Ostrobramskiej od początku i kiedyś było czyściej. Wpadki sklepu z ostatniego miesiąca: 1) kupno nieżwiezych, drogich steków minutowych pakowanych hermetycznie. Mięso śmierdziało. 2) brak banderoli w 2 wagach sklepowych 3) znowu wpadka ze świezością mięsa. 7.10 kupilam polędwicę sezonowaną, hermwtycznie pakowaną z Sokołowa i znowu smród. Raz reklamowalam mięso i dostalam zwrot pieniędzy. Tym razem nie mam czasu na reklamację. Warto przeszkolić personel, żeby monitorował, ile mięcho leży na zimnej ladzie, zabronić ponownego chlodzenia po tym, jak klienci rzucają niechciane chłodzone produkty byle gdzie w sklepie. Przerwany łancuch chlodniczy = zepsuty produkt (nabiał, mięso). Po kolejnej wpadce Carrefoura z nieświeżym mięsem, zawiadomię Sanepid. Może zareagują.

  1. Daniel Bałdyga ★★★★★

    Ciekawszy sklep niż inne sklepy Carrefour, bardzo miło robi sie zakupy z bardzo szerokim asortymentem. A można też coś zjeść w bistro które jest na wysokim poziomie. Gorąco polecam....

  2. Angelika Ryżow ★☆☆☆☆

    Dział mięsny to chyba jakaś parodia...Panie mają ruchy gorsze niż ślimak w smole ,można stracić przy tym stoisku nawet i 20 min (przy 3os.kolejce) bo Panie kroją 3 dni 2 plastry wędliny , stoją i plotkują,zajmują się wszystkim w koło tylko nie klientem. Jestem mamą 2 dzieci w wieku 2 lata i 2 msc . Zawsze zależy mi na szybkich i wygodnych zakupach... zawsze gdy mam do kupienia mięso lub wędlinę wiem że nie będą to szybkie zakupy bo stracimy duuuużo czasu kupując 20 dag szynki na kanapki. Dzieci płaczą, krzyczą, wołają amam , zero zainteresowania ze strony Pań które tam pracują... potrafią tylko spojrzeć... ale plotek nie przerwą nawet na sekundę.

  3. Krzysztof Nowosadko ★☆☆☆☆

    Aż żałuję, że nie przeczytałem paragonu wychodząc ze sklepu. Panie siedzace na kasie mało zorientowane tym co robią bo przecież zajęte są plotkami między sobą. Notoryczne rozmowy z koleżankami z kasy obok mimo iż obsługują klienta . Takie są tego efekty. Porażka.

  1. Paweł Wyroba ★★★★★

    Zawsze miła obsługa. Bardzo pomocne osoby na linii kas . Na dziale wędlin jak poproszę o pokrojenie wędliny cieniutko to zawsze tak dostaję :-)

  2. Ja Ty ★★☆☆☆

    Dziwny sklep w nietypowym układzie co mi osobiście nie bardzo pasuje. Niczego nie można znaleźć. Wszystko pomieszane. Alkohol eksponowany na wejściu wygląda niepokojąco. Na świecie unika się promowania alkoholu, w niektórych krajach nakazuje się zasłaniania witryn w sklepach monopolowych. Tu odwrotnie. Promùjmy picie bo dla Polaka to magnes. A potem dziwne, że mamy społeczeństwo meneli. Ceny produktów spożywczych z kosmosu. Na plus ładny wystrój.

  3. Paweł Tokarski ★☆☆☆☆

    Miejsce nastawione na wyzysk klienta który w pośpiechu robi zakupy. Ceny do zapłaty przy kasie są nawet o 30% wyższe od tych na stoisku z towarem. Nie polecam chyba że ktoś ma bardzo dużo czasu żeby cenę każdego produktu sprawdzać pod czytnikiem kodow kreskowych. Wszechobecny nieład na półkach z towarem. Dla mnie to okradanie klienta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Carrefour?

Carrefour znajduje się przy Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Carrefour?

Można skontaktować się z Carrefour pod numerem +48 225 150 405

Jak można dotrzeć do Carrefour?

Do Carrefour można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements