Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich
“Budynek zbudowany w stylu neogotyckim z czerwonej cegły.”
Znaleziono 13 wyników
“Budynek zbudowany w stylu neogotyckim z czerwonej cegły.”
“Moja córka chodzi do Klubiku w Promyczku i jest zachwycona , a panie "ciocie" wprost uwielbia ! Bardzo dobrze opiekują się maluchami, dzieci mają dużo ciekawych zajęć i naprawdę czują się tam jak w domu. Pani dyrektor dopiera starannie pracowników, którzy podchodzą do swojego zawodu z pasją ! Bardzo polecam tą placówkę i nie tylko przedszkole, ale i szkołę, do której chodziła moja starsza córka. Była równie zadowolona ! Nauka języka na najwyższym poziomie jak i cała edukacja !”
“Ta szkoła ma fajnych nauczycieli którzy dobrze uczą. Co jakiś czas jest jakiś remont więc budynek jest w dobrym stanie. W środku są dwie sale gimnastyczne, świetlica, około 40 sal lekcyjnych i boisko z placem zabaw.”
“Jesteśmy zachwyceni doświadczeniem, jakie nasze dzieci miały i mają w przedszkolu. Personel jest niesamowicie troskliwy i zaangażowany w rozwój każdego dziecka. Atmosfera jest przyjazna i wspierająca, co sprawia, że nasze dziecki czują i czuły się tam jak w domu. Dodatkowo, różnorodne zajęcia i kreatywne podejście do nauki sprawiają, że nasza pociecha rozwija się wspaniale zarówno pod względem społecznym, jak i intelektualnym. Gorąco polecamy to przedszkole wszystkim rodzicom szukającym miejsca, gdzie ich dzieci będą miały możliwość wszechstronnego rozwoju.”