Bardzo polecam to miejsce, pani która tu pracuję jest naprawdę miła, i jedzenie fantastyczne a ceny bardzo dobre jak na taki wysoki standard (22zł zapłaciłem), bardzo smaczne zapiekanki 10/10
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksander S. ★★★★★
-
MrKafizax ★★★★☆
Naprawdę dobre świeże zapiekanki i kanapki. Składniki świeże i dobre. Bułki podobno z piekarni, co na duży plus. Smakują dobrze i cena też jest odpowiednia. Pani miła i serdeczna. Brakuje większej zapiekanki do wyboru, tak żeby się najeść jak się jest głodnym Na pewno tu jeszcze wpadnę
-
jotek NN ★★★★★
Pozytywne opinie co do właścicielki w żaden sposób nie są naciągane. Jeśli chodzi o zapiekankę "domową" to z czystym sumieniem stwierdzam, że lepszej na promenadzie nie ma. Bez względu czy klasyczna czy na wypasie. Polecam
-
Monika Sz. ★★★★★
Szukaliśmy tego miejsca i na szczęście znaleźliśmy. Pani przemiła, rozmowna, tworzy atmosferę tego miejsca. Zapiekanki może nie są duże, ale smaczne i ze świeżych produktów. Czuć włożone w nie serce.Jest mini stolik do spożycia na miejscu. Tak się zagadaliśmy, że zapomniałam zrobić zdjęcia. Na drugi dzień wróciliśmy po kolejną pyszną zapiekankę.
-
Sebastian Gorgon ★★★☆☆
Mam naprawdę mieszane uczucia. Z jednej strony obsługa jest na świetnym poziomie, pani która tam pracuje jest bardzo sympatyczna i miło się z nią rozmawiało. Lokalizacja też jest super. Z drugiej strony, zapiekanka była sporym rozczarowaniem. Dowiedziałem się, że zapiekanki są kupne, ale podobno to jakiś wyższy standard. Niestety, w rzeczywistości jest inaczej. Zapiekanka po prostu nie była smaczna, a do tego miała bardzo mało sera i pieczarek. Szczerze mówiąc, jadłem lepsze mrożonki z marketu. Trochę szkoda mi ludzi, którzy trafiają tu na swoją pierwszą zapiekankę w życiu, bo to, co dostają, jest dalekie od prawdziwego polskiego klasyka. Serio, pomyślcie nad zmianą dostawcy albo po prostu róbcie je sami. To naprawdę nic trudnego, a różnica byłaby ogromna. Chętnie bym do Was wrócił ze względu na super atmosferę i obsługę, ale jedzenie musi dorównać temu poziomowi.
-
Wiktor Strójwąs ★★★★★
Wspaniałe, pyszne, będę wracać jak najczęściej. Obsługa profesjonalna i miła
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sandwich bar.?
Sandwich bar. znajduje się przy Stefana Żeromskiego 39, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sandwich bar.?
Można skontaktować się z Sandwich bar. pod numerem +48 608 802 737
Jak można dotrzeć do Sandwich bar.?
Do Sandwich bar. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku