Opinie

  1. Aleksander S. ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce, pani która tu pracuję jest naprawdę miła, i jedzenie fantastyczne a ceny bardzo dobre jak na taki wysoki standard (22zł zapłaciłem), bardzo smaczne zapiekanki 10/10

  2. MrKafizax ★★★★☆

    Naprawdę dobre świeże zapiekanki i kanapki. Składniki świeże i dobre. Bułki podobno z piekarni, co na duży plus. Smakują dobrze i cena też jest odpowiednia. Pani miła i serdeczna. Brakuje większej zapiekanki do wyboru, tak żeby się najeść jak się jest głodnym Na pewno tu jeszcze wpadnę

  3. jotek NN ★★★★★

    Pozytywne opinie co do właścicielki w żaden sposób nie są naciągane. Jeśli chodzi o zapiekankę "domową" to z czystym sumieniem stwierdzam, że lepszej na promenadzie nie ma. Bez względu czy klasyczna czy na wypasie. Polecam

  1. Monika Sz. ★★★★★

    Szukaliśmy tego miejsca i na szczęście znaleźliśmy. Pani przemiła, rozmowna, tworzy atmosferę tego miejsca. Zapiekanki może nie są duże, ale smaczne i ze świeżych produktów. Czuć włożone w nie serce.Jest mini stolik do spożycia na miejscu. Tak się zagadaliśmy, że zapomniałam zrobić zdjęcia. Na drugi dzień wróciliśmy po kolejną pyszną zapiekankę.

  2. Sebastian Gorgon ★★★☆☆

    Mam naprawdę mieszane uczucia. Z jednej strony obsługa jest na świetnym poziomie, pani która tam pracuje jest bardzo sympatyczna i miło się z nią rozmawiało. Lokalizacja też jest super. Z drugiej strony, zapiekanka była sporym rozczarowaniem. Dowiedziałem się, że zapiekanki są kupne, ale podobno to jakiś wyższy standard. Niestety, w rzeczywistości jest inaczej. Zapiekanka po prostu nie była smaczna, a do tego miała bardzo mało sera i pieczarek. Szczerze mówiąc, jadłem lepsze mrożonki z marketu. Trochę szkoda mi ludzi, którzy trafiają tu na swoją pierwszą zapiekankę w życiu, bo to, co dostają, jest dalekie od prawdziwego polskiego klasyka. Serio, pomyślcie nad zmianą dostawcy albo po prostu róbcie je sami. To naprawdę nic trudnego, a różnica byłaby ogromna. Chętnie bym do Was wrócił ze względu na super atmosferę i obsługę, ale jedzenie musi dorównać temu poziomowi.

  3. Wiktor Strójwąs ★★★★★

    Wspaniałe, pyszne, będę wracać jak najczęściej. Obsługa profesjonalna i miła

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sandwich bar.?

Sandwich bar. znajduje się przy Stefana Żeromskiego 39, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sandwich bar.?

Można skontaktować się z Sandwich bar. pod numerem +48 608 802 737

Jak można dotrzeć do Sandwich bar.?

Do Sandwich bar. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements