Przegląd katalogu
- 62 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 62 wyników
Przeglądaj park w Goleniowie, Zachodniopomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 62 wyników w Goleniowie, Zachodniopomorskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 6,389 opinii i ocen.
“Leśna traska rowerowa prz źródełku ławeczka piękny staro las bukowy plus widok na żekę Inna. Polecam na spacer czy wycieczkę rowerową.”
“Fajne miejsce. Miła i fachowa obsługa. Polecam :)”
“Mała, ale spoko. Tylko to jakaś klatka Faradaya - w środku internet w telefonie nie działa. Aplikację Vitay trzeba odpalać przed wejściem do środka :D”
“O dziwo od Polaka, bardzo dobry kebab, przemiła i sympatyczna obsługa pozdrawiam z dogodną wdzięcznością za rodowite dobre rollo”
“Lodowisko fajne. Osoba dorosła 13zł Bilet ulgowy 9zl Wypożyczenie łyżew 8zl”
“Bardzo przyjemny hotel w przystępnej cenie.”
“Zatrzymaliśmy się w przerwie w podróży nad morze, dzieciaki mogły rozprostować kości. Fajnie położony, ogólno dostępny, miejsca do siedzenia dla dorosłych. Obok mały strumyk, idąc wzdłuż niego można dojść do rzeki Iny, a dalej do murów miejskich i ciekawych rzeźb z legendami :)”
“Czyściutko bardzo miła obsługa pyszne śniadanko w cenie pokoju byliśmy przejazdem bardzo polecam”
“Super. Mieliśmy tam Chrzest Synka. Obsługa bardzo miła i bardzo sprawna. Jedzenie przekot. Bardzo duże porcje. Polecam serdecznie”
“Profesjonalne podejście i doradztwo :)”
“Duzy wybór, miła obsługa i dobre ceny!! Polecam!!”
“Ciekawe miejsce. Dzikie i naturalne.”
“Piękna choć wycinana przez wiadomo kogo na literę P I S. Strasznie wycinają drzewa a to takie ładne miejsce.”
“Dużo miejsc parkingowych. Nie trzeba pobierać biletu wystarczy wprowadzić numer rejestracyjny w terminalu na parkingu i on drukuje bilet lub przy wejściu bez wydruku biletu. Polecam to miejsce na zakupy.”
“Pyszna kawa z ekspresu do przygotowania samemu. Smak jak z kawiarni.”
“Polecam bardzo gabinet Pani Agnieszki.Ja i moja rodzina leczymy tam zęby od kilku lat i jestesmy bardzo zadoweleni.Profesjonalna,rzeczowa do tego zawsze uśmiechnięta.Obsługa na najwyższym poziomie”
“Cicho, czysto, jest gdzie odpocząć”
“Czystość ok pokoje trochę ciasne.”
“Wszystko super. Zapraszam serdecznie”