Przegląd katalogu
- 868 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 868 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 868 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 21,853 opinii i ocen.
“Cudowne miejsce. Pani z recepcji przemiła, a stylistka Julia robi przepiękny manicure. Polecam gorąco;)”
“Szkolenie to bomba! Odpoczywasz, a wiedza i doświadczenie przychodzi podczas miłej współpracy. Klaudia wyjaśniła każda moja zagwostke. Dawała mi czas na to żebym mogła odetchnąć i jednocześnie nie pozwoliła mi zejść z tempa. Bardzo polecam!”
“Pani Ewa słucha potrzeb klientek. Zawsze doradzi,podpowie jak pielęgnować twarz aby efekty jej pracy utrzymywały się długo. Dzięki pani Ewie wierzę,że moja twarz i cienie pod oczami mogą zniknąć,a ja mogę cieszyć się zadbana cerą,która nie wymaga grubych warstw podkładu. Polecam wszystkim. Pani Ewa ma wiedzę i doświadczenie.”
“Super salon fryzjerski z klimatem i rewelacyjną obsługą.”
“Z całego serca polecam wizytę u Pani Joasi! Profesjonalizm, ogromna wiedza i indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że czulam się w tym miejscu zaopiekowana. Efekty przerosły moje oczekiwania- stopy wyglądają super.”
“Jestem bardzo zadowolona z paznokci, które zrobiła mi Pani Karolina. Byłam trudnym przypadkiem, a paznokcie zostały wykonane bardzo starannie, i są przepiękne. Usługa została wykonana czasowo szybko, co było dla mnie dodatkowym atutem tej wizyty, ponieważ siedzenie ponad dwie godziny na paznokciach, zniechęca mnie do kolejnych wizyt. Na pewno wrócę i polecam z całego serca Karolę ;)”
“Najlepsza niezmiennie od 6 lat ❤️”
“Śliczne paznokcie, idealnie odwzorowane. Możliwość płatności przelewem BLIK - ogromne ułatwienie ( nie zdarza się w wielu salonach )”
“Jestem bardzo zadowolona pełen profesjonalizm koloryzacja i ścięcie. Każdemu polecam miła i ciepła atmosfera a włosy po wizycie wyglądają jak milion dolarów”
“Polecam! Pełny profesjonalizm i cudowna atmosfera. Na pewno wrócę!”
“Chciałabym podzielić się moimi wrażeniami z wizyty u Pani stomatolog. Muszę przyznać, że jestem zachwycona! Pani doktor ma fantastyczne podejście do pacjenta – jest bardzo ciepła i życzliwa, co sprawia, że czujemy się swobodnie i komfortowo. Jej duże poczucie estetyki jest widoczne w każdym detalu. Zęby po zabiegu wyglądają fenomenalnie! Pani doktor jest niezwykle kompetentna i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, co dodatkowo podniosło moje zaufanie do jej umiejętności. Jestem bardzo zadowolona z efektów i z pewnością wrócę na kolejne wizyty. Będę również polecać Panią stomatolog wszystkim moim znajomym. Dziękuję za wspaniałą opiekę!”
“Byłem tutaj latem 2022 i byłem zadowolony z osoby która mnie obsługiwała i z procesu tylko polecam coś zrobić z tym kranem czy jak to się tam nazywa (chodzi mi o ten proces mycia głowy) bo po tem mnie bolała szyja”
“Od lat chodzę do Pani Martyny i mam nadzieję że nigdy nie przestanę. Nie lubię wydziwnień i moje paznokcie są dzięki temu schludne, odpowiedniej długości i naturalnie wyglądające. Do tego Pani Martyna zna lepiej moje paznokcie niż ja sama. Zdecydowanie polecam”
“Polecam z całego serca depilację u Pani Karoliny. Jestem już stałą klientką od wielu lat i mogę powiedzieć, że efekty są naprawdę WOW!!! Byłam wcześniej klientką jednej z sieciówek w centrum miasta, ale nie czułam się tam tak zaopiekowana i tak komfortowo jak u p. Karoliny. Po zmianie salonu efekty depilacji od razu były widoczne. Dzięki wcześniejszemu doświadczeniu od razu mogłam dostrzec wielką dokładność, precyzję oraz wiedzę p. Karoliny oraz to, że dzięki jej życzliwości, uśmiechowi i rozmowom podczas zabiegu nie odczuwam żadnego skrępowania, czy większego bólu i na kolejne wizyty przychodzę zawsze z uśmiechem :))) Ostrzegam tylko, że depilacja u p. Karoliny i efekty uzyskane są bardzo wciągające i człowiek decyduje się na kolejne partie ciała ;p ale, przy regularności wizyt i stosowaniu się do zaleceń Pani Karoliny można się cieszyć gładką skórą cały rok!!!! POLECAM całym sercem!!!!”
“Polecam z całego serca Panią Karolinę. Moja skóra jest problematyczna, a Pani Karolina wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, aby odpowiednio zadbać o moje potrzeby. Zawsze wracam do salonu nie tylko ze względu na profesjonalnie wykonane zabiegi, ale też ze względu na energię i charakter P. Karoliny. Po ciężkim dniu taka dawka pozytywnej energii jaka ma P. Karolina to kop energetyczny . Pani Karolina potrafi zadbać o komfort zabiegu. Zawsze czuję się bezpiecznie, nieoceniana, zrozumiana. Gorąco polecam.”
“Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pani Edyty. Ogromny profesjonalizm i niezwykła empatia. Podczas zabiegów czułam się zaopiekowana. Pani Edyta stosuje skuteczne znieczulenie, także podczas zabiegów nie odczuwa się bólu. W czasie trwania makijażu ust porostu zasnęłam! Jestem zachwycona, mam nowe „powiększone” makijażem oczy i piękne usta. Dziękuję Pani Edyto Do zobaczenia za trzy lata na odnowieniu. Małgorzata”
“Polecam serdecznie z całego serca Panią Anię ❤️ Pełen profesjonalizm a do tego jeszcze przemiła osoba. Byłam zachwycona cudownym makijażem i przepięknym upięciem włosów, które Pani Ania wykonała z ogromną dbałością i starannością.”
“Z całego serca polecam Paulinę♥️ wyprowadziła mnie z poważnych zmian trądzikowych, wspierała w tej drodze i służyła zawsze radą i wsparciem. To niesamowicie empatyczna osoba, która szuka przyczyny problemu, jest bardzo profesjonalna i dysponuje dużą wiedzą.”
“Bardzo miła atmosfera, dziewczyny zdolne, sympatyczne, zabiegi wykonywane profesjonalnie. Polecam wszystkim ten salon!”
“Wg mnie najlepsza stylistka w mieście. Zawsze piękne paznokcie i profesjonalizm najwyższym poziomie. Polecam”
“GlowSkin to cudowne miejsce! Przede wszystkim panuje tam wspaniała atmosfera, Pani Paulina to bardzo miła, ciepła osoba. Posiada ogromną wiedzę, podczas zabiegów wszystko po kolei tłumaczy, dobiera odpowiednie kosmetyki do późniejszej pielęgnacji. Pani Paulina również zajmuje się już od dawna moimi paznokciami, które zawsze są idealnie zrobione:) POLECAM!!:)”
“Korzystam z ich usług już wiele lat i zawsze jestem zadowolona. Piękne brwi, paznokcie, zadbane stópki, depilacja laserowa, relaks i co tylko można sobie zażyczyć. Mój makijaż ślubny był najpiękniejszy na świecie! Świetna atmosfera i pełen personalizm. Szczerze polecam.”
“Masaż świecą relaksacyjną wykonany z należytą starannością i profesjonalnie. Pani Natalia kompetentna, uprzejma. Serdecznie polecam niezdecydowanym na chwilę odprężenia i relaksu w salonie Yasumi Stargard”
“Polecam z całego serca! Profesjonalna i sympatyczna Pani kosmetolog. Po darmowej konsultacji i opinii stanu mojej skóry w końcu wiem jakie kroki powinnam podjąć aby móc cieszyć się piękna cerą. Pani kosmetolog zaleciła dalsze badania i przedstawiła swoją propozycję domowej pielęgnacji. Czuję że jestem w bardzo dobrych rękach.”
“Pani Ania cudowna, przepiękne paznokcie mi zrobiła. Polecam!!”
“Polecam z całego ❤️ To już moja druga wizyta u Moniki i już wiem , ze będą kolejne . Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym przebyty w miłej atmosferze . Monika ma ogromny fach w ręku , potrafi dobrze doradzić i wytłumaczyć cały proces zabiegu . Trafiłam tam z polecania i również polecam innym ❤️”
“Zawsze zanim wystawię jakąś opinię publicznie, staram się skorzystać z danych usług więcej niż jeden raz. Studio Black Diamond odwiedziłam już dwa razy i na dwóch pewnie się nie skończy. Z czystym sumieniem mogę polecić :)”
“Super! Pan Dawid zawsze przyjmuje mnie punktualnie, co jest dla mnie bardzo ważne. Zawsze jestem zadowolony ze strzyżenia :) do zobaczenia!”
Gabinet kosmetyczny Basia to salon kosmetyczny stawiający na estetyczne wykonanie. Miejsce wyróżnia dbałość o higienę oraz delikatne techniki. W ofercie są manicure i pielęgnacja urody. Zespół pracuje...
“Odwiedziłam salon Beauty bistro i muszę przyznać, że zasługuje on na pełne 5 gwiazdek! Atmosfera w salonie jest niesamowicie przyjemna i relaksująca, co sprawia, że każda wizyta to prawdziwa przyjemność. Obsługa jest na najwyższym poziomie, a szczególnie chciałabym wyróżnić panią Erykę, która wykonuje swoją pracę z wielką pasją i precyzją. Każde paznokcie, które wyczarowuje, są prawdziwymi dziełami sztuki – perfekcyjnie wykonane i trzymające się przez długi czas. Dodatkowym atutem jest przepyszna kawa serwowana w eleganckich papierowych kubkach, która umila czas spędzony w salonie. Cały personel jest zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy, co sprawia, że chce się tam wracać. Gorąco polecam ten salon każdemu, kto szuka profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery!”