Przegląd katalogu
- 172 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 172 wyników
Przeglądaj cinema w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 172 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 154,979 opinii i ocen.
“Miejsce dobrych koncertów. Czasem potrafią "utrudnić" wejście, słabą obsługą.”
“⭐ MEGA obsługa! ⭐ Świetne kino i wyjątkowo profesjonalny personel. Miałem problem z kuponami z MyBenefit — oni kompletnie sobie z tym nie poradzili. Na szczęście wkroczył Manager Kina (przez wielkie M!) i w dwie minuty wszystko zostało rozwiązane. Wyszedłem zadowolony, a kino zyskało klienta na wiele lat. Tak się robi obsługę! A z MyBenefit… nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia.”
“Ciekawe miejsce na mapie Szczecina. Profesjonalne podejscie do klienta. Świetna atmosfera. Zakupiony produkt w 100% spełnia moje oczekiwania. Polecam wszystkim Audiofil Szczecin, nowa jakość odtwarzanej muzyki na wyciągnięcie ręki.”
“Super, mega, czaderska obsługa klienta. Serdecznie polecam Hubert Simiński @Pasieka Czelin”
“Dostałem uwagę od nauczycielki i prawie miałem zagrożenie że zachowania ale kino fajne byłem na spektaklu Balladyny i aktorzy zrobili świetną robotę pozdrawiam”
“Polecam zajecia malarstwa i ceramiki Corka zachwycona”
“Czytając opinie miałem wątpliwości, ale skusiła mnie cena. Naprawdę nie żałuję. Często korzystam z podobnych hoteli , więc mam porównanie. Jedzenie super, czystość Ok, a lokalizacja no cóż na plażę kilkadziesiąt metrów a do centrum rowerem kilkanaście minut piękna ścieżką rowerową dla mnie idealnie.”
“Piękne miejsce zwłaszcza wieczorem”
“Kino na 10tke! Pomyliliśmy godzinę seansu wybranego filmu ale Pan z obsługi zrobil wszystko, żebyśmy oglądnęli film. Dostaliśmy inne wolne miejsca a nie musiał tego dla nas robić. Brawo i mocna 5 tka bo dałbym 10tke gdyby była taka skala. Dziękujemy ❣️”
“Dzień dobry!To nasz ulubiony sklep!Jak dużo dobrego my tam kupiły! Dużo taniej i liepej niż gdzie indziej! Nawet kupowała telefon, ta laptop na( online marketplace )i też zakup był udany!Dziękuję bardzo wszystkim pracownikam!!! Właścicielom!!!!!”
“Bardzo fajny sklep, posiadają dużo stanowisk samoobsługowych dzięki którym dość szybko przejdziesz przez kasy. Zwłaszcza, że wielu ludzi nie posiada karty lub nie chce korzystać z kasy samoobsługowej i wolą stać w długiej kolejce. Reklamacje cen produktów też da się szybko załatwić w biurze obsługi.”
“Dziś miałam naprawdę udane zakupy spożywcze. Udało mi się znaleźć wszystko, czego potrzebowałam, i to w dobrych cenach. Jestem bardzo zadowolona z jakości produktów, które wybrałam. Dodatkowo, sklep był dobrze zaopatrzony i przyjemnie się po nim poruszało. Mam nadzieję, że kolejne zakupy będą równie udane.”
“Profesjonalna obsługa, kluczowa wiedzą na temat dekoracji i stroików. Polecam Pana Patryka”
“Siłownia dobrze wyposażona, spełnia oczekiwania zarówno zawodowego zawodnika, jak i trenera personalnego. Widać, że jest tu klimat do solidnych treningów. Mam nadzieję, że w przyszłości będę miał okazję odwiedzić to miejsce osobiście.”
“Ogólnie miejsce rewelacja , atmosfera super . Jednak zwróciła bym większą uwagę przy takich dużych imprezach na bezpieczeństwo na schodach , przejścia praktycznie nie było.”
“10/2025 Byłam w Radzionkowie na Tribute to ABBA. Bardzo fajnie prowadzone, muzyka to wiadomo, brakowało mi trochę kolorów. Tak kojarzę, że ABBA to feria kolorów. Tego tu brakowało, ale ogólnie ok, tancerki super! tylko chyba sala w Radzionkowie nie bardzo się nadaje na koncerty. Spektakl oczywiście polecam, kto lubi tamte klimaty to jak najbardziej.”
“Wygodne rozkładające się fotele, dobre nagłośnienie wyraźny obraz. Bardzo miła obsługa a przede wszystkim Pan Krzysztof Jednym słowem multikino, polecam”
“Pozdrawiam zarąbisty film i miła obsługa❤️”
“AMFITEATR może nie jest największy ale na koncert Cleo się udał i było super!Córka bardzo zadowolona:)”
“Świetne miejsce i świetni ludzie”
“Kino jest super jak na miasto wielkości Nowogardu. Repertuar w miarę na bieżąco z premierami, bilety przystępne cenowo. Inni piszą o niewygodnych fotelach. Może trochę, według mnie da się przeżyć.”
“Polecam Kino Tecza zawsze czysto, pieknie pachnie. Duży plus , że nie jest sprzedawany popcorn fajne godziny otwarcia. Pani pracująca w kinie uśmiechnięta pomocna bardzo życzliwa. Fajnie ze w Walczu jest Kino i nie trzeba jeździć do Piły”
“Market tak naprawdę zlokalizowany tuż przy wieździe do Szczecina od dzielnicy gumieńce a nie w miejscowości Kołbaskowo. W dni powszednie robi się bardzo szybko i wygodnie zakupy, gdyż jest tu relatywnie mało osób. Cały obiekt znajduje się na jednym poziomie. Bardzo, dużo miejsc parkingowy, na wolnym powietrzu, bez dachu.”
“Sklep z miłą obsługą, zawsze wszystko można znaleźć dobrze wyposażony. Zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność. Nawet ceny są do zaakceptowania:) Dużo starych produktów których nie można znaleźć już w innych sklepach ale i nie tylko. :) Idealne dla takiego emeryta jak ja”
“Serdecznie polecam sklep, dobre zaopatrzenie, różnorodność towarów i fajne promocje. Obsługa bardzo miła i pomocna, a na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani z działu wędliny/sery w fioletowych włosach. Zawsze podpowie i poleci coś dobrego. Jedna z sympatyczniejszych osób na tym dziale. Do zobaczenia na pewno!”
“Tanio, czysty sklep, szeroki asortyment, duży plus za artykuły do robienia sushi, dla dziecka dostępna pełna wyprawka do szkoły zarówno podstawowej jak i średniej, studenci też znajdą coś dla siebie, fajne są też koszyki z promocjami (ostatnie sztuki lub krótkie daty ważności). Jak większe zakupy to tylko tam! Oczywiście kasy samoobsługowe, czyli moja ulubiona forma kasowania zakupów, jedyny problem jest taki, że często one nie czują tego co się tam wrzuci (reklamówki, balony itd)”
“Multikino znajduje się w CH Galaxy. Dużo filmów w ofercie oraz dostępnych seansów w różnych godzinach, co pomaga wybrać i zaplanować najbardziej dogodny dla siebie termin.”
“Galeria Nowy Turzyn w Szczecinie oferuje dziesiątki sklepów i butików, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Różnorodność asortymentu sprawia, że zakupy stają się wygodne i przyjemne. Po udanych zakupach można zrelaksować się w jednej z klimatycznych kawiarni, delektując się aromatyczną kawą i wyśmienitymi słodkościami.”
“Trafiła mi się najlepsza obsługa na świecie Panowie Dawid i Dawid to debeściaki! Szybko, sprawnie i znają się na rzeczy. Polecam i będę wpadać częściej:D”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep”