Przegląd katalogu
- 82 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 82 wyników
Przeglądaj relaks i styl w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 82 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 9,129 opinii i ocen.
“Świetne cięcie i koloryzacja, polecam ❤️”
“Byłam dziś pierwszy raz w salonie ,o zgrozo zbyt późno ale ręce Pani Uli uratowały je ;) Miałam kilka kolorów, dziwnych uszkodzeń, mimo zapewnień poprzedniej fryzjerki włosy nie były cięte na prosto,nie układały się wcale! Dziś wyszłam w pięknym kolorze chłodnego brązu z pięknym cięciem,dotykam je i oglądam beż końca! Jestem zachwycona i następnym razem ze spokojem zamknę oczy i oddam się Pracy Pani Uli! Cudowna atmosfera, jakość usługi na mega wysokim poziomie a cena kompletnie nie adekwatna to jakości (zbyt niska)”
“Pani Marta, bardzo fachowo podchodząc do sprawy mojej skóry/cery, kilkoma zabiegami Mezoterapii w zasadzie wyleczyła mnie z niedoskonałości z którymi walczyłem chyba od zawsze. Na plus oceniam obsługę, profesjonalne podejście do klienta i wyjątkowo fachowe doradztwo. Minusów nie widzę :) Pozdrawiam Panią Martę Pietrzyk.”
“Świetne miejsce! Sympatyczni gospodarze, którzy z chęcią dzielą się dobrą radą. Polecili nam świetną knajpę oraz szlak w Ustrzykach Górnych. Stosunek jakości do ceny nie do przebicia. Domek czysty, zadbany i wyposażony bardzo dobrze. Piękna i spokojna okolica. Polecam”
“Moim zdaniem to najlepszy wybór stylistki w okolicy Przeworska., korzystam z usług od kilku lat. Pani Kinga zawsze ma w zanadrzu wiele propozycji na stylizację paznokci, ale również potrafi doskonale odwzorować te ze zdjęć. Ogromny plus za czystość i sterylność otoczenia. Przyjemna atmosfera podczas korzystania z usług, bez problemu ze znalezieniem dogodnego terminu i przyzwoita cena za manicure :)”
“Wykonanie paznokci przepiękne. Brwi zrobione perfekcyjnie. Dodatkowo czas spędzony na przemiłej rozmowie. Z całego serca polecam Panią Magdalenę.”
“Polecam z całego serca salon Papillon Mobilne Studio Urody! Paznokcie zawsze wyglądają cudownie, trzymają się bardzo długo! P. Daria jest cudowna, zawsze uśmiechnięta, stwarza świetną atmosferę w salonie! POLECAM! POLECAM! POLECAM!”
“Ekipa bartberska robi świetne strzyżenia. Bardzo sie starają i są dokładni! Poza tym można też fajnie i miło pogadać ;). Ogólnie wszystko na duży , mocny Plus. W końcu jakieś miejsce w Ropczycach gdzie można się dobrze ostrzyc.”
“Z całego serca polecam! Korzystam z usług Pani Solomii od kilku lat, potrafi doradzić najlepsze rozwiązania, a efekty jej pracy są zawsze zachwycające. Jest prawdziwą artystką w stylizacji włosów ✨”
“U Pani Doroty robiłam botoks oraz powiekszanie ust. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Atmosfera, którą stwarza Pani Dorotka jest ciepła, a okazywana empatia i opieka pozwala się wyluzować i poddać przemianie ❤️”
“Polecam P.K studio, Patrycja jest przemiłą osobą znającą się na swojej pracy paznokcie jak i rzęsy zawsze wykonane pięknie i starannie, luźna atmosfera dzięki, której przyjemnie spędza się czas w salonie, dodatkowym plusem jest karta rabatowa. ♥”
“Odwiedziliśmy Cafe Julin nie pierwszy raz. Idealne miejsce na odpoczynek po długim spacerze po okolicznym lesie lub przystanek w czasie rowerowej przejażdżki. Smaczna kawa, przepyszne ciasta i lody, orzeźwiające lemoniady. Cisza i spokój, można odpocząć na leżaku lub usiąść na ławce. Miejsce bardzo fajne na przyjazd z małymi dziećmi, aby w spokoju obcowały z naturą. Miejsce przyjazne dla psów. Gospodarze bardzo mili i pozytywnie nastawieni, jak zresztą wszyscy tu pracujący. Czuć dobra i pozytywną energię. Można załapać się na poranną jogę pod chmurką. Pozostaje nam tylko jeszcze zostać tu kiedyś na noc. Polecam”
“Najlepszy Barber in Town a Robert jest mega Kozackim Barberem, zawsze super doradzi i na dodatek jest super uprzejmy!!!! Szczerze Polecam każdemu Proper Man !!!”
“Luźna atmosfera,efekt końcowy dokładnie taki jak chciałem uzyskać można śmiało polecić,pozdrawiam Tomka,który wykonał świetną robotę!”
“Jeżeli myślisz Barber Krosno to w ciemno uderzaj do Huberta z Dziupla Barbershop. To zdecydowanie najlepszy Barber w Krośnie, genialne umiejętności w połączeniu z ogromną pasją. Bardzo polecam!”
“Fajne piensce. Pyszna kawa indyjska, wyśmienita herbata. Lecz ceny nieco za wysokie. Ale waret”
“Mariola robi najpiękniejsze makijaże na świecie! Zawsze dobrze doradzi, słucha klienta. Jest mega sympatyczną osobą. Dodatkowo ma w ofercie swojego gabinecie mnóstwo fantastycznych zabiegów, które z pewnością sprostają wymaganiom nie jednej klientki.Mariola jest mistrzynią w swoim fachu. Bardzo polecam!”
“Ostatnio rozjaśniałam włosy w tym salonie i jestem zachwycona efektem! Wyszło przepięknie. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, a pani Asia jest przemiłą osobą. Do tego atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna i odprężająca – można się zrelaksować i poczuć naprawdę zaopiekowanym. Zdecydowanie polecam!”
“Miła obsługa, przystępne ceny, fryzura zgodna z wymaganiami, polecam”
“Świetna i profesjonalna obsługa. Polecam”
“Pani Justyno, nawiązując do Pani komentarza, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia kilku kwestii. Zasadniczą sprawą jest to, że nie nadmieniła w nim Pani, iż brała udział w programie: zmiana wizerunku. Jego idea była związana z metamorfozą, czyli zmianą wizerunku, w tym także fryzury. Moje zadanie polegało na zaproponowaniu Pani zmiany w tym zakresie, a nie wykonaniu usługi, jakiej sobie Pani życzy. Godząc się na udział w takim projekcie, wiedziała Pani, że wiąże się to z określonymi konsekwencjami w postaci zmian wizerunkowych. Tymczasem nie zgodziła się Pani nawet na umycie włosów, a to nie wynika z mojego braku profesjonalizmu, lecz braku otwartości na wszelkie zmiany z Pani strony. Poza tym zajęła Pani miejsce osobom, które być może chciałyby w pełni skorzystać z możliwości zmiany fryzury, a nie miały takiej szansy, ponieważ zgłosiły się później niż Pani. Na przyszłość radzę dokładnie zapoznać się z zasadami uczestnictwa w projektach, w których zamierza Pani wziąć udział. A. Michno – właściciel Zakładu Fryzjerskiego „AGA””
“Trafiłam tutaj przypadkiem z polecenia Pań z laboratorium, mówiły że najlepsze wypieki i kawa! Definitywnie DUZE TAK ! Od wejścia witają Cię sympatycznie i uśmiechnięte twarze, miła atmosfera, piękny wystrój , a pączki?! Najlepsze jakie jadłam od dawien dawna ! Serdecznie polecam każdemu! Kawa idealnie uparzona, mój paczk z pistachami wyborny! Nie przeslodzony, idealnie wywarzony, do czarnej kawy to najlepszy duet dnia! Dziękuję serdecznie za dzisiejsze doświadczenie ❤️”
“Mega miła obsługa, sama atmosfera w salonie w mojej opinii również premium. Jeśli chodzi o jakość to ja jestem jak najbardziej zadowolony, na pewno nie można mówić o hurtowym podejściu do klienta i robieniu jak największej ilości w jak najszybszym czasie, za każdym razem jestem traktowany indywidualnie i z dużym naciskiem na końcową satysfakcję. Sam ze swoimi długimi włosami myślałem, że będę traktowany po najniższej Lini oporu, gdyż moja fryzura nie jest zbyt wymagająca, muszę stwierdzić, że jest inaczej i mogę liczyć na kompleksową usługę z myciem suszeniem i modelowaniem jeśli tylko wyrażę taką chęć, nie ukrywam nigdzie indziej nie sugerowano mi, że można tak zadbać o moje włosy a tu Pan Barber sam zauważył, że może warto i że chętnie i bez problemu się tym zajmie. Ja wrócę jeszcze nie raz, w mojej opinii cena w stosunku do bardzo dobrej atmosfery i profesjonalnemu podejściu jest bardzo atrakcyjna.”
“Polecam z całego serca Panią Iwonę do nauki pierwszego tańca. Głowa pełna pomysłów i profesjonalizm❤️100% zaangażowania i co najważniejsze zajęcia przeprowadzane są w luźnej atmosferze dzięki czemu każda para może czuć się swobodnie!”
“To moja Pani fryzjer, rozmawiamy miło i sympatycznie. Pani Violetta zna moją fryzurę i nie muszę za każdym razem tłumaczyć jak strzyżemy. I tak już od kilku ładnych lat.”
“Byłam modelką u podologa i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Cały zabieg odbywał się pod stałą kontrolą doświadczonej podolog, co dawało duże poczucie bezpieczeństwa. Wszystko zostało wykonane dokładnie, delikatnie i w miłej atmosferze. Wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona. Polecam serdecznie!”
“Od pierwszej wizyty u Wiktorii wiedziałem, że to profesjonalistka. Oprócz tego, że zna się na fachu to wkłada całe swoje serce w pracę. Jej umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb klienta jest wyjątkowa. Gorąco polecam oraz brawa dla Ciebie Wiktorio :-)”
“Super podejście do dzieci,(prezesów) ogólnie do ludzi. Miła atmosfera, zawsze profesjonalna usługa.”
“Lokalizacja super ,cisza i spokój, blisko do sklepu , nad zalew . Domek duży , wyposażenie bardzo dobre ,jest wszystko co potrzeba aby spokojnie wypocząć, nie trzeba się o nic martwić. Właścicielka bardzo miła, sympatyczna, z poczuciem humoru . Dla rodziny z dziećmi wiele dodatkowych udogodnień ,plac zabaw rowery ,gry planszowe . Super miejsce , polecam .”