Przegląd katalogu
- 511 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 511 wyników
Przeglądaj pedicure w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 511 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 15,805 opinii i ocen.
“Rzęsy od Pani Weroniki trzymają się praktycznie nienaruszone do następnej wizyty! Po wielu wizytach u różnych stylistek nigdy nie miałam tak trwałej i pięknej stylizacji! zdecydowanie polecam ten salon ❤️”
“Manicure ogólny. Rzęsy lift. Super obsługa. Wspaniale dziewczyny. Bardzo jestem zadowolona i napewno będę powracać.”
“Jestem wierną klientką salonu od początku jego działalności i bardzo szczerze go polecam. Panuje w nim miła i przyjazna atmosfera, którą tworzą wspólnie z sympatyczną właścicielką profesjonalne stylistki. Narzędzia są sterylne, a wykonywane usługi na najwyższym poziomie. Całości dopełnia piękny wystrój, co sprawia, że czuję się tam komfortowo!❤️”
“Studio Kosmetyczne Perfekt Look Clinic Rzeszów to usługi na najwyższym poziomie. Pani Tatiana jest jak dobra wróżka, jest piękną, zadbaną i bardzo kulturalną dziewczyną a za tym wszystkim idzie ogromna wiedza i profesjonalizm. To najlepsza kosmetyczka jaką do tej pory spotkałam. Szczerze i gorąco polecam salon bo idąc tam na zabieg czuję się naprawdę wypielęgnowana i "dopieszczona".”
“W salonie byliśmy po raz pierwszy w celu pierwszego przekłucia uszu 5-latce. Panie bardzo miłe. Szybko i sprawnie.”
“Polecam panią Katarzynę, bardzo miła pani z poczuciem chumoru, widać że zna się na swoje pracy,umie doradzić i jest w tym perfekcyjna, super wykonane brwi, rzęsy wykonane starannie i są przepiękne, bardzo dziękuję Pani za wykonane usługi, na pewno wrócę i polecam serdecznie.”
Dotyk Piękna - Studio Urody Stalowa Wola to miejsce pielęgnacji urody z naciskiem na komfort i estetykę. Zespół wykonuje manicure i pedicure, stylizacja brwi i rzęs. Klienci doceniają życzliwa atmosfe...
Gabinet Kosmetyczny "Gracja" - Anna Wąsik to miejsce pielęgnacji urody z naciskiem na komfort i estetykę. Zespół wykonuje manicure i pedicure, stylizacja brwi i rzęs. Klienci doceniają życzliwa atmosf...
“Profesjonalna opieka, czysta, schludna praca Pani Pauliny, dbanie o najmniejsze detale oraz cudowna, spokojna atmosfera. Córeczka (3,5l) wyszła z przekuwania uszów bez płaczu, z uśmiechem i radością na buzi! Serdecznie polecamy salon, zarówno małym jak i dużym klientom :-)”
“Obsługa profesjonalna, panie znają się na rzeczy, umieją doradzić dóbr fryzury. Szczególnie pozdrawiam panią Kasię i Patrycję a także panią Wiolę. Barbara i Monika W.”
“Regularnie korzystam z usług fryzjerskich Pani Klaudii i jestem bardzo zadowolony. Zawsze wracam z przyjemnością ponieważ jest szybko, cenowo super i przede wszystkim profesjonalnie. Zawsze wychodzę zadowolony, a należę raczej do wybrednego grona klientów. :)”
“Pani Roksana robi najpiękniejsze fale w Rzeszowie, polecam”
“Korzystałam z usług Państwa dość często, chociaż nie tak często, jak bym chciała. Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest profesjonalistą, Pani Ela bardzo miła. Dzięki zabiegom (wypełnienie kwasem hialuronowym, nici liftyngujące)wyglądam dużo lepiej niż moje rówieśniczki. Polecam z czystym sumieniem.”
“Zawsze profesjonalnie-korzystam z usług Pani Eweliny niezmiennie od 10 lat. Majstersztyk.”
“Polecam usługi w salonie, profesjonalne podejście do klienta w dodatku połączone z przemiłą obsługą. Moje włosy są idealnie przycięte, odżywione i pełne blasku. Dziękuję Pani Wiktorii za dobranie koloru. Już zapisałam się na kolejną wizytę.”
“Za każdym razem wychodzę stamtąd zadowolona. Uwielbiam tamtą atmosferę, traktowanie klienta, a przede wszystkim, za profesjonalizm! Polecam każdej kręconej, która nadal szuka fryzjera, tutaj o swoje loki możesz być spokojna. Tak naprawdę polecam każdą osobę tam pracującą, ale szczególnie Pana Łukasza:)”
“Jestem klientką Pani Uli już od dłuższego czasu i jestem bardzo bardzo zadowolona. Po każdej koloryzacji i każdym zabiegu włosy wyglądają rewelacyjnie. W zasadzie niewiele muszę mówić - Pani Ula doskonale wie co jest najlepsze dla moich włosów, a od kiedy zajęła się nimi - wyglądają super. Oprócz usług w salonie - Pani Ula rekomenduje też określoną pielęgnację i produkty (m.in. szampony, odżywki), które można kupić w salonie. W salonie panuje miła i przyjazna atmosfera. Zawsze wychodzę zrelaksowana. Panią Wiolę i Panią Monikę również bardzo polecam.”
“Mój ulubiony salon w Łańcucie! Personel profesjonalny, kulturalny, zabawny. Zarówno Panie fryzjerki jak i Panie kosmetyczki - pełen profesjonalizm. Szczerze, to dla samego mycia tam włosów warto przyjść! Masaż głowy - rewelacja! Człowiek czuje się tam tak jak by był najważniejszym klientem. Świetna atmosfera. Personel z pasją! Wrócę tam za 3 tygodnie a potem znów i tak regularnie :)”
“Ceny bardzo przystępne, zgodnie z czasem umówionym, obsługa bardzo miła. Serdecznie polecam”
“Bardzo polecam, fryzura wykonana perfekcyjnie ! Fale trzymały się całą noc , były lekkie, bez tony lakieru. Atmosfera w salonie bardzo przyjemna, polecam bardzo ! Na pewno wrócę ;)”
“Pani Anna robi manicure który u mnie się trzyma ponad miesiąc, zawsze jestem zadowolona z jej pracy”
“Bardzo dziękuje Pani Karolinie za wykonany zabieg facemodelingu i napewno wrócę go kontynuować. Od samego początku, Pani Karolina dokładnie wytłumaczyła na czym polega zabieg, a podczas wykonywania zabiegu opowiadała co i dlaczego to robi. Dzięki temu czułam się spokojniejsza i zaopiekowana. Wiem, że mam do czynienia z rzeczową i konkretną kosmetolog. Polecam jej usługi ;)”
“Jestem zadowolona z efektu przyciemnienie włosów blond zrobiło dużą różnicę i dzięki temu kolor jest o wiele ładniejszy salon zadbany, a obsługa bardzo miła”
“Z pełną odpowiedzialnością polecam Pracownię fryzjerską Hair, bardzo miła i profesjonalna obsługa, każda z Pań Fryzjerek Marita, Elwira, Ewelina, Ania ma bardzo dobre podejście do klientów/klientek. Pani Ewelina potrafi idealnie dobrać kolor, jak masz blond włosy to szczerze polecam, przy okazji zawsze zaproponuje dodatkowe zabiegi na włosy, odpowiadające aktualnej kondycji włosów. Mam długie włosy i zawsze, jak korzystam z usług tego salonu spędzam tam miłe trzy godziny. Nie ma sztywnej atmosfery. Polecam!”
“Profesjonalna i miła obsługa. Serdecznie polecam salon, a w szczególności Panią Madzię:)”
“Cześć! Chciałbym podzielić się swoim wrażeniem po wizycie w salonie urody po zmianie wlaścicieli. Niestety nie bylem tu wczęsciej, ale byłem tam niedawno na zabiegu i jestem bardzo zadowolony z jakości usług! Personel był niezwykle przyjazny i profesjonalny, co sprawiło, że czułem się komfortowo. Atmosfera w salonie była przyjemna i relaksująca, bardzo polecam Pani Katerynę.”
“Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego usługi fryzjerskiej. Obsługa na wysokim poziomie, na pewno wrócę. Bardzo polecam”
“Pani Iwona jest genialną fryzjerką, moje loki po wyjściu z salonu zawsze są genialne”
“Chciałabym podzielić się moim wspaniałym doświadczeniem z mezoterapią mikroiglową . Od samego początku czułam się zaopiekowana. Lena dobrała parametry zabiegu indywidualnie do moich potrzeb, co sprawiło, że efekt był nie tylko widoczny, ale i długotrwały. Dodatkowo, wykorzystane produkty były najwyższej jakości, co od razu dało się odczuć – skóra stała się bardziej nawilżona, jędrna i promienna. Pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły i komfort klienta – zdecydowanie polecam!”