Przegląd katalogu
- 518 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 518 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 518 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 16,081 opinii i ocen.
“Polecam salon Bioderma w Rzeszowie! Korzystam z serii zabiegów mezoterapii bezigłowej u pani Ani, która bardzo dobrze dobrała zabiegi do mojej problematycznej cery. Kosmetyki Klapp są rewelacyjne zawitają u mnie na stałe, choć są drogie to widać rezultaty i warto w nie zainwestować i w siebie oczywiście. Cera jest wyraźnie odżywiona, rozjaśniona, bardziej napięta. Polecam.”
“Przyjemna luźna atmosfera, miła i profesjonalna obsługa, bardzo dobre strzyżenie brody. Polecam!!!”
“Najlepszy barbet w mieście. Przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście i miła obsługa. Lokal coraz bardziej się rozwija. Spoko wystrój w fajnych klimatach. Pozdrowienia dla Krzysztofa”
“Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm, bardzo miła Pani wykonująca zabiegi. Na pewno jeszcze odwiedzę Panią Gabrysię.”
“Jestem bardzo zadowolona po wczorajszej wizycie, i ja i mój shihtzu. Piesek ślicznie został obcięty, nie za krótko (co niestety u poprzednich groomerów się zdarzało). Z chęcią wrócimy już w styczniu :) Polecam.”
“Relaks komfort oraz uprzejme i profesjonalne podejście do klienta. Korzystając z usług- od wielu lat czuję się tak samo, czyli wspaniale.”
“Przystępne ceny i bardzo dobra jakość i miła obsługa.”
“Bardzo polecam ! Podejście indywidualne do każdego pacjenta, a przede wszystkim wiedza Pani Paulinki i doświadczenia dzięki któremu dodatkowo każdy może poczuć się bezpiecznie i gwarantuje stu procentowe zadowolenie. Wykonałam kolejny zabieg z którego jestem bardzo zadowolona. Polecam gabinet z całego serca!”
“Z kopciuszka czuję się jak królowa. Miałam domowy rudy a teraz mam piękny kolor mocca z naturalnym odrostem więc nie trzeba często farbować. Profesjonalnie i w cudownej atmosferze. Chodzę tam od kilku lat i polecam z całego serca. Katarzyna”
“Polecam gorąco! Miałam wykonany zabieg na twarz, który był dostosowany do potrzeb mojej skóry, zabieg na dłonie oraz relaksujący masaż całego ciała. Panie, które się mną zajęły były bardzo profesjonalne i życzliwe. Wspaniały klimat miejsca sprawia, że można się zrelaksować. Wrócę na pewno :-)”
“Super atmosfera, Panie Stylistki to cudowne duszyczki, każda wizyta może być traktowana nawet terapeutycznie... :) Jedna z najlepszych stylistek paznokci w Rzeszowie - pani Małgorzata! Moja ulubiona ”
“Pani Ola oraz Pani Basia są przemiłe z pełnym profesjonalizmem , wykonane usługi są staranne i dokładnie .atmosfera w Salonie jest na 6+. I oczywiście wiesienka na torcie czyli Pani Ania usługi zawsze wykonane perfekcyjnie . Za każdym razem wychodzę bardzo bardzo zadowolona z każdego zabiegu ❤️❤️”
“Byłem na masażu całego ciała gorącymi kamieniami, masaż bardzo przyjemny, odprężający. Po całym zabiegu czułem się odprężony oraz śpiący. Pan poinformował mnie że to naturalna reakcja. Odczuwam wrażenie że mój sen polepszył się, jest bardziej głęboki i nie budzę się w nocy. Na pewno będę wracał w to miejsce. Świetna robota. Polecam 100% :)”
“Zdecydowałam się na makijaż permanentny u PaniNatalii i jest to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam! Od zawsze marzyłam o idealnie podkreślonych brwiach, ale codzienny makijaż zajmował mi zbyt dużo czasu. Po konsultacji z pania Natalią w gabinecie czułam się pewnie i dobrze poinformowana o całym procesie. Zabieg był przeprowadzony w bardzo komfortowej atmosferze. Specjalistka dokładnie omówiła wszystkie kroki oraz możliwe efekty, co sprawiło, że czułam się zrelaksowana i dobrze przygotowana. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! Brwi wyglądają naturalnie. Co najważniejsze, makijaż permanentny naprawdę oszczędza mi czas każdego dnia. Nie muszę już martwić się o poprawki, nawet w trakcie intensywnego dnia. Utrzymuje się w doskonałej formie, a kolory są bardzo dobrze dobrane do mojego odcienia skóry. Dodatkowo, cały proces gojenia przebiegł bezproblemowo, a specjalistka była bardzo pomocna, udzielając mi wskazówek dotyczących pielęgnacji po zabiegu. Z pełnym przekonaniem mogę polecić makijaż permanentny u Pani Natalii każdemu, kto marzy o oszczędności czasu i zawsze perfekcyjnym wyglądzie. To naprawdę zmiana na lepsze! Polecam”
“Polecam z całego serca. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Rzęsy wykonane przepięknie i bardzo estetycznie.”
“Bardzo polecam ten salon! Wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie! W salonie jest przemiła atmosfera a wszystkie panie stylistki są sympatyczne, uśmiechnięte i podchodzą do swojej pracy profesjonalnie. Widać że wkładają w to całe serce!”
“Mariola robi najpiękniejsze makijaże na świecie! Zawsze dobrze doradzi, słucha klienta. Jest mega sympatyczną osobą. Dodatkowo ma w ofercie swojego gabinecie mnóstwo fantastycznych zabiegów, które z pewnością sprostają wymaganiom nie jednej klientki.Mariola jest mistrzynią w swoim fachu. Bardzo polecam!”
“Ostatnio rozjaśniałam włosy w tym salonie i jestem zachwycona efektem! Wyszło przepięknie. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, a pani Asia jest przemiłą osobą. Do tego atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna i odprężająca – można się zrelaksować i poczuć naprawdę zaopiekowanym. Zdecydowanie polecam!”
“Super atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do klienta - Pani Andżelika zawsze świetnie doradzi przy doborze pielęgnacji ☺️”
“Całym sercem polecam usługi Pani Gabrysi, w salonie panuje bardzo relaksująca i luźna atmosfera, sama Pani Gabrysia jest przemiła! Zabieg został wykonany z mega starannością i profesjonalizmem, był komfortowy i przyjemny, widać że Pani zna się na rzeczy, niedługo napewno wrócę i będę polecać ! ❤️”
“Miła obsługa, przystępne ceny, fryzura zgodna z wymaganiami, polecam”
“Pozytywna atmosfera, profesjonalne wykonanie i bardzo miłe stylistki. Paznokcie zostały wykonane perfekcyjnie i jestem bardzo zadowolona z usługi. Zdecydowanie wybiorę się tu ponownie. Polecam każdemu.”
Beauty Xenon Ksenia Golik to miejsce pielęgnacji urody z naciskiem na komfort i estetykę. Zespół wykonuje strzyżenie, koloryzacja, stylizacja, manicure i pedicure.
“Bardzo serdecznie polecam Magdę świetny oraz Bardzo cierpliwy, zaangażowany w swoją pracę fachowiec.”
“Bardzo dobry salon. Właścicielka jest bardzo miłą osobą i za każdym razem miło wrócić do tego salonu. Polecam bardzo”
“Pełen profesjonalizm dotyczący i strzyżenia i farbowania włosów .”
“Jestem stałą klientką ponieważ zakochałam się w paznokciach, które wykonuje Pani Kinga. Nigdy wcześniej nie miały tak pięknego kształtu. Nie bez znaczenia jest też świetna atmosfera, staranność i poczucie bezpieczeństwa, że wszystko jest czyste i sterylne. Pani Kinga to osoba, która ciągle się rozwija i szkoli. W ofercie ma bardzo skuteczne zabiegi na twarz i ciało. Serdecznie polecam ♥️”
“Miałam okazję być i na kursach i jako klientka, bardzo polecam Akademię ”
“Korzystam z usług Studia systematycznie od ponad 3 lat, chodząc 1-2 razy w miesiącu na drenaż limfatyczny. Mam porównanie z innymi salonami masażu i uważam, ze p. Bartek jest bezkonkurencyjny. Skorzystałam też w zeszłym roku z depilacji laserowej pach, wystarczyły 4 zabiegi i po problemie z odrastającymi włoskami. Świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Polecam!”