Przegląd katalogu
- 524 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 524 wyników
Przeglądaj klinika w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 524 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 34,152 opinii i ocen.
“Jakiś czas temu byłam na oczyszczaniu wodorowym i jestem mega zadowolona z efektu. Pani Ewelina bardzo miła i sympatyczna ☺️ Polecam z całego serduszka i na pewno wrócę ❤️”
“Byłam tam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę i to nie raz. Ładny czysty salon. Pani Kosmetyczka bardzo miła. Korzystałam z zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy który bardzo polecam. Skóra wygląda pięknie, świeżo, jest mięciutka, zaskórniki na nosie bardzo ładnie "wyczyszczone", mimo cery naczyniowej nie zauważyłam żadnych niepożądanych efektów. Sam zabieg bardzo przyjemny. Bardzo gorąco polecam!!”
“Bardzo miła atmosfera i wyrozumiałe podejście do klienta Można tu się odprężyć a zarazem wysmuklić sylwetkę Bardzo polecam ☺️”
“Pani Kamila to wspaniała specjalistka! Pomogła naszej córce wyjść z asymetrii ułożeniowej i pozbyć się wzmożonego napięcia obręczy barkowej. Pani Kamila bardzo szczegółowo wyjaśnia przyczynę problemu, pokazuje mnóstwo ćwiczeń i daje konkretne wskazówki, a przy tym jest delikatna przyjazna i dla malucha. Jasno przedstawia prognozy na poprawę stanu zdrowia dziecka, zdroworozsądkowo uspokaja i daje nadzieję. Poza wizytami w gabinecie jest zawsze dostępna w kontakcie internetowym, co jest dużym ułatwieniem dla rodziców spoza Rzeszowa. Gdy nie mogliśmy przyjechać na kolejną wizytę, pani Kamila skonsultowała dziecko za pomocą filmików, wysyłając nam dokładne instrukcje z ćwiczeniami na lalce. Jej zaangażowanie jest szczere i ujmujące. :) Służyła nam radą zawsze, gdy coś nas niepokoiło. Polecamy serdecznie Panią Kamilę!”
“Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia zębów mojego syna w znieczuleniu ogólnym. Cały zespół wykazał się profesjonalizmem, wrażliwością i troską. Syn przeszedł zabieg bez stresu. Dziękuję za wspaniałą pracę.”
“Profesjonalizm, doświadczenie oraz atmosfera, która tam panuje są na najwyższym poziomie. Czystość i dbałość o każdy detal sprawiają, że wizyta jest komfortowa, bezstresowa i przede wszystkim bez bolesna. Serdecznie polecam każdemu.”
“Pani Agnieszka to weterynarz z powołania, widać że kocha to co robi.❤️ Nasza wizyta przebiegła świetnie, a mój piesek nie wyszedł z przerażeniem. Bardzo polecam”
“Bardzo polecam zabiegi u Pani Martyny. Atmosfera podczas wykonywania zabiegu bardzo na plus. Za każdym razem Pani Martyna wyjaśnia co będzie wykonywane krok po kroku. Informuje również jak skóra może zachowywać się po zabiegu. Bardzo miła i sympatyczna osoba. Wykonywałam wodorowe oczyszczanie i piling i jestem bardzo zadowolona. Efekt jaki uzyskałam przerósł oczekiwania. Serdecznie polecam :)”
“Świetna kadra i profesjonalne podejście do pacjenta. Cały turnus rehabilitacji przebiegł bardzo sprawnie i z postępami. Prośbą o wprowadzenie prywatnych zabiegów, szczególnie masaży.”
“Polecam z całego serca. Już długi czas chodzimy z córką do Pani Moniki logopedy. Świetny kontakt z dzieckiem, córka zachwycona terapią. Widzimy różnice bardzo dużą w jej wymowie. Pani Moniką zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy nie rylko rodzicom ale i dziecku . Sama zauważyła napięcie u córki i po konsultacji z pracującym tam osteopata Panem Mariuszem widać poprawę u córki. Holisfera to miejsce pełne świetnych specjalistów i przyjazne rodzicom i dzieciom. Polecam.”
“Serdeczne podziękowania od małej pacjentki Kini, która bardzo się stresowała swoją pierwszą wizytą u Stomatologa. Pani Doktor Róża wraz z zespołem ma świetne podejście do pacjenta, podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy zanim cokolwiek zrobi i stara się, aby dziecko czuło się w jej gabinecie, jak u siebie w domu. Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony z którego dzieciak wychodzi z uśmiechem na twarzy.”
“bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście, brak kolejek, umawianie wizyt na godzinę, polecam”
“Bardzo polecam. W Łańcucie najlepsi! Pełen profesjonalizm i super doradztwo.”
“Polecam wszystkim przyjacielom zwierząt. Lekarze kochajacy zwierzęta, pomocni, zawsze uśmiechnięci (nawet mój piesek merda ogonkiem:-) Serdecznie polecam:-)”
“Jestem bardzo zadowolona ,szybko sprawnie i miła atmosfera. Duży wybór wzorów na paznokcie . Jestem stałą klientką .Polecam ❤”
“Trafne diagnozy, ogromna wiedza i wyczucie medyczne, świetne podejście do zwierząt, przynoszące poprawę leczenie, sprawne przyjmowanie pacjentów. Pełen profesjonalizm. Pan Mateusz przedłużył życie mojemu pekińczykowi o kilka miesięcy, żałuję, że tak późno tu z nim trafiłam. Polecam wszystkim, którzy szukają ratunku dla swojego pupila. Pozdrawiam.”
“Do Łukasza trafiłem z polecenia kolegi. Problem dotyczył bólu w obrebie przyczepu ścięgna Achillesa(plus pieta haglunda). Brak możliwości biegania , dyskomfort podczas chodzenia. Na początek długa rozmowa następnie diagnoza ... błędy w technice biegania . Kolejny krok czyli motto Łukasza " zaufaj mi, a wyleczymy to". Następstwem były ćwiczenia i zamiana techniki biegu. Powoli z powrotem wdrażamy bieganie i inne aktywności . Podczas chodzenia brak dyskomfortu, podczas biegania coraz mniejszy albo go brak . Polecam w 100%”
“Gorąco polecam to miejsce❤️ wszystkie zabiegi wykonane na najwyższym poziomie w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Dorotka to profesjonalistka. Zawsze miła i uśmiechnięta wszystko dokładnie tlumaczy, dzięki czemu czuje się tam zawsze bardzo zaopiekowana. Korzystałam z zabiegów pielęgnacyjnych oraz z depilacji lesaerowej. Efekty są zachwycajace❤️ Polecam serdecznie wszystkim kobietom, bo to zdecydowanie najlepszy salon w Mielcu ❤️❤️❤️”
“Sześcioletni synek jest po kolejnej wizycie w tym gabinecie. Panie są bardzo kompetentne a do tego niezwykle empatyczne. Przez złe leczenie u innego stomatologa leczenie będzie dość długie i nieprzyjemne (leczenie kanałowe). Panie są bardzo cierpliwe, dokładają wszelkich starań, żeby dziecko jak najlepiej zniosło wizytę. Dodam, że sprawa była bardzo pilna bo synka bolał ząb, po wielu odmowach w innych gabinetach, ten nas przyjął tego samego dnia za co bardzo dziękuję. Polecam w 100%”
“Bardzo polecam. Dobra diagnoza w nieoczywistej sytuacji i właściwa, troskliwa pomoc.”
“Cudowne podejście zarówno do psa jak i człowieka. Empatia do zwierząt widoczna już od przekroczenia drzwi gabinetu. Wszystko zostało w zrozumiały sposób przedstawione i dostaliśmy jasne wskazówki do obserwacji pieska po szczepieniu. Za pół roku wracamy na odrobaczanie i kontrolę :)”
“Dziękuję za pomoc i profesjonalnie podejście. Dziękuję również miłej Pani na recepcji.”
“przyjął mnie mimo duzej kolejki; nie zgadzam się z opiniami ze "partacz" - jako jedyny w Rzeszowie pomógl mi i wytłumaczył problem z zębami. Polecam”
“Wizyta przebiegła w bardzo miłej i śpiewającej atmosferze.Jestem pod dużym wrażeniem, na super sposób podejścia do dziecka. DR MUZYK najpierw wszystko wytłumaczył i zaczął działać, w chwili kiedy dziecko miało obawy potrafił ze spokojem i humorem rozbawić dziecko ,co spowodowało że dr mógł wykonać swoją pracę (borowanie zęba oraz czyszczenie). Syn wyszedł z zadowoleniem że ma naprawionego ząbka i pytał o kolejną wizytę. Super polecam doktora wszystkim rodzicom tych małych i dużych dzieci.Mama Oliwiera.”
“Świetna atmosfera,miła obsługa , fachowe podejście do każdego pacjenta indywidualnie . Polecam z całego serca. Poprostu odpowiedni ludzie na swoim miejscu”
“5* przyznaję za pracę Pana Marcina Gut. To prawdziwy psychoterapeuta z powołania- empatyczny i potrafi uważnie słuchać, da się odczuć, że zależy mu na jego pracy oraz na pacjencie. Polecam!”
“Z całego serca polecam tę klinikę leczenia ran! Profesjonalizm, empatia i indywidualne podejście do pacjenta są tutaj na najwyższym poziomie. Już od pierwszej wizyty czułem się szczególnie zaopiekowany a cały personel – od rejestracji po lekarzy i pielęgniarki – wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i życzliwością. Dzięki skutecznemu leczeniu moja rana zaczęła goić się znacznie szybciej, niż się spodziewałem. To miejsce naprawdę przywraca nadzieję! Pani Dr. Chirurg Katarzyna jest niesłychanie kompetentna z olbrzymią wiedzą medyczną... z powołania na właściwe stanowisko. Polecam z całego serca”
“Rewelacyjne podejście do zwierząt! Bardzo miły i fachowy zespół lekarzy. I przede wszystkim ceny na normalnym poziomie. POLECAM !”
“Super atmosfera, Panie Stylistki to cudowne duszyczki, każda wizyta może być traktowana nawet terapeutycznie... :) Jedna z najlepszych stylistek paznokci w Rzeszowie - pani Małgorzata! Moja ulubiona ”
“Byłem na masażu całego ciała gorącymi kamieniami, masaż bardzo przyjemny, odprężający. Po całym zabiegu czułem się odprężony oraz śpiący. Pan poinformował mnie że to naturalna reakcja. Odczuwam wrażenie że mój sen polepszył się, jest bardziej głęboki i nie budzę się w nocy. Na pewno będę wracał w to miejsce. Świetna robota. Polecam 100% :)”