Przegląd katalogu
- 99 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 99 wyników
Przeglądaj flowers delivery w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 99 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 4,522 opinii i ocen.
“Najpiękniejsze wiązanki ślubne ♥️ bardzo polecam!”
“Dziękujemy za piękne wykonane kompozycje kwiatowe, choć sztuczne wyglądają jak prawdziwe. Godne polecenia usługi ❤️”
“Przepiękne bukiety a przede wszystkim długo zachowują świeżość. Na pierwszym zdjęciu bukiet zakupiony 29 marca , na drugim zdjęciu ten sam bukiet 15 kwietnia. Polecam !”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Szczerze polecam. Duży wybór kwiatów ciętych i doniczkowych. Realizacja również z dostawą do domu.”
“Najlepsze kwiaty zawsze w dobrej cenie”
“Duży wybór kwiatów zarówno ciętych jak i żywych. Bardzo fachowa obsługa. Pani Agata potrafi wspaniale udekorować kościół na ślub, zrobić bukiety ślubne i nie tylko. Polecam”
“Głowa pełna pomysłów, mnóstwo nieszablonowych i kreatywnych realizacji, ciągłe poszerzanie asortymentu i wyjątkowa pasja do tworzenia radości poprzez rzeczy! ”
“Kwiaciarnia prowadzona z pasją, piękne kwiaty i bukiety. Polecam zaglądnąć i przekonać się samemu. Makramy - cud malina”
“Profesjonalne podejsie do klientów. Miła obsługa”
“Piękne artystyczne kompozycje, w tym wspaniałe "ogródki" w słojach”
“Przepiękne kompozycje z kwiatów sztucznych, na zamówienie robione są też kompozycje ze świeżych kwiatów żywych. Miła obsługa, z naprawdę dużą wiedzą i świetnym poczuciem estetyki. Serdecznie polecam ❤️”
“Od dobrych kilku lat kupujemy piekne bukiety w Panstwa studio kwiatowym na rozne okazje i nigdy sie nie zawiedlismy,malo tego w bardzo dobrej cenie. Tym razem dziekujemy za przesliczne wiazanki dla naszych mam na jutrzejsze ich swieto. Zyczymy dalszych sukcesow.”
“Po raz kolejny zamówione kwiaty przyszły przepiękne, cudowny bukiet róż, przemiła obsługa, szybka dostawa, polecam bardzo!”
“Super kontakt , bezproblemowa płatność szybka dostawa ,bukiet piękny dziękuję robicie dobrą robotę Śląsk pozdrawia”
“Super Miła Pani, zawsze uprzejma i pomocna w wyborze.”
“Super obsługa, kwiaty świeże i co najlepsze cena jakby nie z Łańcuta. .. Tak trzymać . Serdecznie polecam”
“Super kwiaciarnia, dobrze zaopatrzona i kwiatowy fachowiec za ladą”
“Pani Basia to artystka! Stworzyła dla mnie piękny bukiet ślubny, dekoracje kościoła oraz kompozycje kwiatowe na salę weselną :) Efekt WOW!”
“Duży wybór kwiatów w korzystnych cenach oraz fachową, miłą obsługą. Polecam”
“Kupowałem kwiaty dla dziewczyny super obsługa na najwyższym poziomie bardzo miła pani w grzywce dobrała mi piękny bukiet serdecznie pozdrawiam i zachęcam do kupna u tej pani”
“Jedna z tańszych kwiaciarni, zawsze kupuję tam bukiety które pięknie wyglądają przez ponad 3 tygodnie.”
“Kupiłem bukiet, który miał być symbolicznym gestem. Jednak ten był na tak wysokim poziomie, że przerósł moje oczekiwania. Byłem niesamowicie zaskoczony tym jak to wszystko się komponowało. Szczerze polecam. 10/10”
“Kwiaciarnia mieści się na terenie dworca PKS i PKP. Zakupiłem dziś bukiecik urodzinowy. Pani przemiła, rozmowna i szybciutko się uwinęła.”
“Zawsze miła atmosfera i obsługa! Najlepsza kwiaciarnia w Sędziszowie Małopolskim!”
“Przepiękne bukiety ślubne, butonierki, miła i profesjonalna pomoc. Dziękujemy :)”
“Przemiła i bardzo profesjonalna obsługa, kwiaty świeże, trzymają się długo.Bukiety przecudne! Dziwię się złym opinią,pewnie konkurencja takie opinie wystawia..Ja osobiście Szczerze polecam”
“Profesjonalna kwiaciarnia. Panie bardzo miłe i pomocne. Fachowo doradziły mi co do bukietu dla żony, który cieszył oczy przez dwa tygodnie. Polecam!!!”
“Piękne kwiaty, cudowne bukiety, nieszablonowe kompozycje w zrobienie ktorych właścicielka wkłada całe swoje serce ❤️ do tego przystępne ceny i obsługa na najwyższym poziomie ! Polecam ❤️”
“Super Kwiaciarnia!!! Polecam Wszystkim. Obsługa, jakość oraz wykonanie kompozycji kwiatowych na profesjonalnym poziomie. Gorące polecam zakupy w tej kwiaciarni. Przesyłam pozdrowienia dla właścicieli.”