Sinsay
“Nie da się nie lubić tego sklepu :)”
Znaleziono 7 wyników
“Nie da się nie lubić tego sklepu :)”
“Uwielbiam zakupy w tym sklepie. Zawsze znajdzie się coś okazyjnego, dobrej jakości.Bardzo duży wybór towaru. A nawet jak nie ma w sklepie wystawione to Sprzedawczynie sprawdzają czy jest u nich w magazynie lub w drugim sklepie w Poznaniu. Trzeba tylko pamiętać, że posiadając kartę stałego klienta wymagany jest dowód tożsamości.”
“Po kilku miesiącach używania ubrań z Her mogę napisać jedno: 1. Są genialnie zaprojektowane. Są wygodne, świetnie się układają i genialnie leżą. 2. Są cały czas takie samie, tzn. nic się z nimi nie dziej nawet po wielu praniach. 3. Z przyjemnością się je nosi. Mam już Bluza Xsize z kapturem (grafit melanż) oraz MAN Long basic (szary) i baaardzo polecam. To są naprawdę genialne ubrania, nie mają podejścia do innych ubrań. Na pewno będę próbował kolejnych. :-)”
“Pani Wiktoria, super profesjonalna obsługa do tego bardzo uprzejma, życzliwa i pomocna, zasługująca na awans. Życzyć sobie tylko takiej obsługi. Polecam serdecznie i zapraszam do sklepu.”