Przedszkole Niepubliczne im. św. U. Ledóchowskiej
“Polecam . Moj syn tam chodzi do przedszkola I jest super”
Znaleziono 6 wyników
“Polecam . Moj syn tam chodzi do przedszkola I jest super”
“Mała szkoła z której mam wielkie wspomnienia :)”
“super jest marcel i kaktus i kristofer nawet tu nie chodze”
“Czysty wypas! Można karmić uczniów z procy, a na zebraniach gramy z innymi nauczycielami w Minecrafta. Żyć nie umierać :)”
“Mój kolega tu uczęszczał, nie bluźnij chłopie, słyszysz? Tej”
“Chodziłem tutaj do liceum i wspominam to jako najlepszy czas w życiu. Kochani nauczyciele oraz cały personel, dla których uczeń jest bardzo ważny. Polecam!”