Przegląd katalogu
- 86 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 30% Ze zdjęciami
Znaleziono 86 wyników
Przeglądaj supermarket w Kaliszie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 86 wyników w Kaliszie, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 32,105 opinii i ocen.
“Sklep po remoncie wygląda rewelacyjnie .”
“Sztywniutka obsługa, że tak powiem ręczna, zwłaszcza od jednego sprzedawcy, polecam każdemu, który ma ochote zatankować auto i nie tylko”
“Uwielbiam tego Lidla, zawsze chętnie tu zaglądam! :) Zawsze czyściutko, dostępne jest wszystko czego potrzebuję - naprawdę super oferta! Ogromny wybór warzyw i owoców. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo pomocna! Wszyscy uwielbiają Panią Elę z Lidla z Podmiejskiej! Polecam, polecam, polecam! :)”
“Nie wiem na co ludzie marudzą, obsługa normalna, ceny normalne jak na sklep tego typu, dobrze że w ogóle tam jest ten sklep, po drodze wiele razy ratował skórę.”
“Jest wszystko, nie trzeba jechać do miasta. Panie sprzedawczynie super!”
“Dziękuję ale pani klaudia nam fajną kolację dzis zrobiła pozdrawiam i zawitam ponownie smaczne to było”
“Nie miła bardzo obsługa chciałem zamówić hod doga dostałem rozesłana bułkę i zimna parówkę sosy się wylewały pani jescze miała problem o to żeby wymienić papierek nie polecam”
“Zawsze bardzo zadowolony Zawsze kupuję tam super wędliny i super mięso nie mają za dużego wyboru wędlin ale i tak jest okej”
“Polecam miła obsługa są polskie marki szkoda że w warzywach są zagraniczne po za tym darmowy parking obsługa widoczna”
“Bardzo miła obsługa jedzonko też pyszne”
“Odbierałem tutaj paczkę towaru zakupionego na Allegro (wielokrotnie). Obsluga szybka i wygodnia, ani dłuższa ani krótsza w porównaniu z paczkomatami. Kupowałem tutaj także środek dezynfekujący do rąk. Paliwo kupuję na tej stacji okazyjnie, gdyż nie leży ona na trasie moich codziennych przejazdów.”
“Duży asortyment. Bardzo dobre wyroby mięsne. Duży plus to otwarte w każdą niedzielę.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Atrakcyjne ceny.”
“Najlepsza Biedronka w mieście , Najlepsza zawsze uśmiechnięta obsługa, dobrze zaopatrzona .Polecam”
“Wszystko w jednym miejscu. Brak kolejek. Duży wybór artykułów. Polecam”
“Muszę napisać że jestem pod wrażeniem tego sklepu pomimo uciążliwego dojazdu z powodu remontu drogi,wszystko fajnie śmiga w sklepie i te skanery fajna sprawa,obsługa miła aż się chce robić zakupy ,ludzie jacyś uśmiechnięci, czego nie można powiedzieć o konkurencji,tu przychodzą pracownicy do pracy,a tam do roboty, pozdro”
“Przemiła obsługa miła pani Gosia można fajnie pogadać oczywiście inni pracownicy też są mega sympatyczni”
“Bardzo miłe i sympatyczne sprzedające Panie :D”
“Fajnie i prosto jak w każdym Dino i co najważniejsze po Polsku...”
“Sklep z dobrymi cenami i produktami”
“Bardzo miła obsługa standardowa Biedronka Polecam to miejsce”
“Super zabawa! W Biedronce nie sprzedali mi lodow więc przyszedłem tutaj !! Niestety tutaj też nie było kolorowo! Na samym stracie zostałem porażony prądem i zaatakowany przez pacjentów pobliskiego szpitala psychiatrycznego. Bardzo fajne miejsce tanio polecam!”
“najbardziej na tej stacji duzy pozytyw dla tego starszego łysego pana zawsze sympatyczny i usmiechniety oraz bardzo rzeczowy a poza tym wszystko na plus pozdr”
“Robię zakupy w Netto regularnie i jestem bardzo zadowolony. Sklep jest zawsze czysty, dobrze zorganizowany i ma naprawdę przystępne ceny. Duży plus za świeże warzywa, pieczywo z pieca i spory wybór produktów spożywczych oraz domowych. Często trafiam na fajne promocje i tygodniowe okazje, które pozwalają sporo zaoszczędzić.”
“Świetna obsługa Polecam Alex Alex”
“W Dino szybko i sprawnie zrobiłem zakupy. Znalazłem wszystko, czego potrzebowałem dzięki dużej różnorodności produktów. Wszystkie artykuły były wysokiej jakości, od topowych marek. Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu!”
“Staram się robić zakupy tylko w Dino mają bardzo dobre mięso i dobre wędliny chociaż muszę ponarzekać bo moje ulubione kiełbaski które się nazywają pyszne teraz to jest totalna porażka A były takie pyszne reszta jest super”
“Fajny eklep dobre mięso ireszta artykułów duży parking”
“Jak w każdej biedronce duży wybór i bałagan brak przejścia dla klienta z wózkiem niepełnosprawności brak możliwości wyjazdu”