Stacja paliw MIKSTOL
“Wspaniala obsluga, wspaniala lokalizacja i wspaniale godziny otwarcia”
Znaleziono 6 wyników
“Wspaniala obsluga, wspaniala lokalizacja i wspaniale godziny otwarcia”
“Bardzo miła obsługa przed południem 10.10.2025. Na miejscu czysto i sympatycznie :)”
“Pan Edward zawsze miły i pomocny a Pani Dagmara dopina formalności na najwyższym poziomie!! polecam”
“Bardzo dziękuję Panu Kacprowi oraz jego koleżance z sobotniej zmiany w okolicach godziny 8 rano. Kiedy podjechałam na stację, zostaliśmy z pieskiem powitani serdeczną i profesjonalną obsługą, a na dodatek mój spragniony po leśnym spacerze pies otrzymał wodę. Jak zawsze – wyjątkowo miło i z uśmiechem. Polecam z całego serca!”