Przegląd katalogu
- 22 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 22 wyników
Przeglądaj stacja paliw w Gnieznie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 22 wyników w Gnieznie, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 4,655 opinii i ocen.
“Szybka, fachowa i miła obsługa. Polecam.”
“Wreszcie stacja na wysokim poziomie, znakomita wizualizacja, bardzo miła obsługa, paliwo bardzo wysokiej jakości, polecam wszystkim, warto tu podjechać.”
“Stacja paliw w dobrym miejscu, ciężko napisać coś odkrywczego o stacji paliw ORLEN. Po za możliwością tankowania paliwa, jest możliwość umycia auta na działającej myjni automatycznej.”
“Polecam. Miła obsługa duży asortyment, wszystko świeże. Polecam również bar przy tej stacji, jest świetny”
“"Jak sobota to tylko na Orlen..., na Orlen..." aaa dzisiaj wtorek, nie szkodzi na Orlenie zawsze jest fajnie.”
“Szybka, miła, profesjonalna I pomocna obsługa. Polecam”
“Duży teren stacji mają też myjnie nie wiem czy należy do nich , paliwa w bardzo dobrej cenie , obsługa bardzo miła, duży parking oraz miejsce do odpoczynku”
“Mila obsługa i szybka nie ma dlugich kolejek ceny też niskie”
“Najtańsze paliwo w mieście. Jakość bez zarzutu. Miła obsługa. Akcesoria samochodowe, oleje, żarówki, itp. w szerokim wyborze i dobrych cenach i jakości.”
“Super Stacja. Inne powinny brać przykład. Obsługa Mega miła!!! Miejsce na pauzę dla ciężarnych też się znajdzie”
“Bezproblemowa miła obsługa, atrakcyjne ceny”
“siwy zza lady to najmilszy gościu jakiego poznałem w życiu, paliwo super, wszystko elegancko”
“Chyba najtańsze paliwo w Gnieźnie i bardzo miła obsługa.”
“Jak na stacji. Spoko ceny, fajne miejsce.”
“Polecam tą stacje paliw bardzo miła i sympatyczna obsługa a szczególnie pani o czarnych włosach i ma na imię Magda pozdrawiam serdecznie”
“Idealna stacja na szybkie tankowanie, brak właściwie kolejek i dobre ceny. Trzeba tylko pamiętać że LPG można tankować tylko w wyznaczonych godzinach”
“Miła obsługa, dobre paliwo, dobre ceny paliwa”
“Najlepsza stacja i smaczne lody, tanio i paliwo bezpieczne”
“Szybka obsługa,przynajmniej nie trzeba stać w kolejce za tymi co kupują hot doga albo zapiekanke,Ceny też fajne.”
“Tankuje bardzo często, świetne paliwo, pyszna kawa i hotdogi, miła obsługa. Polecam”