Przegląd katalogu
- 848 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 848 wyników
Przeglądaj spa w województwie Wielkopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 848 wyników w województwie Wielkopolskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 128,174 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera spa z miast takich jak Poznań, Swarzędz, Gniezno, Kalisz, Konin i innych.
“Wbrew opiniom które przeczytałam jestem pozytywnie zaskoczona, Zarezerwowaliśmy dwa pokoje. W tym apartament garden room. Wieczorem pokoje urocze, klimatyczne. W dzień szukając niedociągnięć, oczywiście coś się znajdzie natomiast na tą cenę to uważam że luksus. Spędziliśmy dwie noce, było cicho i bez problemów. Śniadania- duży wybór. Jeden z lepszych, dużo podróżujemy, mamy porównanie. Parking przed hotelem duży plus. Obsługa uprzejma bardzo, uśmiechnięta. Procedura sprawdzania apartamentu przebiegła pomyślnie i szybko. Podejrzewam że inni którzy mieli nieprzyjemności zachowali się niestosownie i z nieposzanowaniem skoro nie otrzymali zwrotu kaucji. My nie mieliśmy problemu. Następnym razem napewno zatrzymamy sie w Ramce. Polecam.”
“Laminacja brwi i rzęs u stylistki Mai to cos pięknego. Zawsze jestem zadowolona z efektu i gorąco polecam!”
“Miła obsługa, profesionalne podejście do klienta,warto sprubować .Polecam.”
“Dziękuję za indywidualne podejście i pomoc Pani Danki w doborze odpowiedniego zabiegu dla mnie. Czuję się w pełni zaopiekowana:-) Polecam wszystkim w 100%.”
“Paznokcie cudowne, pani bardzo miła i profesjonalna, bardzo dobre ceny. Serdecznie polecam ”
“Na tle nowych poznańskich basenów może nie wypada najlepiej, ale już w porównaniu z termami maltańskimi nie widzę większej różnicy. Pływam tam już z dziesięć lat, pływa tam również kadra pływacka i triathlonowa i jakoś nic nikomu nigdzie nie wyszło. A skoro basen przechodzi badania sanitarne, to w czym problem?”
“Jestem klientem od ponad trzydziestu lat, i nigdy się nie zawiodłem. Polecam.”
“Sympatyczne Panie, które robią super paznokcie ;) Co do reszty usług -jeszcze nie korzystałam więc się nie wypowiem.”
“Hotel przyjemny, dobre śniadania.”
“Za każdym razem usługi w Zakątku są wykonane z ogromną precyzją i zaangażowaniem - i tak już od wielu lat, polecam :)”
“Serdecznie polecam, profesjonalna obsługa !”
“Wspaniałe dziewczyny. Byłam na laminacji rzes i brwi, to co one tam robią jest niesamowite. Bardzo polecam”
“Super obsługa zabiegi wykonywane bez boleśnie miła atmosfera gorąco polecam”
“Powiem krótko i na temat. POLECAM z czystym sumieniem firmę Pana Piotra. Sauny są dlatego perfekcyjne bo Pan Piotr robi to z pasją. W naszych apartamentach stoi już 6 saun wykonanych przez Pana Piotra. 1. Terminowość 2. Profesjonalizm 3. Elastyczność 4. Idealne wykonanie 5. Działa bez zarzutu 6. Klienci zadowoleni 7. Perfekcja 8. Pan Piotr i jego ekipa - profesjonalni i uczciwi. POLECAM, POLECAM, POLECAM”
“Miła i profesjonalna obsługa. Polecam zarówno z problemem jak i na wizyty upiększające.”
“Cudownie , było zimno wówczas ale cudownie”
“Jestem bardzo zadowolona z mojej wizyty w tym salonie. Wszystko bylo wykonane pięknie i do tego jeszcze bardzo szybko. Widać, ze Pani Anna ma niesamowite rzemiosło we wszystkich zabiegach. Z pewnością jeszcze się pojawię w Nenufarze.”
“Bardzo polecam, korzystam zarówno z usług salonu kosmetycznego oraz SPA. Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna, kosmetyki używane podczas zabiegów na najwyższym poziomie no i przepiękna lokalizacja w City Parku. Jak dla mnie najlepszy sposób na relaks!”
“Fantastyczne miejsce. Salon kosmetyczny na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i do tego bardzo dobra energia. Polecam!”
“Od razu zaznaczam, że byłem poza jakimkolwiek sezonem, czyli połowa stycznia, więc na temat wielu usług się nie wypowiadam. Pomostu faktycznie brak, co w zimie nie przesądzało o atrakcyjności obiektu. Pokoje duże, po pierwszej nocy grzejniki miło się rozgrzały i nie można było narzekać na temperaturę. Pokoje - no cóż, lata świetności mają już za sobą, ale gdyby je trochę odnowić, to nie ma tragedii. Łazienka - to samo. Ogólnie standard jest średni, ale nie oszukujmy się, to jest ośrodek wczasowy pamiętający czasy PRL a nie luksusowy hotel. Na bazę wypadową (czyli dla mnie) jest idealny. Panie w recepcji przemiłe i pomocne. (pozdrawiam) Miasteczko ze wszelkimi usługami znajduje się 15 minut z buta. Okolice są przepiękne. Generalnie jestem z pobytu bardzo zadowolony i nie mam żadnych uwag.”
“Sympatyczne dziewczyny na recepcji, siłownia ok. :) Jedynie prosimy o uzupełnienie w szafkach w damskiej szatni drążków, na których można wieszać ciuchy- w wielu szafkach brakuje tego. :) Niektóre szafki nie mają drzwiczek, a ponadto- w jednej toalecie nie działa zamek. XD”
“Właściwie to byłem obok na basenie”
“Bardzo miłe miejsce. Sympatyczna obsługa, dobra kawa i tosty, przyjemna muzyka.”
“Przesympatyczna i Rzetelna obsługa. Polecam”
“Pani Angelina bardzo miła, świetna atmosfera podczas pracy i przede wszystkim paznokcie świetnie wykonane ❤️”
“Super miejsce i obsługa na wysokim poziomie”
“Rok temu nocowałam pokoju nr 20 i bylam naprawdę zadowolona. Wygodne szerokie łóżko, cieplo, w pokoju stolik, szafa, telewizor, łazienka towniez wygodna, szeroki prysznic, nawiewy. To co można zaoferować w tej cenie było spełnione. Pokój i łazienka po remoncie, na wejściu uczynny Pan, jeśli coś trzeba nie ma problemu z dogadaniem. Bylam w trakcie targów i jedliśmy na mieście. W moim przypadku zasłużony plus.”