Przegląd katalogu
- 108 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 108 wyników
Przeglądaj restaurant w Ostrów Wielkopolskich, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 108 wyników w Ostrów Wielkopolskich, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 40,478 opinii i ocen.
“Opinia będzie bardzo pozytywna. Jedzenie bardzo smaczne . Obsługa zaangażowana w swoją pracę i pełna uśmiechu. Byłem pierwszy raz i na pewno tu wrócę i polecę innym”
“Najlepszy kebab w Ostrowie, dzisiaj specjalnie z Poznania na niego przyjechałam i się nie zawiodłam. Mega porcja, mięso pyszne, ostry sos idealnie ostry. Obsługa mega miła. Fryteczki dobrze usmażone chrupiące i przyprawione. Moja wróżba bardzo trafiona i jest ciekawym dodatkiem. Bardzo polecam.”
“Bardzo piękne miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację przy świecach, czy dużą uroczystość rodzinną lub firmową.”
“Trafiłam tu przez przypadek...ale chyba miałam wejść właśnie tu! wieczorną porą porą! .. w tygodniu...! typowa włoska mała trattoria..fajny włoski klimat!..pyszna pizza...bardzo miła obsluga! Czuć i słychać Włochów wokół ! Ich śpiewający język, radość że spotkań ze znajomymi...czułam się jak we Włoszech! Pobolecam serdecznie!!”
“Gorąco polecam restaurację Tutti Santi! To miejsce zachwyca mnie od pierwszej chwili – ciepła atmosfera, elegancki wystrój i niezwykle uprzejma obsługa sprawiają, że chce się tu wracać. Jedzenie jest absolutnie wyjątkowe: pizze przygotowywane na włoskim cieście są aromatyczne i pełne najwyższej jakości składników, a makarony i dania główne zachwycają idealnym balansem smaków. Każdy talerz wygląda jak małe dzieło sztuki. Czuć, że kucharze wkładają w swoją pracę serce i pasję. Tutti Santi to idealne miejsce zarówno na rodzinny obiad, romantyczną kolację, jak i spotkanie z przyjaciółmi. Za każdym razem wychodzę stąd w pełni usatysfakcjonowana. Zdecydowanie jeden z najlepszych włoskich lokali w okolicy! Polecam z całego serca!”
“Już dawno nie jadłem tak dobrej golonki. Dodatki do wyboru, wziąłem ziemniaki zapiekane i warzywa z grilla. Porcja solidna, golonka z 700g jak nic. Nie do przejedzenia. A cena zaskoczyła 43zl, za tyle jedzenia... Polecam”
“W dobie pseudo pandemii gdzie (nie) rząd niszczy polska gospodarkę wraz z dziewczyna wsiadaliśmy w samochód i pojechaliśmy kilkadziesiąt km od naszej miejscowości by wesprzeć przedsiębiorcę który ma odwagę działać legalnie pomimo nielegalnych restrykcji. Zamówiliśmy dwa burgery, wegetariański przysmak dla odmiany i ! Wizualnie bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Wszystko ładnie, staranie podane, estetyka na wysokim poziomie. Bataty bardzo chrupkie, nie przesolone ani nie spalone. Nie czuć starego oleju czy dużej ilości oleju. Pieczywo chrupiące, warzywa czuć świeżość, można wnioskować ze od okolicznych rolników. Uczta dla kubków smakowych, oraz mentalny detox od toksyny płynącej z propagandowej tv czy ludzi z klapkami na oczach.”
“Będąc przejazdem z Opola natrafiłem na bar Swojska Chata. W pełni polecam bo również w środku czułem się swojsko. Dobre jedzenie. Duże porcje. Fantastyczna wesoła obsługa wraz z Panią w kuchni. Swojsko imatycznie i smacznie na na 100%”
“Przemiła, zawsze uśmiechnięta obsługa. Bardzo klimatyczne miejsce, trochę gwarno ale nikt nie przeszkadza sobie na wzajem. Jedzenie przepyszne, porcje duże wszystkie potrawy dopracowane pod względem estetycznym. Stosunek jakości do ceny jest idealny.”
“Obsługa miła, na pizzę nie czekałem długo. Klimat jest, i ten przyjemny niepowtarzalny zapach, który pamiętam z dzieciństwa jeszcze z Sienkiewicza. Pizza super, receptura od powstania firmy niezmienna. Bardzo dobre ciasto, z prostymi składnikami. Ma to jakąś magię w sobie i za to zasłużone 5 gwiazdek.”
“Nie jest to najtańsza restauracja, ale z tymi cenami idzie naprawdę wysoka jakość jedzenia. Meksykańskie potrawy są bardzo soczyste, aż nie potrzeba do nich sosów, choć te są też bardzo smaczne. Burger posiada ciekawą kompozycję, składniki dobrej jakości, całościowo składa się na jeden z lepszych burgerów jakie jadłem. Zwykłe cappuccino też wydawało się jakby ponadprzeciętne. Jedynie frytki były zaledwie poprawne na tle reszty dań. Lokal jest przyjemny i czysty. Kelner uprzejmy z bardzo profesjonalnym podejściem. Akceptowalny czas oczekiwania. Bogate menu oraz ogólne wrażenia zmuszają do ponownych odwiedzin. Aktualizacja: minus za tajską zupę na ostro, która nie jest w ogóle ostra. Nawet pikantna. Kompletnie nic. Do już krem pomidorowy delikatnie kąsał pieprzem. Smakowo też bez rewelacji.”
“Duży wybór różnych kebabów, pozycje które wybraliśmy ze znajomymi bardzo smaczne, brak zastrzeżeń. Kebab polecany przez miejscowych.”
“Polecam serdecznie! pyszna pizza i zawsze ciepła ! daje 5/5 pozdrawiam serdecznie”
“Jeden z najlepszych kebabów jaki jadłam. Super chrupiące rollo i mega sos. W zestawie na zdjęciach -ostre rollo- sos nie jest ostry z tego co mówił jedzący. Mieszany też nie kąsał, za to w każdym z nich sos łagodny był znakomity!! .Przemiła obsługa. ceny trochę wyższe niż tu widać, bo mega rollo 30zl ( co nie jest wygórowana cena!) Czysto.schludnie. jeśli będę w okolicy ponownie na pewno wpadnę!!”
“Bardzo dobry kebab, mięso bardzo smaczne, a co ważniejsze wysokiej jakości. Dodatki warzywne bardzo świeże, sosy również bez zarzutu oprócz sosu ostrego - powinien być trochę bardziej ostry. Cena - 27 złoty za duży lawasz to normalna kwota. Mam na koncie wiele topowych Warszawskich lokali z kebabem i kwota zawsze zakręcała się wokół 30zł. Nie rozumiem dlaczego lokal ma tak niskie oceny, skoro jako nieliczni serwują coś innego niż te paskudne „kule mocy”. Nie zdziwię się gdyby te niskie oceny były od konkrecji, ponieważ ten lokal ma potencjał i może sporo namieszać na Ostrowskim rynku. 5/5”
“Obsługa najlepsza jaka może być pan bardzo miły i uprzejmy, zwykle zamawiam kebaba na dowóz lecz jak odwiedziłem lokal pan obdarzył mnie puszką coca-coli. Kebab też bardzo dobry ogroma porcja jak za 25 zł. Mięso nie za twarde nie natrafiłem na żadną chrząstkę co na + . Frytki trochę przetłuszczone ale tez dobre Sos ostry jest wyczuwalny nie za ostry ani nie załagodny według mnie idealny, sos czosnkowy trochę zabardzo majonezowy ale tez bardzo dobry. Pozdrawiam Kamil.”
“Super miejsce, pyszne jedzenie, fantastycznie Panie. Śniadania z Familijnej robią lepszy dzien :-)”
“Najlepsza piekarnia w mieście, bardzo lubię pieczywo z familijnej ale muszę przyznać, że na ulicy różanej jest najsympatyczniejsza obsługa w mieście, panie zawsze uśmiechnięte i zawsze pomocne☺️”
“Przepyszne ciastka, drożdżówki, ciasto Hiszpanka, Sernik japoński itd po prostu rewelacja, idealne eklerki, pączki, wszystko świeże, smaczne, czysto,polecam”
“Świeże i smacznego wyroby piekarnicze. Miła i sympatyczna obsługa.”
“Uwielbiam odwiedzać ,,Misia", zawsze można skosztować pysznej kawki i ciacha”
“Byliśmy na rodzinnej imprezie dla 20 gości i jakość jedzenia zrobiła na nas wyjątkowe wrażenie. Od pierwszego dania, poprzez deser aż po kolację na ciepło. Było świeże, przepyszne, urozmaicone i mięciutkie (mięso). Serwis był profesjonalny i bardzo miły. Na pewno zyskali dodatkowych klientów bo każdy gość był bardzo zadowolony!”
“Miałem przyjemność spróbować burgera w Paśniku i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Bardzo uczciwe ceny, zarówno za burgery, dodatki jak i napoje. Bułka bardzo dobra, warzywa świeże, sosy pyszne, mięso w porządku, ale bez rewelacji. Polecam.”
“Dania obiadowe były bardzo dobre smaczne i ciepłe. Jadam tu często z kolegą i zawsze wychodzimy szczęśliwi syci i najedzeni. Obsługa również jest bardzo życzliwa i miła. :)”
“Organizowaliśmy wesele na Sali rycerskiej. Wszystko idealnie zaplanowane, cała uroczystość przebiegła zgodnie z planem. Wystrój cudowny, jedzenie przepyszne, obsługa wspaniała, hotele bardzo nowoczesne z łazienkami, pani Martyna zajęła się wszystkim na 200%, nie mogę się przyczepić do ani jednej rzeczy, wszystkim gorąco polecam, jeżeli marzycie o idealnym weselu!”
“Jedzenie jak i obsługa wszystko wspaniałe. Polecam Butter chicken oraz Tica masala w wersji z mięsem jak i wege. Bardzo dobre są chlebki maślane oraz czosnkowe. Lokal nie jest za duży dlatego przy obłożeniu warto mieć rezerwację. Możliwość płatności kartą jest dostępna.”
“W zeszłym tygodniu miałam przyjemność wyprawić swoje urodziny w Lagunie, jestem mega zadowolona, jedzonko, klimat, obsługa, wszystko na najwyższym poziomie. DJ Łukasz dołożył wisienkę i wyszło super. Polecam lokal z całego serca. Dziękuję bardzo.”
“Doskonałe miejsce na domowy obiad w bardzo rozsądnej cenie. Wszystko smaczne i podane przez miłą obsługę. POLECAM!!!”
“Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa.”