Poszedłem do tego kebaba bardzo zdesperowany ponieważ byłam glodny a inne kebaby były zamknięte po podejściu do kasy spytałem się o płatność kartą sprzedawca powiedział mi że mam przelać blik na numer telefonu kebab był ciepły tylko z zewnątrz wszytko w środku było zimne mięso było gumowe i bez smaku natomiast sosy były nie jadalne nie polecam tam iść pod żadnym względem
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Raszewski ★☆☆☆☆
-
Agacia Pawlak ★☆☆☆☆
Powiem tak, kebab najtańszej jakości, testuję kebaby i powiem szczerze że nie jadłam gorszego kebaba w ostrowie jak i w ostrzeszowie… jedynie plus to bardzo miła obsługa pan wesoły miły i naprawdę sympatyczny ale reszta.. to totalne dno.. klimatu brak jedzenie na 0 ale obsługa daje 5 gwiazdek ogólna ocena : 1
-
Kamil Banasiak ★★★★★
Obsługa najlepsza jaka może być pan bardzo miły i uprzejmy, zwykle zamawiam kebaba na dowóz lecz jak odwiedziłem lokal pan obdarzył mnie puszką coca-coli. Kebab też bardzo dobry ogroma porcja jak za 25 zł. Mięso nie za twarde nie natrafiłem na żadną chrząstkę co na + . Frytki trochę przetłuszczone ale tez dobre Sos ostry jest wyczuwalny nie za ostry ani nie załagodny według mnie idealny, sos czosnkowy trochę zabardzo majonezowy ale tez bardzo dobry. Pozdrawiam Kamil.
-
Irek ★☆☆☆☆
Dostępne mięsa to kurczak oraz "wołowina z baraniną". Zacznijmy od "wołowiny z baraniną" która jest niczym innym jak najtańszą kulą pasztetulą, zwykła tania kula mocy, do tego mięso nie jest ścinane na świeżo tylko wyciągane z bemaru, ociekające tłuszczem i nieposiadającego prawie żadnego smaku... Jeśli chodzi o kurczaka to jest on ścinany tak samo jak kula mocy czyli na cieniutkie plasterki co czyni to mięso wysuszonym skwarkiem bez smaku. Frytki otrzymujemy nieposolone (te na zdjęciu posoliłem już sam w domu) i soli w opakowaniu na wynos również nie otrzymujemy. Sos łagodny nie ma żadnego smaku a czosnkowy smakuje jak rozwodniony majonez z suszonym, gorzkim czosnkiem. Jedyne co można pochwalić to obsługę która jest miła.
-
Grac ★★☆☆☆
To miejsce nie ma szczęścia do dobrych kebabów, aczkolwiek jest lepiej niż poprzednio. Mięso to tradycyjna kula mocy, ale z takich zjadliwych. Niestety ilość kapusty przyćmiewa mięso, które aż chrupie pod zębami. W opisie kebab z serem jest pomidor i ogórek. Pomidora nie była, ogórka parę cienkich plastrów. Ser w ilości symbolicznej, ale może i dobrze, bo w smaku przypominał twór seropodobny. Pita poprawna, a spora ilość całkiem niezłych sosów ratuje ten kebab przez najniższą oceną. Cena też nie zachwyca. Pizzę jeszcze uczą się robić, ale ta jest chyba lepsza od kebaba. W stylu "Cool", ale lżejsza. Trochę mało dodatków, zwłaszcza jak na cenę 36 zł za 30 cm. Szkoda, że nie pokuszono się o porządny remont, bo nie widać różnicy między poprzednikami. Wciąż brak wentylacji czy klimy. Na plus przemiła obsługa i właściciele, którzy bardzo starają się, choć nie wszystko im się udaje. Jest tu sporo do naprawy, a konkurencja dość spora. Nie wróżę sukcesu, choć życzę chłopakom jak najlepiej. Zainwestujcie w lokal i obniżcie ceny i/lub dodajcie trochę życia swojemu kebabowi (mniej kapusty, więcej innych warzyw). Chciałem dać 3 na zachętę, ale niestety po wizycie były drobne rewolucje żołądkowe, także ta dwójka z małym minusem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab orient & pizza Ostrów Wielkopolski?
Kebab orient & pizza Ostrów Wielkopolski znajduje się przy Raszkowska 22, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab orient & pizza Ostrów Wielkopolski?
Można skontaktować się z Kebab orient & pizza Ostrów Wielkopolski pod numerem +48 504 968 464
Jak można dotrzeć do Kebab orient & pizza Ostrów Wielkopolski?
Do Kebab orient & pizza Ostrów Wielkopolski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku