Przedszkole nr 2 Samorządowe
“Chodziłem tam teraz mam piękne wspomnienia”
Znaleziono 12 wyników
“Chodziłem tam teraz mam piękne wspomnienia”
“Bardzo miłe przedszkole, przyjazna atmosfera i niesamowite zajęcia!”
“Super placówka przedszkolna, bardzo przyjazna dzieciom i rodzicom. Polecam.”
“Bardzo polecamy przedszkole Wesołe Skrzaty. Panie bardzo przemiłe a synek uwielbia tam chodzić.”
“Podali mojemu Tytusowi DMT i wyleczyli go z autyzmu. BARDZO polecam, prawdziwi wizjonerzy”
“Osobiście nie mam dzieci ale siostra twierdzi, że to (jej zdaniem) pierwsze przedszkole w Kościanie na poziomie dorównującym innym, większym miastom.”
“Polecam jak najbardziej, pełen profesjonalizm.”