Poczta Polska
“Bardzo sprawnie działający punkt pocztowy. Wszystko idzie szybko i w mojej atmosferze zawsze. Polecam.”
Znaleziono 5 wyników
“Bardzo sprawnie działający punkt pocztowy. Wszystko idzie szybko i w mojej atmosferze zawsze. Polecam.”
“Po raz 3. w tym roku nie otrzymałem zaprenumerowanego tygodnika! W poniedziałek 17 bm. byłem z reklamacją na tej poczcie, gdzie zapewniono mnie (po godzinie jeszcze raz telefonicznie), że nazajutrz "zaginiony" egzemplarz zostanie mi dostarczony. Niestety, jest środa 19 bm. i nadal NIC z tego, a dziś powinien być już w mojej skrzynce następny numer! Jak nazwać taką partacką robotę PP?”
“Jak dla mnie sama placówka działa bez zarzutu. Dużo negatywnych opinii, błędnie przypisanych tej konkretnej placówce dotyczy działań listonoszy (którzy na terenie całego Lubonia podlegają pod jedną placówkę rozdzielająca przesyłki) lub nawet kurierów pocztexu.”
“Jestem zszokowana tymi negatywnymi opiniami niżej. Według mnie pracownicy tego urzędu pocztowego są bardzo profesjonalni i uprzejmi. Pan listonosz dostarcza wszystkie listy i awiza na czas. Jedynie Poczteks nie działa, bo nie dostarcza żadnych paczek więc sama muszę dźwigać 20to kilogramowe paczki.”