Pizza Wypieczona
“Pyszna pizza! Świeże składniki, super wypieczone brzegi - dawno nie jedliśmy tak dobrej pizzy na dowóz!”
Znaleziono 10 wyników
“Pyszna pizza! Świeże składniki, super wypieczone brzegi - dawno nie jedliśmy tak dobrej pizzy na dowóz!”
“Lokal broni się nieprawdopodobnym smakiem i jakością dań czy samych produktów. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni tym bardziej że w galerii handlowej nie oczekuję się wybitnych restauracji. Brakowało trochę porządnej obsługi kelnerskiej. Pani nie zaproponowała nic do picia, nie dopytała czy czegoś potrzebujemy. O wszystko trzeba się dopominać. Ale ogólnie polecam i z pewnością będę wracać.”
“Bardzo dobry kebsik Gemuse w bułce z karkoweczka! Karkówka bardzo delikatna. Polecam wszystkim :) Edit: dziś jedliśmy mięsko z Dzika też robi robotę , bardzo dobre. Sos żurawinowo-chrzanowy też spoko opcja. Jak za taką porcje i mięsko cena 42 PLN mega dobra opcja.”
“Bardzo dobra pizza, trafiła w moje gusta. Pan dostawca miły i uprzejmy”
“Nie ma lepszego miejsca w okolicy na śniadanie. Pyszne kanapki i bardzo pomocna obsługa.”
“Pizza smaczna, ciasto nie przecieka, idealnie dobrane składniki. Obsługa bardzo miła.”
“Restauracja wraz ze sklepem z oryginalnymi włoskimi produktami. Jedzenie bardzo dobre, dużo jakościowych składników. Penne z wołowiną bardzo dobre, ravioli z krewetkami przepyszne. Kupiliśmy ser i salami do domu i były również bardzo dobre. Muzyka włoska na żywo dopełniła całości.”
“Zdecydowanie na plus! Za każdym razem pyszna pizza. Nie mam pojęcia kto tu wstawiał krytyczne opinie ale jeśli ktoś oczekuje grubej, ociekającej tłustym tanim serem pizzy z dużą ilością prawie przeterminowanych składników to niech tutaj nie zamawia. Tutaj pizza jest taka jak powinna być: cienka, sztywna, lekko chrupiąca, ze świeżymi dodatkami, które nie tłamszą się smakowo nawzajem. Np. takie pospolite pieczarki - są duże i soczyste a nie te najtańsze ścinki. Polecam!”
“5* dawno nie jadłam tak dobrego makaronu smażonego z warzywami i kurczakiem, bardzo miła obsługa, czas oczekiwania na zamówienie 5 min. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem, wrócimy na pewno !”