Pizza ok. Dużo składników nawet bardzo dużo na pizzy. Nie jest to najlepsza pizza jaka jadłem ale w dowozie jest całkiem spoko. Fakt że jest lepsza pizzeria w okolicy ale ja naprawdę i tak polecam także i ta.
Zdjęcia
Opinie
-
Janusz B. ★★★★☆
-
Nicram Yan Chuck ★★★★☆
Zamówiłem pierwszy raz mimo nieciekawych opinii. Pizza na cienkim cieście smaczne, super nie tak jak w innych pizzeriach że się wylewa z dłoni i nie kapało tłuszczem. To jest danie dla smakoszy a nie dla tych co chcą się nażreć do oporu i mieć kamień w żołądku. Przypomniało mi się dzieciństwo kiedy na piecu kaflowym robiliśmy placki. Takie właśnie powinno być ciasto. Zaryzykuję raz jeszcze w przyszłości. Drobny minus temperaturę potrawy. Popracujcie nad tym.
-
Franek Stawny ★★☆☆☆
Zaznaczę tylko na początku, że To tylko subiektywna opinia która nie koniecznie trzeba się kierować. Pizza tutaj jest..... Średnio ok, sos pomidorowy smakuje jakby był zrobiony na bazie przeciętnego ketchupu a nie prawdziwych pomidorów(co da się poczuć szczególnie biorąc Margaritę). Dodatki takie jak szynka nie są jakieś rewelacyjne powiedziałby że całkiem przeciętne.Zarówno plusem jak i minusem tej restauracji są dania tylko na wysnos, z jednej strony nie jest to zachęcające lecz z drugiej to całkiem fajna opcja jeśli ktoś mieszka daleko. Można się zdziwić za co ta opinia Otóż za to, że w okolicy 500 metrów od restauracji można zjeść(moim zdaniem) lepszą pizzę. Uważam że ten lokal ma duży potencjał tylko musi się bardzo postarać
-
Andi Synowiec ★★☆☆☆
Zaznaczę tylko na początku, że To tylko subiektywna opinia która nie koniecznie trzeba się kierować. Pizza tutaj jest..... Średnio ok, sos pomidorowy smakuje jakby był zrobiony na bazie przeciętnego ketchupu a nie prawdziwych pomidorów(co da się poczuć szczególnie biorąc Margaritę). Dodatki takie jak szynka nie są jakieś rewelacyjne powiedziałby że całkiem przeciętne.Zarówno plusem jak i minusem tej restauracji są dania tylko na wysnos, z jednej strony nie jest to zachęcające lecz z drugiej to całkiem fajna opcja jeśli ktoś mieszka daleko. Można się zdziwić za co ta opinia Otóż za to, że w okolicy 500 metrów od restauracji można zjeść(moim zdaniem) lepszą pizzę. Uważam że ten lokal ma duży potencjał tylko musi się bardzo postarać
-
Patrycja ★★★☆☆
Nie wiem czy macie nowego pizzermana lub stary się wypalił zawodowo ale smak i jakoś pizzy bardzo spadła.Ciasto twarde mimo że pizza była jeszcze ciepła. Szkoda bo do swego czasu lubiłam u Was zamawiać.Kontak i dostawa na plus.
-
Pin Pong ★☆☆☆☆
Pizza ładna, lecz zimna... Nie letnia a po prostu zimna... Pomimo iż dowieźli ją wcześniej niż zapowiedzieli... Pomylili również sosy... Ech pierwszy i ostatni raz zamówiłem. Osobiście nie polecam.
-
Maciej ★★★★★
Zdecydowanie na plus! Za każdym razem pyszna pizza. Nie mam pojęcia kto tu wstawiał krytyczne opinie ale jeśli ktoś oczekuje grubej, ociekającej tłustym tanim serem pizzy z dużą ilością prawie przeterminowanych składników to niech tutaj nie zamawia. Tutaj pizza jest taka jak powinna być: cienka, sztywna, lekko chrupiąca, ze świeżymi dodatkami, które nie tłamszą się smakowo nawzajem. Np. takie pospolite pieczarki - są duże i soczyste a nie te najtańsze ścinki. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pracownia Pizzy - Suchy Las?
Pracownia Pizzy - Suchy Las znajduje się przy Poznańska 10, 60-185 Skórzewo, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pracownia Pizzy - Suchy Las?
Można skontaktować się z Pracownia Pizzy - Suchy Las pod numerem +48 535 510 003
Jak można dotrzeć do Pracownia Pizzy - Suchy Las?
Do Pracownia Pizzy - Suchy Las można dotrzeć, korzystając z poniższego linku