Przegląd katalogu
- 47 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 47 wyników
Przeglądaj klinika w Środa Wielkopolskie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 47 wyników w Środa Wielkopolskie, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 2,154 opinii i ocen.
“Całym sercem polecam Centrum Trychologiczne Anastazji Nitsche. Wieloletnie doświadczenie i wiedza specjalistki idą w parze z empatią i ogromem serdeczności. Dwoje dzieci z problemami - diagnoza - skuteczne leczenie. Rewelacja!”
“Czy mogę prosić o jakiś kontakt do poradni bo ten który jest podany jest nieprawidłowy”
“Byłam operowana w czasie pandemi i nigdy nie powiem złego słowa na szpital przeszłam już sześć operacji i nigdy nie spotkałam się z tak przychylnym personelem co do pacjentów a dr. Stawicki to lekarz pierwsza klasa i nie jeden doktorek powinien brac przyklad. Pozdrawiam cały personel i oczywiście Pana dr. Stawickiego”
“Wspaniale miejsce pyszna kawa i profesjonalne zabiegi”
“Bardzo miła atmosfera. Bardzo polecam.”
“Bardzo profesjonalna obsługa grono młodych ludzi, gorąco polecam i zastanawiam się nad następną sesją.”
“Jeżeli chodzi o lekarza Pan Bartosz. Bardzo sumienny i profesjonalny. Z czym by się nie przyszło to zawsze pomorze i zadziała. ,,Przyszliśmy" za nim z innej przychodni w której pracował że względu na niego. Ale za to rejestracja masakra. Dzwoni się od 8 to telefon odłożony na bok. A jak już się dodzwoniłem o 8:30 to mam informacje że wyczerpał się limit miejsc i najlepiej przyjść następnego dnia o 8 rano. Nie rozumiem mam jechać 15 km aby się zarejestrować żeby później jeszcze czekać na wizytę. Po co pisać na stronie numer do rejestracji telefonicznej. Lekarz super rejestracja dno. 5 gwiazdek tylko dla lekarza.”
“Polecono mi specjalistę pulmunologa z tej placówki. Czytając opinie o przychodni, zastanawiałam się, czy warto. No cóż.... ja bardzo dobrze trafiłam. Dodzwoniłam się bez problemu (dwukrotnie), panie w recepcji meeeega miłe. Pan doktor zrobił na mnie przeogromne wrażenie, holistycznym podejściem do pacjenta. Mam nadzieję, że efekty leczenia będą równie wspaniałe. Oby więcej takich specjalistów.”