Ta Pani która siedzi w recepcji mówiła do mnie takim tonem że chciałem odwrócić się na pięcie i wyjść. A dlatego że przez tą szybę nie bardzo rozumiałem co mówi bo jestem osobą która niedosłyszy więc jak już musiała powtórzyć kilka razy miała taki ton jakby chciała za chwilę powiedzieć po co tak wogóle tutaj przyszedłem napewno już tam nie wrócę bo po co się stresować.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin S-k ★☆☆☆☆
-
Kamil Ki___ek ★☆☆☆☆
Byłem 2 lata temu . Wypisali mi pelno badan na kwote 420zł !!!!! Zapytałem dlaczego tyle badań . I dlaczego tak drogo. Uslyszałem od właściciela klinikii " drogi Panie zdrowie kosztuje"
-
Bartek Kaźmierczak ★☆☆☆☆
Chciałem zgłosić pani z recepcji na zachowanie chciałem umówic dziecko do lekarza rodzinnego pani z recepcji pytała o pesel prosilem chwilę zaczekać dosłownie 1 min mani powiedziała że proszę zadzwonić jak pan poszuka PESEL i się rozłączyła. Przez panią tracę swój cenny czas. Zlecialem z kolejki na 14 miejsce
-
Natalia Jendraszak ★☆☆☆☆
Nie polecam Od tygodnia trwa próba umówienia się do lekarza rodzinnego. Ciągle słyszę że dzisiaj już brak miejsc proszę próbować jutro albo przyjść osobiście ( niestety do Pań w rejestracji nie dociera że ktoś może pracować i nie mieć możliwości podejścia osobiście) albo ciągać się z chorym dzieckiem żeby umówić się do lekarza a nie daj Boże wystać swoje i usłyszeć że nie ma miejsc. Sytuacja z wczoraj przelała czarę goryczy. Znów próba umówienia się do lekarza rodzinnego, nie ma miejsc. Po prośbie o wystawienie pisma o odmowie przyjęcia do lekarza rodzinnego wtedy udam się na SOR, pani z rejestracji nagle na siłę znajduje godzinę 12.20 gdzie do 14.30 jestem w pracy i tłumaczę to Pani z rejestracji, że nie ma możliwości dotarcia na taką godzinę i proszę o termin później. Na koniec słyszę że może mi zaproponować wizytę po trzech dniach w środę ( dziecko z temperaturą oscylująca w granicach 39 stopni i bólem ucha) i ze mam być wyrozumiała bo jest sezon grypowy. To mam nie wymuszać wizyty u lekarza z CHORYM dzieckiem bo jest sezon chorobowy?! Co za żenada. Nie po to płacę składki na ubezpieczenie zdrowotne żeby nie móc zostać przyjętym do lekarza rodzinnego. Zastanawiam się jakie ta Pani ma kompetencje ze wie że moje dziecko może czekać trzy dni na wizytę z takimi objawami. Po pozostawionym niesmaku sprawa zgłoszona do NFZ i rzecznika praw pacjenta. Ostatecznie dziecko uzyskało pomoc na prywatnej wizycie i okazało się że nie mogliśmy czekać trzech dni.
-
Łukasz ★☆☆☆☆
"Pan" pracujący w recepcji to kpina. Zamiast zachęcać do rejestracji, stanowczo zniechęca i odstrasza swoim zachowaniem do ponownej wizyty u państwa w placówce. Szczytem wszystkiego była ostatnia rozmowa po wszystkich badaniach trwających cały dzień, mówiąc tekstem "nie rozumiem, proszę poczekać parę minut i zgłosić się do koleżanki obok". Brak szacunku do pacjenta. Odradzam kontaktu z Panem z recepcji.
-
Anna Łuczak ★☆☆☆☆
Dzwoniłam z pytaniem czy w placówce można wykonać badania wstępne do pracy na Luxmed. Zostałam poinformowana, ze tak. Zostawiłam ksero skierowania w rejestracji, pracownica telefonicznie umówiła mnie na badania. Po przyjściu w danym dniu do przychodni jednak okazało się, że akurat to skierowanie nie jest honorowane, a Luxmed nie zwróci im za badania. Rejestratorka na pytanie dlaczego w takim razie w ogóle zostałam umówiona na wizytę odpowiedziała z uśmiechem: nie wiem. Nie jest to pierwsza taka sytuacja w tej placówce.
-
Maria Garsztka ★★★★★
Polecono mi specjalistę pulmunologa z tej placówki. Czytając opinie o przychodni, zastanawiałam się, czy warto. No cóż.... ja bardzo dobrze trafiłam. Dodzwoniłam się bez problemu (dwukrotnie), panie w recepcji meeeega miłe. Pan doktor zrobił na mnie przeogromne wrażenie, holistycznym podejściem do pacjenta. Mam nadzieję, że efekty leczenia będą równie wspaniałe. Oby więcej takich specjalistów.
-
Weronika Wróblewska ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam tę placówkę. Dodzwonienie się (zaczynajac już o 8 rano) graniczy z cudem, jeśli ktoś już po godzinie odbierze to jak zawsze ten sam komunikat - nie mamy już miejsca. I nie, nie jest to tylko w tym okresie, odkąd do Państwa należę, czyli już kilka lat wiecznie ten sam problem. Nie rozumiem polityki placówki, w której nie można się umówić na kolejny dzień, tylko znowu każą dzwonić od rana, ale, że będzie miejsce - gwarancja zerowa. Śmiech na sali. W żadnych innych przychodniach w Środzie tak nie jest jak tutaj. Naprzód można się umówić jedynie na za tydzień, bądź dwa. Mam przewidzieć, że będę chora? Drugim aspektem jest lekarz pan D. Polak, który nie potrafił zdiagnozować mi choroby, którą jak się okazało było zapalenie płuc!!! Przyszłam z okropnym kaszlem, a nawet nie miałam zmierzonej saturacji. Człowiek by się udusił… Katastrofa. Nowym pacjentom - zdecydowanie odradzam tę placówkę, a obecnym (w tym i samej sobie) sugeruję przeniesienie się do innych, które stacjonują w Środzie.
-
Dominika Rogowicz ★☆☆☆☆
Po raz kolejny przez słuchawkę słyszę "mamy tylko dwóch lekarzy, wszystko już mam zajęte na dziś i jutro, bardzo mi przykro" (dotyczy lekarzy rodzinnych) śmiech na sali. Chyba nikt tam już nie chce pracować. Taki ciężki okres czasu i tylko 2 lekarzy? Proponuję zamknąć placówkę skoro są braki w kadrach i nigdy nie idzie się dostać do lekarza. Szkoda tylko pani z recepcji bo musi świecić oczami za marne szefostwo
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Spychalscy?
Centrum Medyczne Spychalscy znajduje się przy Strzelecka 33, 63-000 Środa Wielkopolska, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Spychalscy?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Spychalscy pod numerem +48 694 170 541
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Spychalscy?
Do Centrum Medyczne Spychalscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku