Akademia Sportów Wodnych Plusk
“Jestem po wyjeździe na Maderę. Zarówno atmosfera jak i zapewnione atrakcje oraz dostosowanie do pogody na 5 z plusem! Super zakwaterowanie. Bardzo fajna mała i kameralna grupa. Polecam każdemu, a ja na pewno jeszcze się wybiorę na jakiś wyjazd z Pluskiem!”