Przegląd katalogu
- 7,377 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 7377 wyników
Przeglądaj siłownia w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,377 wyników w Polsce. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 1,342,409 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera siłownia z miast takich jak Śląskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Małopolskie, Dolnośląskie i innych.
“Fajna siłownia, obsługa bardzo miła i jest dużo fajnego sprzętu Polecam”
“Fit Camp, zorganizowany przez Anię był niesamowitym przeżyciem dla dziewczyn, które na co dzień ćwiczą pod jej okiem. Niesamowita atmosfera, super dobrane ćwiczenia, ekstra trenerzy spowodowały, że byłyśmy mega zadowolone. Trzy dni pełne wrażeń. Pogoda znakomita, spacery przy niesamowitych widokach. Brawoooo.”
“Bardzo fajne miejsce, przyjazna atmosfera i bardzo miła obsługa. Nie ma tłoku i nachalnej muzyki. Polecam”
“Polecam treningi z Robertem! To trener z prawdziwą pasją i powołaniem, który skutecznie pomaga pozbyć się bólu kręgosłupa.”
“Jest klimat w Argencie. Klimat tworzą ludzie. Polecam”
“Miejsce z klimatem. Jest wszystko co potrzeba.”
“Najlepsza siłownia. Bardzo czysto, świetni trenerzy, mnóstwo różnych maszyn. Polecam każdemu. Miłość od pierwszego dnia❤️ Obsługa najlepsza”
“Polecam treningi sztuk walki (chodzę na boks i tajski/k1). Bez względu na to, czy chcesz się zająć tym sportem na poważnie, czy ma być to dodatek do Twojego życia (forma + pewność siebie) - każdy się tutaj odnajdzie. Wiek też nie ma tutaj żadnego znaczenia. Miejsce z klimatem gdzie czujesz się jak w domu, a ludzie szanują się nawzajem. Polecam i zapraszam!”
“Polecam siłownię, super obsługa i profesjonalne podejście, w szczególności Trener Ewelina.”
“Super pomysł z takim miejscem na plaży Sprzęt porządny. Pierwszy raz widzę tego typu rzeczy nad Bałtykiem.”
“Dobra, nie duża siłownia. Wyposażenie dobre. Sprzęty nowe, czyste, i zadbane. Miła obsługa na recepcji”
“W końcu zacząłem regularne chodzić na siłownię która okazała się być miejscem w którym lata więcej endorfin niż sztang a zdrowie jest ważniejsze niż ciężary. Zamiast „pakerni” znalazłem bardzo dobry fitness który sprawia że motywacja rośnie mi szybciej niż biceps, czyli przynajmniej coś rośnie :-) Do tego jogowy spokój i w ogóle dużo wsparcia nawet gdy mata do jogi woła o L4. Dostępne szampony i ręczniki więc po treningu można pachnieć lepiej niż przed.”
“Miejsce jest świetne i każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety korzystanie z toru rolkarskiego utrudniają niewychowane i pozostawione bez opieki dzieci. Zajeżdżają drogę rowerami,hulajnogami lub po prostu wbiegają w inne osoby nie zwracając na nie uwagi. Jeżdżą pod prąd od prawej do lewej. Rodzicom życzę większej wyobraźni i chęci wychowania.”
“bylem trzy razy ale ja nie mam sily na to ale silownia jest dobra i nowoczesna i som ceny tanie”
“Świetna siłownia !!! Pan Jarek Zwolak oraz jego syn Michał są najlepszymi trenerami w całym Koszalinie. Posiadają wielką wiedzę na temat techniki wykonywania ćwiczeń . Największe przyrosty :D Gorąco polecam i pozdrawiam team SZESNASTKA !”
“Niby Małe, niby ciasne, ale w tej "kameralnych" warunkach właściciele stają na głowie żeby niczego nie brakowało, żeby wszystko działało bez względu na porę dnia i każdy mógł zrobić danego dnia co musi. Żeby nie odstawać od wypucowanych sieciowej. Mnogo zajęć treningowych i całkiem luźna ekipa tam "pomieszkuje". Polecam :)”
“Świetna siłownia i super ludzie. Syn na siłowni zostawił bezprzewodowe słuchawki Apple. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po dwóch dniach okazało się, że są w recepcji do odbioru. Dziękuję właścicielowi i korzystającym z siłowni. Ciesz się że syn właśnie tam uczęszcza. Polecam. Joanna”
“Dobre miejsce, trenerzy pomocni , ludzie mili , przyjazna atmosfera, polecam”
“Bardzo polecam treningi personalne z Łukaszem. Pełen profesjonalizm, program dobrany do klienta, skupienie się na indywidualnych potrzebach, a co najważniejsze super energia. Świetnie mi się ćwiczy z Łukaszem, do tego ta rewelacyjna Śląska gwara! :)”
“Naprawdę świetny trener, miła atmosfera, niczego nie brakuje!”
“Jeżeli chcesz w 100%zrobić solidny trening w mega klimacie przenieść się w czasie do lat 90 to ta siłka jest dla ciebie mega klimat...mocna konkretna muzyka na głośnikach...nie jest to siłka dla chłopaków w rurkach tylko dla ludzi którzy wiedzą co robią i po co ćwiczą nr 1 w Lublinie sieciowym siłkom dziękuję..”
“Pracownicy siłowni prezentują wysoki poziom profesjonalizmu i kultury obsługi. Są kompetentni, zawsze gotowi doradzić oraz zapewnić wsparcie podczas treningu. Atmosfera tworzona przez zespół sprawia, że korzystanie z obiektu jest komfortowe i przebiega w pełni bezproblemowo. Obsługa pozostawia bardzo pozytywne wrażenie i zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie.”
“Polecam, czuć prawdziwy klimat siłowni jak za dawnych czasów. Jest wszystko co potrzebne do zrobienia konkretnego treningu.”
“Trzeba przyznać, że na świetna siłownia. Ilość sprzętu ogromna, placyk do street workout'u. Gdyby była możliwość wejścia na BENEFIT MULTISPORT byłoby idealnie.”
“Bardzo dobrze wyposażona siłownia — sprzętu jest na tyle dużo, że nawet przy większym obłożeniu można swobodnie trenować. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, również osoby początkujące czy bardziej nieśmiałe — do dyspozycji jest także wydzielona, kameralna strefa dla kobiet. Polecam!”
“Nie ma nigdzie takiego klimatu i takich ludzi jak w tym miejscu, Ci , którzy ja zakładali i na niej ćwiczyli , swoja pasja i wiedza uratowali wiele młodych chłopaków przed narkotykami i kryminalem zaszczepiając w nich pasje kulturystyki i lekkoatletyki. Z tym miejscem wiąże piękne wspomnienia . Na silowni leśnej zaczynało wielu dzis wspanialych sportowcow .”
“Duża, czysta u zadbana siłownia. Obsługa bardzo miła. Karnety i wejściówki w spoko cenach. Nie ma się do czego przyczepić.”
“Miejsce w którym chce się ćwiczyć. Profesjonalna obsługa i wystarczająca ilość sprzętu. Serdecznie polecam.”
“To nie jest tylko miejsce do ćwiczeń to jest przestrzeń do budowania dyscypliny i dbania o swoje zdrowie.Nowoczesny sprzęt i personel na piatkę.”
“Świetny klub! Chodzę od czterech lat i bardzo polecam! Rodzinna atmosfera, świetni trenerzy, super wysiłek! Polecam najbardziej na świecie.”