Przegląd katalogu
- 15,882 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 15882 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 15,882 wyników w Polsce. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 4,630,999 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kafejka internetowa z miast takich jak Śląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Małopolskie, Dolnośląskie i innych.
“Przepyszne wypieki, aż ciężko powiedzieć co było najsmaczniejsze! Bardzo dobra kawa, przemiła obsługa, super klimat ☺️ Koniecznie trzeba się zatrzymać, oby więcej takich miejsc!”
“Bardzo polecam lokalną kawiarenkę, urokliwe miejsce, pyszne desery i lody. Ceny przystępne i świetna kawa. :) bardzo przyjemna obsługa - wracam regularnie na kawę!”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Pyszna kawa i ciasto. Miła obsługa. Byliśmy tam z żoną przejazdem. Polecam”
“Nie dla każdego! Jeśli szukasz mainstreamu to się zawiedziesz. Kocham to miejsce za dźwięki które przenikają wprost do serca, za zapachy kojące rutynę codzienności i za dotyk nieopisany. W tym miejscu jak siada na mnie owad, to nie po to by ukąsić, tylko mile łaskotać. Jak snuje się po skórze promień słońca to nie pali, tylko przyjemnie ogrzewa. Wiatr łagodnie chłodzi a nie przeszywa. W tym miejscu po prostu wszystko się zgadza. Tego miejsca nie da się opisać, trzeba zaimplementować w swój organizm i poczuć jak się zmieni pod jego wpływem. To coś jak ładowanie organicznych baterii.”
“Fantastyczne miejsce i niesamowita atmosfera. Widać że właścicielka wkłada 4/4 czyli całe swoje serce w to miejsce. Doskonała kawa, pyszne desery oraz przyjemny wystrój. Doskonałe miejsce na szybką kawę albo spotkanie z przyjaciółmi.”
“Godne polecenia miejsce. Do przepysznej kawy można zjeść wspaniałe ciasta. Wszystkie robione przez właścicielkę. Czuć dobry produkt i jakość tych wypieków. Każda propozycja ma bogaty smak, niepowtarzalny. Klimatyczna i przytulna atmosfera przyciąga, więc ja na pewno będę tu zaglądać. Polecam croissanty z kremem pistacjowym. NIEBO!!! Dla romantyków polecam kawkę pod drzewem- jeśli chcesz wiedzieć jakim, to musisz sam przyjechać i się przekonać.”
“Bardzo pyszne Panini, wysokiej jakości produkty. Polecam!”
“Smaczne śniadanie - naleśnik gryczany z jajkiem sadzonym , suszonymi pomidorami z lekką sałatką - pycha. Do tego kawa z kruchym ciasteczkiem. I tu nie mogę przejść obojętnie - obłędne kruche ciastko , które pozwoliło mi się przenieść w świat kiedy byłam dzieckiem i odwiedzałam babcię. Oczywiście opuściłam kawiarnię z pakiecikiem kruchych ciasteczek( można kupić na wynos) Bardzo polecam fajne miejsce przemiła obsługa ♥️”
“Smaczna kawa i ciasta. Bardzo kameralna kawiarenka, można w niej na spokojnie porozmawiać. Mimo zamknięcia lokalu panie kelnerki dały nam dużo czasu, żebyśmy sobie z koleżanką posiedziały i na spokojnie skończyły podwieczorek. Nie zdawałyśmy sobie sprawy, że kawiarnia się zamyka – chciałam tutaj przeprosić obsługę.”
“Smaczna herbatka i do tego idealne ciastko amerykańskie. Obsługa miła, aż chce się tam wrócić! Ps. Dzieki za gratis ;)”
“Przepyszna pizza, takiej brakowało nam tutaj na osiedlu. Ciasto cienkie, brzegi chrupiące i mój osobisty faworyt - oliwy smakowe❤️”
“Bardzo pozytywne miejsce, ogromne pyszne naleśniki i smaczne piwo. Obsługa bardzo się stara, bardziej niż właściciel :)”
“Pyszne lody włoskie, gofry i kawusia. Zdjęcie mówi samo za siebie ☺️”
“Super miejsce, smaczne ciasta, przemiła obsługa”
“Przesympatyczna i ekspresowa obsługa, dania wyborne i wszystko w klimatycznym i fajnie urządzonym lokalu. Serdecznie polecam!”
“To kawiarnia to TOP 1! Proponuję wszystkim odwiedzić to miejsce! Śniadania, kawa, pyszne ciasta! Aż dziw bierze, że taka Caffejka w mieście Poznań na Piątkowe, na osiedlu Sobieskiego jest tak urocza! Byłem kilkanaście razy i za każdym razem atmosfera tej knajpki mnie urzekła: spokój i nastrój! Jak jesteś głodny i nie wiesz jak zrobić sobie pyszne śniadanie to wybór jest oczywisty! Kulinarne podróże Makłowicza się chowają!”
“Mieliśmy z mężem chwilę wolnego czasu przed spotkaniem biznesowym. Był poranek, pogoda niezbyt zachęcająca, więc postanowiliśmy znaleźć gdzieś miłe miejsce na kawę. Na mapie zobaczyłam kawiarnię z oceną 5.0 i ponad 400 opiniami – od razu zrobiło się ciekawie! Po wejściu od razu poczuliśmy przyjemny, ciepły klimat. Spokojny wygląd z zewnątrz zupełnie nie zdradza, jak przytulne jest wnętrze. Przywitał nas bardzo sympatyczny Pan z cudownym nastrojem, który od razu poprawił nam humor. Po krótkiej chwili dostaliśmy nasze napoje i desery – i to był absolutny zachwyt! Kawa była najlepsza, jaką piłam od kilku lat, a desery – po prostu rewelacja! ❤️ To miejsce naprawdę zasługuje na swoje 5 gwiazdek! Dziękujemy Panu bariście i cukiernikom za te wspaniałe chwile przy filiżance doskonałej kawy. Z całego serca polecam każdemu, kto szuka wyjątkowego miejsca z duszą!”
“Kupiłam tu najpiękniejszy tort świata! Nie dość, że dekoracje były zjawiskowe, to smak również bardzo dobry. Tort był zamawiany na disco urodziny 5 latka, a oczekiwania młodego klienta były takie, że będzie tort, będzie disco i będzie miał napis "mi amore" ;-) To, co zaproponowała Gosia to był sztos!”
“Pyszne lody w dobrej cenie. Przemiła obsługa. Chętnie tam wracam.”
“Miejsce bardzo klimatyczne. Zamawiam tutaj głównie torty na różne okoliczności. Jakość zawsze perfekcyjna, a za Red Velvet mogę dać się pokroić. Torty artystyczne są genialne i dopracowane.”
“Fantastyczna kawa, świetny deser, miła obsługa, przytulne wnętrze czyli wszystko czego dobra kawiarnia potrzebuje. Szkoda, że byłam tylko przejazdem bo było by to moje ulubione miejsce w Koninie.”
“Pyszne pieczywo oraz słodkie przekąski. A przede wszystkim zawsze miła i pomocna obsługa! Polecam z całego serca :)”
“Bardzo smaczne pieczywo bezglutenowe, super że oprócz chlebów na drożdżach jest dostępny również chleb owsiany na zakwasie. Oprócz chlebów dostępne są przeróżne słodycze bezglutenowe (ciastka, ciasta muffiny), oleje tłoczone na zimno. Składy ciastek są opisane na drugiej stronie karteczki z ceną. O składy chlebów i ciast należy dopytać. Przemiła obsługa, zawsze uśmiechnięta! Sklep czysty i miły. Ma wygodny parking; jak jest zajęty to można zaparkować na innym pobliskim parkingu przy sklepie Żabka.”
“Przyciągające wzrok słodkości, w smaku obłęd. Dawno nie jadłam tak pysznych rogali, są inne niż tradycyjne, ale są przepyszne. Kasia dba o każdy szczegół od smaku po wygląd i prezentację. Z ręką na sercu polecam!”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Przemiła obsługa:)”
“Pobyt w tym miejscu był wyjątkowy. Przestrzeń wspaniała, niezwykle wygodna i urzekająca bajeczną aranżacją, w której widać dbałość o najdrobniejszy szczegół. Panuje tu niepowtarzalna atmosfera, w czym ogromna zasługa pomocnej i serdecznej pani Sylwi. Z całą pewnością wrócimy!”
“Bardzo duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku. Do tego dobra kawa i miła obsluga.”
“Byłem z narzeczoną w okolicy, przyjechaliśmy na wystawę Pablo Picasso. Naszła nas ochota na gorąca herbatę i ciasto, a Cafe Ambasador od razu rzucił nam się w oczy. Już na samym wejściu byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Wystrój bardzo klimatyczny, nawiązujący mocno do tradycji kaszubskiej, wnętrze przepełnione sztuką lokalnych artystów. Obsługa była bardzo miła, ciasto przepyszne i co najważniejsze świeże. Polecam to miejsce, na pewno odwiedzimy je jeszcze, gdy będziemy w okolicy. :)”
“Pyszna raf coffee w wielu wariantach smakowych, miła obsługa i bardzo klimatyczne miejsce. Szczególnie polecamy lawendową raf!”
“Miła obsługa , super klimat i przepyszna kawa bardzo polecam ze wszystkich kawiarni ta jest najlepsza ❤️”