Przegląd katalogu
- 27 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 37% Ze zdjęciami
Znaleziono 27 wyników
Przeglądaj szpital w Wołczynie, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 27 wyników w Wołczynie, Opolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 1,085 opinii i ocen.
“Fryzjerka godna polecenia.Osoba bardzo kompetentna, spokojna i zaangażowana. Słucha, doradza,takiej fachowości i miłej atmosfery naprawdę nie spotyka się wszędzie. Gorąco polecam!”
“Jedyny lekarz który potraktował moją sprawę bardzo poważnie . Dziękuję Pani doktor”
“Miło i coś czego brakuje w innych salonach-normalność bez nadymki.Polecam.”
“Bardzo polecam usługi u Agnieszki. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i bezproblemowy i szybki kontakt. Zabieg oczyszczania wodorowego połączony z kwasami, działa fantastycznie, bardzo poprawił stan mojej cery. Polecam!”
“Super miła atmosfera dobre strzyżenie jestem zadowolony i napewno tam wrócę”
“Polecam z Całego Serca Pana Mateusza. Super fizjoterapeuta. Serdecznie polecam. Maryla”
“Zachęcam wszystkich, bo Słoneczne Studio to wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, przemiła obsługa, pełen profesjonalizm,a zabieg,na który zdecydowałam się,był cudowny i zaskakujący efektem. Polecam!”
“Super fryzjerka. Bardzo polecam”
“Ładny sklep,bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”
“Jestem swieżo po rehabilitacji,naprawdę wysoki poziom ,Pani Judyta działa z wielką pasją ,a niestety coraz żadziej się spotyka takich ludzi.Polecam”
“Bardzo sympatyczna stylistka. Cierpliwa, robiąca cuda na paznokciach.”
“Najlepszy fryzjer w okolicy. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Studio się rozwija i od początku roku można także skorzystać z usług kosmetycznych.”
“Korzystam często. Zawsze jestem zadowolony. Bardzo blisko znajduje się duży darmowy parking.”
“Rewelacyjny salon kosmetyczny z profesjonalnym personelem”
“Fajny sklep tylko często jakieś niechluje najpierw biorą później gdzieś kładą nie na swoje miejsce często pieczywo , zakupy z mięsnego lub z lodówek zostawia na półkach niech ktoś szuka za nimi i wyrzuci wstyd poprostu że ludzie narzekają na wszystko a tak marnują jedzenie i to w każdym innym supermarkecie robią podobnie tacy powinni mieć zakaz wstępu do supermarketu. Ogólnie lubię sklep za miłą obsługę i niskie ceny.”
“Polecam bardzo serdecznie! Szczególnie depilację laserową, wizyta przebiega zawsze w miłej atmosferze ❤️”
“Wyrozumiała i bardzo dobra Pani weterynarz. Wszystko wytłumaczy, dokładna i skrupulatna. Oby więcej takich lekarzy.”
“Bardzo miła obsługa,przyjemna atmosfera,wracam tu za każdym razem.Polecam”
“Super Panie najlepszy dentysta do usuwania . Sekunda i po problemie.”