Sedal. Supermarket
“Sklep wydaje się dobrze zaopatrzony jak na taką mała miejscowość. Czasem w powietrzu unosi si,ę brzydki zapach (kanalizacja?)”
Znaleziono 14 wyników
“Sklep wydaje się dobrze zaopatrzony jak na taką mała miejscowość. Czasem w powietrzu unosi si,ę brzydki zapach (kanalizacja?)”
“Swojsko, przasnie geesowsko zapraszamy”
“Sklep dobrze zatowarowany, obsługa bardzo miła”
“Miejsce od lat zwane targowiskiem, to odskocznia od zachodnich molochów. Warto wesprzeć lokalnego przedsiębiorcę. Owoce i warzywa tylko od Polskiego rolnika.”
“Najlepsze bułki jakie kiedykolwiek jadłam! ;D”
“Mała stacja z dystrybutorami w układzie peronowym. Wszystko ok.”
“Ładny sklep,bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”
“Fajny sklep tylko często jakieś niechluje najpierw biorą później gdzieś kładą nie na swoje miejsce często pieczywo , zakupy z mięsnego lub z lodówek zostawia na półkach niech ktoś szuka za nimi i wyrzuci wstyd poprostu że ludzie narzekają na wszystko a tak marnują jedzenie i to w każdym innym supermarkecie robią podobnie tacy powinni mieć zakaz wstępu do supermarketu. Ogólnie lubię sklep za miłą obsługę i niskie ceny.”