Przegląd katalogu
- 109 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 109 wyników
Przeglądaj szpital w Strzelce Opolskiu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 109 wyników w Strzelce Opolskiu, Opolskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 2,607 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam. Córka miala przebijane uszy,wszystko poszło szybko i sprawnie.Panie bardzo miłe z super podejściem do dzieci.”
“Polecam bardzo gabinet tlenoterapii. Zabiegi przyjemne a przede wszystkim pozytywnie wpływające na nasze samopoczucie. Przesympatyczna i profesjonalna obsługa.”
“Jest to placówka prywatna, dostosowuję się do ponujących tam reguł, jeśli wymagają przedstawienia potwierdzenia szczepienia to daję im, jeśli komuś to nie odpowiada to wolna wola i możliwość własnego wyboru pozwalają na zmianę miejsca leczenia. Jestem w trakcie leczenia i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Pani doktor spokojnie przeprowadza rozmowę, przedstawia sensowne i rzeczowe argumenty. Wierzę, że pomoc i leczenie przyniesie porządane efekty. Polecam!”
“Chodziliśmy z dzieckiem do logopedy – świetne podejście, dużo cierpliwości i zabawy, a do tego konkretne wskazówki dla rodziców. Polecam z całego serca!”
“Bardzo polecam Panią Magdalenę, ponieważ jest profesjonalistką w swojej pracy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystkie ćwiczenia są przedstawione w jasny i ciekawy sposób. Dzięki niej mamy możliwość spokojnego karmienia córeczki. Polecam z całego serca ❤️”
“Jestem klientką Fizjoniki od niedawna, ale już skradła moje serce, dlatego pojawiam się regularnie :) W ofercie centrum dostępna jest nie tylko profesjonalna fizjoterapia (krzystam z zabiegów u Zuzanny Grabowskiej, którą bardzo polecam!), ale także możliwość praktykowania różnorodnych stylów jogi prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Każdy może wybrać coś dla siebie od jogi klasycznej poprzez jogę medyczną a także powięziową oraz najnowszą ofertę zajęć - jogę kundalini. Polecam wypróbować każdy rodzaj zajęć, a szczególnie jogę medyczną na zakończenie której możemy zrelaksować się podczas kąpieli w dźwiękach. To, co tak bardzo przyciąga mnie do Fizjoniki to efekty praktykowania jogi w połączeniu z fizjoterapią, które doskonale działą zarówno na ciało, jak i na umysł. Po zajęciach czuję się zupełnie odprężona i wewnętrznie uspokojona. To nie tylko fizyczne rozluźnienie, ale także błogość, która towarzyszy mi przez resztę wieczoru. Oprócz bogatej oferty zajęć, ostatnio miałam także okazję skorzystać z seansu w unikalnej saunie ganbanyoku, czyli japońskiej saunie skalnej. Seans odbył się w strefie relax&therapy urządzonym w stylu orientalnym, co wzmocniło niepowtarzalną atmosferę relaksu i odprężenia. Przyciemnione światło sprawiło, że mogłam się oderwać się od codziennych trosk i skupić na samej sobie. Personel Fizjoniki, na czele z właścicielką Sandrą Brożek, jest zawsze przyjazny, profesjonalny i chętny do pomocy. Ich zaangażowanie w zapewnienie klientom najlepszych doświadczeń jest nieocenione, a to sprawia, że czuję się tam mile widziana i dobrze zaopiekowana :) Polecam wszystkim przekonać się samemu!”
“Mariusz potrafi dostosować plan treningowy do indywidualnych celów i możliwości, a jednocześnie motywuje do przekraczania własnych granic. Jego profesjonalizm przejawia się w dbałości o technikę wykonywania ćwiczeń, co pozwala unikać kontuzji i osiągać jeszcze lepsze efekty. Treningi z Mariuszem są nie tylko efektywne, ale także przyjemne, są zawsze różnorodne, dopasowane do możliwości i pełne pozytywnej energii.”
“Super obsługa i doradztwo. 5 Gwiazd to za mało”
“Pani Anna jest na pewno bardzo pozytywną kobietą, miłą i sympatyczną. Bardzo się cieszę że mogę chodzić do tak zaangażowanego lekarza który zawsze szuka odpowiedniego rozwiązania by pomóc. Serdecznie dziękuję i polecam każdej kobiecie która szuka dobrej rehabilitacji i dobrego podejścia lekarza który pomaga a nie ma pretensje że ktoś do niej przychodzi. PO PROSTU POLECAM!!!!❤️❤️❤️❤️”
“Polecam to miejsce– panuje tu świetna atmosfera, dzięki czemu trening to czysta przyjemność. Trenerzy są niezwykle pomocni – na każde pytanie otrzymuję odpowiedź oraz ogromne wsparcie w chwilach wahania. To miejsce nauczyło mnie samych wartościowych i sensownych rzeczy. Każdy trening staje się krokiem do lepszej wersji siebie. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że to najlepsza inwestycja w zdrowie! ☺️”
“Pani Natalia jest bardzo kompetentna oraz empatyczna. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Stwarza bardzo przyjemną atmosfere w gabinecie, czułam się zaopiekowana. Wie co robi , można się w pełni oddać w jej ręce. Szczerze polecam.”
“Trafiłam do P. Łukasza z polecenia. Sprawdziłam i zdecydowanie polecam dalej. Gdy mi się znowu coś przydarzy, chętnie wrócę. Specjalista z powołaniem. Dziękuję i pozdrawiam:-)”
“Jestem wdzięczna za troskę, opiekę i fachowość Pana Bartka. Dzięki jego zrozumieniu indywidualnej historii dobrana terapia jest skuteczna, nieprzemocowa, pełna szacunku do ciała pacjenta i jego wyjątkowości. Szanuję specjalistów, którzy potrafią wyjść poza wiedzę książkowa, czerpać z różnych źródeł i w uważności dopasować te, które w tym momencie są potrzebne.”
“Bardzo polecam super stylistyka zawsze jestem zadowolona pani Paulinko dziękuję za piękne paznokcie”
“Profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz wyjątkowa opieka nad klientem od początku do końca. Serdecznie polecam!”
“Polecam z całego serca. Genialne podejście do pacjenta. Zabieg wkonany perfekcyjnie. Pani Marysia na każdym etapie tłumaczyła co i jak.”
“Jestem klientem od kilku lat i nie mam zamiaru tego zmieniać. Dziewczyny zawsze fachowo poradzą, pomogą (jak coś się zawali), z uśmiechem i bez problemu. Zawsze zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie. Firma na "5"!”
“Cudowny lekarz, który wyprowadził mi córkę z naprawdę okropnego azs. Od jakiegoś czasu, po zastosowaniu się do wskazówek skóra córki jest naprawdę super! Co dla mnie było bardzo ważne, lekarz naprawdę kładł nacisk by przedewszystkim mnie wyedukować o tej chorobie, co pozwoliło mi ją zrozumieć i działać jeszcze skuteczniej! Polecam”
“Polecam z całego serca. Personel bardzo profesjonalnie pracuje z pacjentem. Serdeczna i rodzinna atmosfera.”
“zawsze przemiła i profesjonalna obsługa , panie zawsze pomocne , bardzo polecam”
“Doktor Tomasz Kowalski świetny specjalista, bardzo wyrozumiały z ogromną empatią. Polecam z całego serca”
“Bardzo dobra Pani Lekarz dla syna”
“Najlepszy w mieście! Doktor Jan opiekuje się naszą kotką Zoyą od kilku lat i już od pierwszej wizyty czuliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce. Lekarz ma świetne podejście do zwierząt, a przy tym ogromną wiedzę i doświadczenie, które potrafi przekazać w prosty, zrozumiały sposób. Profesjonalizm, empatia i cierpliwość – wszystko na najwyższym poziomie. Dziękujemy i polecamy każdemu, kto szuka naprawdę dobrego specjalisty z sercem do zwierząt!”
“Zwykła apteka z małym parkingiem otwarta również w niedzielę więc wszystko po prostu w porządku”
“To miejsce wcale nie jest okropne.Mila obsługa,podejdzie ,doradzi,sklep utrzymany w nienagannej czystości.Pieknie towar ułożony.Bede w dalszym ciągu robić tam właśnie zakupy.Wysokich obrotów.Pozdrawiam.”
“Rzadko spotyka się takich lekarzy. Pani doktor jest lekarzem z powołania, ma ogromne doświadczenie i jest bardzo profesjonalna, a przy tym pełna empatii i ciepła.”