Opinie

  1. Wanessa K ★★★★★

    Serdecznie polecam. Cały personel bardzo uprzejmy, miły i kompetentny. Można liczyć na fachową pomoc oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Pracownicy naprawdę angażują się w rozwiązywanie problemów i dbają o komfort pacjentów.

  2. Viola K ★★★★★

    Centrum Terapii to miejsce, które z pełnym przekonaniem mogę polecić. Zespół tworzą osoby rzetelne, kompetentne i zaangażowane, które z troską i zrozumieniem podchodzą do każdego pacjenta. Cały personel wyróżnia się empatią, kulturą osobistą oraz indywidualnym podejściem do każdego problemu. Atmosfera w placówce sprzyja poczuciu bezpieczeństwa i zaufania.

  3. Jul Ka ★★★★★

    Doktor Tomasz Kowalski świetny specjalista, bardzo wyrozumiały z ogromną empatią. Polecam z całego serca

  1. Meowii Mewi ★☆☆☆☆

    Miałam wizytę u psychologa w tym miejscu i niestety bardzo się zawiodłam. To, co mówiłam, zostało źle przedstawione, przekręcone albo w ogóle pominięte. Całą rozmowę psycholog przekazał(a) mojemu rodzicowi, co uważam za nietaktowne i nieprofesjonalne. Zdecydowanie nie polecam.

  2. Agnieszka Frihauf ★★★★★

    Opinia dotyczy szczególnie Doktora Tomasza Kowalskiego. Z mężem męczyliśmy się z depresją przez ponad rok czasu. Doktor testował, pilnował, sprawdzał, aż obu nas wyleczył. Po wypadku męża nie spotkałam się u Doktora ani razu z odmową pomocy - doradza, pomaga, sprawdza co działa lepiej, co gorzej. Zawsze odpisuje na pytania czy wątpliwości. Znajduje czas dla pacjenta nawet w późnych godzinach w ciągu dnia, byle by pacjentowi pomóc. Jest to lekarz dla pacjenta, widać po zachowaniu, rzetelności i zrozumieniu. Takiemu lekarzowi właśnie życzę jak największych zarobków, bo zasługuje swoją pracą i dobrocią. Dajcie mu podwyżkę. 10/10

  3. Bogumiła Strzyż ★★★★★

    Witam serdecznie dziś byliśmy na pierwszej wizycie u psychiatry doktora Tomasza Kowalskiego, miałam obawy ze względu na syna z niepełnosprawnością intelektualną. I napisze że pierwszy raz trafiliśmy na lekarza który ze spokojem i cierpliwością z wiedzą podszedł do tematu. Wizyta przebiegała spokojnie bez popędzania że za chwilę może być następny pacjent. Pan doktor wysłuchał, doradził co w danej sytuacji można zrobić. Polecił specjalistów dla syna. Z całego serca polecam. ❤Pani w rejestracji bardzo miła. Pozdrawiam

  1. Wojtek ★★★★★

    Bardzo polecam. Pani Krystyna potrafi profesjonalnie pomóc w wielu sprawach. Jest też bardzo konkretna i sympatyczna

  2. Eliza K ★☆☆☆☆

    Totalne dno. Pierwsza wizyta 300 Domowa 400. Jeszcze wielcy państwo bo termin za miesiąc to o co chodzi...nie będę tego komentować

  3. Marek Mika ★★★★★

    Pani Krystyna jest bardzo dobrym fachowcem. Współpracuje również z wieloma innymi specjalistami od wielu już lat. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Terapii i Profilaktyki?

Centrum Terapii i Profilaktyki znajduje się przy Strażacka 10, 47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Terapii i Profilaktyki?

Można skontaktować się z Centrum Terapii i Profilaktyki pod numerem +48 797 571 264

Jak można dotrzeć do Centrum Terapii i Profilaktyki?

Do Centrum Terapii i Profilaktyki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements