Foto-Kośmider. Zakład fotograficzny, laboratorium Kodak Express
“Zaklad fotograficzny z klasą i dbałością o szczegóły. Polecam z czystym sumieniem.”
Znaleziono 9 wyników
“Zaklad fotograficzny z klasą i dbałością o szczegóły. Polecam z czystym sumieniem.”
“Co tu dużo mówić, wszystko jak najbardziej profesjonalnie. Baaardzo szeroka gama usług dla każdego, możliwość wykonania różnego rodzaju spersonalizowanych gadżetów, renowacje, profesjonalne fotografie, dodatkowo bardzo dobra aplikacja na telefon, czyli wygodny i w miarę tani sposób na nasze bezcenne zdjęcia. Wszystko czego tylko potrzeba do naszych zdjęć znajdziesz w tym jednym miejscu.”
“Bardzo miła obsługa, kontrolery do konsoli i dużo gier nawet w niedzielę czasami jest otwarte. Kupilem tu dużo gier a te co mi się znudziły lub nie podobały sprzedałem”
“Te kobiety to chyba syreny. Zawsze coś kupię i nie mogę wyjść z pustymi rękoma. Polecam.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Pani Justyna cierpliwie wytłumaczyła mi wady i zalety różnych modeli ekspresów do kawy,oraz ich funkcje, no i warunki gwarancji. Brawo za ten profesjonalizm!”
“Pan Krystian to femomenalny specjalista. Miły, sympatyczny, wszystko sprawnie załatwiliśmy i kupiliśmy. Polecam”
“Chciałbym serdecznie podziękować pani Kasi za jej uprzejmość, profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą. Przyjechaliśmy po konkretny model robota sprzątającego, ale pani Kasia doradziła nam inny – tańszy, a jednocześnie lepszy pod względem parametrów. To był świetny wybór i bardzo cieszymy się, że posłuchaliśmy jej rady. Pani Kasia prowadziła rozmowę z dużym szacunkiem, niczego nie narzucała, doskonale wyczuwała nastrój klientów i wiedziała, czego naprawdę potrzebujemy. To pokazuje jej ogromne doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta. Od pięciu lat robiłem zakupy w sklepie RTV Euro AGD w Kędzierzyn-Koźlu, ale niestety ostatnia wizyta tam była bardzo nieprzyjemna. Konsultantka była nachalna, nie słuchała naszych słów i pozwoliła sobie na niestosowne, wręcz obraźliwe uwagi. Próba rozmowy z kierownikiem nic nie dała – zamiast zrozumienia usłyszałem tylko usprawiedliwianie takiego zachowania. Po tym zdarzeniu postanowiliśmy pojechać do sklepu w Strzelcach Opolskich – mimo złego nastroju na początku, zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni. Obsługa była uśmiechnięta, pomocna i życzliwa, a pani Kasia zasługuje na szczególne wyróżnienie. Od teraz będziemy robić zakupy tylko w tym sklepie, nawet jeśli trzeba przejechać ponad 20 kilometrów. Wolę pojechać dalej i być potraktowany z szacunkiem, niż wracać do sklepu w Kędzierzyn-Koźlu, gdzie spotkałem się z brakiem kultury i uprzedzeniami. Z poważaniem, Anton”
“Fachowe podejście poparte wieloletnim doświadczeniem i pasja, chcesz mieć unikalne i jedyne w swoim rodzaju meble - dobrze trafiłeś, polecam”