Kim Lan Restauracja Orientalna
“Od kilkunastu lat chętnie odwiedzam to miejsce, jeśli chodzi o wygląd to lokal zatrzymał się w czasach PRL-u, natomiast jedzenie to już inna kwestia. Próbowałem tutaj różnych rzeczy ale Pstrąg po Wietnamsku , ryż smażony z warzywami , makaron smażony z warzywami oraz warzywa na parze to już poezja smaków . Polecam jak najbardziej i zachęcam do spróbowania.”