Przegląd katalogu
- 37 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 37 wyników
Przeglądaj restauracja w Prudnikie, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 37 wyników w Prudnikie, Opolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 7,962 opinii i ocen.
“Bardzo dobra restauracja! W zasadzie każde z zamówionych dań mega dobre (świeżutkie i smacznie doprawiobe) zarówno zupy, makarony jak i schabowe. Hotel spokojny, pokoje czyst. Polecam to miejsce”
“Gdy jestem w Prudniku to mój obowiązkowy punkt do odłączenia;) Mimo że mieszkam za granica i zdawać by się mogło że kebab tutaj jest na najwyższym poziomie, to jednak ten w Sultan jest jakiś taki inny, smaczny i do tego te salateczki i frytki przepyszne. Obsługa bardzo miła, pani która tam pracuje to najmilsza osoba jaką spotkałam w gastro. Pozdrawiam serdecznie i dozobaczenia”
“Jedzenie dobre obsługa w miarę okej klimat może być polecam jeżeli komuś zależy na dobrym Prudnickim obiedzie”
“Sklep jak najbardziej ok .Miła obsługa czysto i duży wybór towaru .Polecam .”
“Bardzo dobry kebab (rzadko jem takie rzeczy ), świeże warzywka, smaczne sosy. Naprawdę duża porcja za uczciwe pieniądze (duży w bułce 22zl). Bardzo sympatyczna i uprzejma obsługa. POLECAM!”
“Polecam! Chyba jedyne miejsce na rynku i w jego pobliżu, w którym można zjeść dobry deser i napić się kawy. Wszystko bardzo smaczne, obsługa uśmiechnięta i miła.”
“Porcje naprawdę spore, czas oczekiwania to kilka minut. Jedzenie bardzo dobre, polecam :)”
“Nie jest to Biedronka ,ceny trochę wyższe,ale wszystko co-" na już" , tu znajdziesz. I zgadzam się w Wiesławem przede mną ,super miła obsługa.”
“Wspaniałe wnętrze, relaksująca muzyka w tle, świetna obsługa, zwłaszcza kelnerzy. Przygotowali szybko, pizza jest soczysta — polecam!”
“Mieliśmy dziś okazję, w gronie przyjaciół, spędzić czas w Bueno. Nie ukrywam, że było miło. Obsługa sympatyczna, jedzenie ciepłe i smaczne, lokal czysty i klimatyczny i do tego WC. Osobiście polecam chociaż parking przed Bueno płatny w tygodniu pracy do 17.00. Ale on chyba nie jest własnością Bueno”
“Najlepsza zapiekanka w mieście. Nowy lokal z pizzą z piwem zapiekanką z pieczarkami i szynką oraz z pierogami ruskimi z mięsem z kapustą i grzybami Dzisiaj wpadłem przypadkiem i z ciekawości smaku zamówiłem zapiekankę. Mam nadzieję jeśli utrzymają jakość, smak, oraz ilość farszu na tej zapiekance to stanę się nałogowym pożeraczem. Niech nasze miasto i klienci sprawi, by te panie czerpiąc radość ze swojej pracy miały pełną kasę każdego dnia, dzięki waszym zamówieniom. Zapiekanka, farsz... pychotka... proste danie, a tyle radości.”
“Wooow Poprostu wielkie brawo !!! Pierwszy kebab w którym byłam i było tak CZYSTO !!! Obsługa przemiła i zachowuje zasady sanitarne Przygotowują jedzenie w rękawiczkach i beretach ochronnych Kebab był dobry jak na awoją cenę to super dużo składników i dobrze przyrządzone Dziękuje chłopakom z dzisiejszej zmiany !”
“Przyjemnie się zaskoczyłem. Pomimo prostego wyglądu lokalu, jedzenie było super. Kebab duży był faktycznie duży, miał dużo mięsa, frytek i sosu, a sos ostry był faktycznie ostry. Za cenę 23 zł nie ma konkurencji. Na pewno przyjdę ponownie”
“Burgery potezne, zmaczne, wolowina to wolowina, a nie gotowy placek z marketu. Zapiekanka sporych gabarytow, nie jest to mrozony gotowiec. Bulki albo wypiekane na miejscu, albo brane dobrej jakosci z piekarni, baaardzo dobre. Porcje naprawde spore.. ciezko przejesc, warte swojej ceny. Z racji tego, ze jestem milosnikiem uzaleznionym od ketchupu, sugestia ode mnie, aby zmienic ketchup na lepszej marki, bo delikatnie gryzie sie z kompozycja burgera. Dziękuje! Napewno wroce.”
“Bardzo pyszne polędwiczki w sosie kurkowym, a moim towarzyszom bardzo smakowały inne dania z menu . Bardzo pyszne drinki z prosecco ❤️”
“Stacja zadbana bez kolejek przy dystrybutorze jak i przy kasie”
“Pany Tatianą jest bardzo dobra pracownicom zawsze miła i uśmiechnięta poleca”
“Bardzo lubię to miejsce. Rybka zawsze smaczna, dobrze doprawiona. Duży, zadbany teren i plac zabaw dla dzieci. Polecam.”
“Pokoje czyste, po remoncie. Posiłki na obiadokolację bardzo smaczne, słaba organizacja przy śniadaniu - byliśmy sporą grupą i szybko brakowało kubków, długo trzeba było czekać na uzupełnienie tac. W pubie Dobre drinki i piwa, bardzo miła pani z obsługi.”
“Pięć gwiazdek! Dajcie im szansę na sobotni wieczór - wpadajcie ze znajomymi i bawcie się.”
“Kilka słów na temat imprezy urodzinowej 70 lat,ktora odbyła sie we wrześniu. Jedzenie bardzo dobre , stoły zastawione na bogato było w czym wybierać.Z właścicielką idzie się dogadać co do menu nawet dla tych co nie lubią mięsa pyszna rybka , ser smażony z frytkami , krokiety z barszczykiem rewelka.Sala duża plus za wjazd dla inwalidy bez schodów i łatwy dostęp do wc , jest rowniez miejsce zeby zaparkować samochodem.Nie wiem jak latem czy jest na sali gorąco czy nie ,bo u nas trafila sie pogoda typowo na imprezę bawic się i nie wychodzić Jedynie co bym zmieniła to oświetlenie, ale jak sie ludzie bawią, to nic nie przeszkadza.Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Dziękujemy”
“Kebab przygotowywany z najlepszą jakością produktu . Gorąco Polecam !!!!!”
“Miła obsługa pozdrowienia dla pani vanessy”
“Wszystko takk jak powinno być miła obsługa i humorem i uśmiechnięta buzia o to właśnie chodzi tak powinno być w każdym sklepie ,. Jak najbardziej polecam”
“Prosecco pyszne a obsługa bardzo miła polecam !!”
“Super sklep bogaty w zioła na różne dolegliwości,no i oczywiście żywność ekologiczna,bezglutenowa i wegetariańska.Polecam”
“Bardzo dobre miody u p. Jarosława. Polecam”
“Bardzo miła obsługa i pomocną gdy spytasz o towar”