Trochę jestem zawiedziony, nie jedzeniem tylko postawą właściciela. Po tragicznej powodzi jako fan FS (wówczas 90% moich wizyt to były Głuchołazy) postanowiłem odpowiedzieć na apel właściciela z prośbą o pomoc finansową. Wysłałem kilkaset złotych licząc na to, że ta cegiełka pomoże w utrzymaniu restauracji w Głuchołazach (nie ja jedyny). Niestety G-łazy zostały zamknięte. Pomyślałem, ok - trudno, jest jeszcze Prudnik w moich okolicach, więc zacząłem tam bywać. Nie miał startu jednak ani do dawnych Głuchołaz ani do Nysy (gdzie zacząłem wpadać). Prudnik był słabszy i pod względem kuchni i obsługi niestety. Mimo to ciągle był lepszy od restauracji w okolicach, więc nolens volens tam wpadałem. Do ostatnich dwóch przypadków jednak kiedy pocałowałem klamkę. Za pierwszym razem wisiała jeszcze karteczka z datami (choć w socialach 0 informacji), za drugim razem było po prostu zamknięte. W socialach 0 odpowiedzi i promowanie tylko (bardzo dobrej owszem, ale...) restauracji w Nysie. Szkoda. Mieszkańcy Prudnika, Krapkowic, Głuchołaz tracą naprawdę bardzo dobrą restaurację (sieć), ale jest to asumpt dla kogoś kto myśli o stworzeniu konkurencji lub czegoś na Wasze miejsce, skoro brakuje Wam już serca dla ludzi z Prudnika/Głuchołaz.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Szablewski ★★☆☆☆
-
Natalia Zołza ★★★★★
Bardzo pyszne polędwiczki w sosie kurkowym, a moim towarzyszom bardzo smakowały inne dania z menu . Bardzo pyszne drinki z prosecco ❤️
-
Beata Chominiec ★★★★★
Miałam przyjemność spędzić tu czas przy pysznym posiłku tj. langoszu z gyrosem i dodatkami ...pyyycha :) pizza też świetna podobnie jak piwko i kawa . Dziękuję za miłą i szybka obsługę ... Pełny profesjonalizm i niebo w gębie . Wystrój skłaniający do wypoczynku ... A niebo nad nami :)) dziękuję
-
Łukasz Rusinek ★★★★★
Dzisiejszą wizytę oceniam na 6+! Lokal bardzo klimatyczny i przytulny. Pani z Obsługi sympatyczna oraz pomocna. Jedzenie zasługuje na osobną pochwałę. Bardzo dobre jakościowo składniki, kompozycja bardzo ładnie złożona a całość w postaci pysznego smaku sprawia że na pewno będziemy chcieli tutaj wrócić!
-
MrMusiol ★★★★★
Burrito było super, jedynie szkoda że mało ostre,. Rosół smaczny, z ciekawym makaronem. Placki po węgiersku również polecam. Obsługa miła i szybka. Na jedzenie czekaliśmy coś około pół godziny, czyli norma. Polecam tą restaurację.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fratelli Sossi?
Fratelli Sossi znajduje się przy Rynek 17, 48-200 Prudnik, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fratelli Sossi?
Można skontaktować się z Fratelli Sossi pod numerem +48 730 225 515
Jak można dotrzeć do Fratelli Sossi?
Do Fratelli Sossi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku