BAJLANDIA sala zabaw dla dzieci
“Muszę przyznać, że nie do końca byłem przekonany, żeby syn miał tam urodziny, ale , właśnie ... chyba jednak jest tak, że człowiek się musi przekonać. To że tam jest mniej miejsca niż w innych tego typu salach uważam za ogromny plus. Dzieci bawią się że sobą są razem ,a nie ,,porozrzucane" po całym areale. Poza tym rodzice przy stolikach blisko dzieci, nie trzeba chodzić za nimi wszystko pod okiem. To że może troszkę głośniej, no cóż, jak się zaprosi 20 6 latków nie można wymagać, aby był spokój, poza tym te miejsce jest właśnie po to, aby dzieciaki zajęły się zabawa i mogły dać upust swoim emocjom i energii. Polecam i na codzień i na imprezę urodzinową. Poza tym Państwo którzy tam ogarniają wszystko sa bardzo mili, mają mega podejście do tego co robią i czym się zajmują.”