Opinie

  1. Sylwia Polok ★★★★★

    Pani która obsługiwała sale zabaw Dżungla w Opolu rondo (dnia 20.12.2025r.godz.16.30-19.30)zasługuje tylko na same pochwały.Pani bardzo uprzejmie podchodzi do klienta, uśmiechnięta i bardzo spokojne ma podejście do dzieciaków (z wytrwałością tłumaczyła innemu dziecku które do niej podchodziło chyba z dziesięć razy).Powiem szczerze podziwiam za spokój i opanowanie.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona miłą obsługą

  2. Kasia Kasia ★☆☆☆☆

    Przyszłam latem na salę zabaw. Byłam w klapkach więc na salę weszłam na boso zwrócono mi uwagę że muszę mieć skarpetki, rozumiem że taki mają regulamin. Na sali byli inni rodzice w sandałach o których wspomniałam że również nie mają skarpetek pani zwróciła im uwagę i tamte osoby zdjęły buty ale dalej mogły tam przebywać na boso co widziała pracownica ale to już jej nie przeszkadzało. Gdzie tu sprawiedliwość? Powiedziałam pani że chce kupić bilet całodniowy, musiałam wyjść z dziećmi na godzinę i później miałam wrócić. Pani sprzedała mi godzinny i później nie dało się dopłacić żeby był całodniowy Pracownica w lokach blond krótkich zdecydowanie nie ogarnia obowiązków

  3. Gall Anonim ★★★☆☆

    Samo miejsce byłoby ok,gdyby nie to że wyrzutnie nie działają,a dmuchańce nie były nadmuchane i nikt nas przed wejściem nie poinformował,kupilismy dziecko całodniowy bilet i po 2óch godzinach jak przyszły dzieci na imprezę urodzinową to zostały nadmuchane.Okazalo się tez wtedy,że proszą się one o wymianę,materiał jest tak zużyty,przetarty że całe powietrze nawiewa w dziecko. Samo miejsce ma potencjał,można wypić kawkę, są przekąski itd tylko cena nie adekwatna do stanu rzeczywistego placu zabaw i brak wcześniejszych informacji o awariach itd.

  1. Asia Szafarczyk ★★★★★

    Spędzone urodziny w ciepłym klimacie, dzieciaki szalały, dogodna cena, i czyste miejsce :)

  2. Adam Krupa ★☆☆☆☆

    Dzieci, które nie ukończyły 1-go roku życia – wejście darmowe! Dzieci niepełnosprawne – 50% od ceny standardowej. Konieczne okazanie dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, nie dotyczy biletów całodniowych, voucherów, karnetów, organizacji urodzin i zakupów w kawiarence. Tak informacja jest na stronie, a niestety dzisiaj byliśmy z dzieckiem niepełnosprawnym i Pani przy końcowym rozliczeniu powiedziała że ta zniżka nie obowiązuje w okresie ferii, czyli w rozumieniu Pani chyba dziecko w okresie wyzdrowiało i nie jest już niepełnosprawne. Szkoda że mają takie podejście.

  3. Celina Wrzeciono ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce dla maluszków 2-6 lat. Czysto miła obsługa. Polecam

  1. Pjoter Kon ★★★★★

    Wszystko ok.frajda dla dzieci, może mała uwaga, niektóre godziny w weekendy, bardzo tłoczno,duszno, choć chyba wentylacja działa ale chyba mało wydajna przy bardzo dużej ilości osób,kawiarenka i WC na miejscu, mogę mimo wszystko polecić.

  2. Majki Majki ★★★★☆

    Miła obsługa... Parking obok sali zabaw. Cały dzień zabawy to koszt 25pln. Atrakcje: trampoliny, labirynt, tyrolka, zjeżdżalnie, mini tor saneczkowy, ..basen z piłeczkami.. mini boisko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sala Zabaw Dżungla?

Sala Zabaw Dżungla znajduje się przy Haliny Poświatowskiej 3-5, 45-002 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sala Zabaw Dżungla?

Można skontaktować się z Sala Zabaw Dżungla pod numerem +48 774 424 247

Jak można dotrzeć do Sala Zabaw Dżungla?

Do Sala Zabaw Dżungla można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements