Przegląd katalogu
- 94 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 94 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 94 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 36,266 opinii i ocen.
“Przepyszne kawy i śniadania. Byłam już kilkukrotnie, wszystko świeże i pyszne. Niestety zawsze jest długi czas oczekiwania na zamówienie :(”
“Super obsluga Pani Wiktoria! Polecam”
“Super zaopatrzony sklep, bardzo miła obsługa”
“obsługa świetna, bardzo mili kasjerzy a szczególnie pan w kręconych spiętych długich włosach, sklep zadbany polecam”
“Miła obsługa i dobre godziny otwarcia”
“Idealne miejsce na odpoczynek przy kawie lub czymś słodkim. Smoothie z dodatkowym białkiem to świetna opcja. Pyszna zupa! Miejsce w lesie nad jeziorem — super klimat! Stoliki, leżaki i dwa małe pomosty nad wodą. Idealna propozycja na pogodne dni, ale nie tylko.”
“W Delikatesach w Opolu przeżyłem wieczór [09.11.25] który zapamiętam na długo. Zamówiłem pizzę, która była po prostu rewelacyjna – chrupiące ciasto, świeże składniki i idealny balans smaków. A co najlepsze? Kroiła ją osobiście piękna kobieta, która cały czas się uśmiechała, dodając magii temu posiłkowi.”
“Najlepszym kasjerem z tej żabki jest Pan Rafał, zawsze miły i pomocny.”
“Dziękujemy ! ❤️ Było wspaniale! Jedzenie bardzo smaczne ( szef kuchni bardzo się postarał - dziękujemy za możliwość uzgodnienia wcześniej spersonalizowanego menu), obsługa fantastyczna, a tort zrobił furrorę - najlepszy jaki jadłam. Miejsce klimatyczne i przyjazne dzieciom. Polecam!”
“Bardzo fajna kawiarnia z dużym wyborem ciast, ciastek i deserów lodowych. To co ważne wreszcie pojawiło się miejsce gdzie porcje są duże. Fantastyczna okazja dla wszystkich łasuchów. Do 14.00 serwowane również są śniadania. Bardzo miła obsługa kelnerska, młode sympatyczne i uśmiechnięte dziewczyny. Jeśli chodzi o sprzedawczynie przy witrynach z wszystkimi specjałami - to sporo do poprawy jeśli chodzi o obsługę klienta, więcej luzu, uśmiechu i trochę więcej wiedzy o oferowanych produktach. Ale może po prostu był to gorszy dzień. Wybór kaw i deserów lodowych bardzo duży. Wszystko świeże i smaczne. Rozsądne ceny - w stosunku do wielkości porcji. Dużo stolików, miła atmosfera, miejsca na sofach przytulne.”
“Pan Kamil jest tutaj świetny i zawsze pomocny. również pan z dłuższymi włosami bardzo miły i uprzejmy. Specjalnie poszukał dla mnie na magazynie konkretnej rzeczy oraz przypomniał o promocji. Polecam.”
“Bardzo dobry sklep. Można tam dostać wszystko co potrzeba. Miła, pomocna obsługa.”
“Super miły sprzedawca, młody chłopak.”
“Razem z przyjaciółkami odwiedziłyśmy restaurację Rzymskie Wakacje i był to prawdziwy kulinarny strzał w dziesiątkę. Ja zdecydowałam się na klasyczne spaghetti carbonara kremowe, aromatyczne i idealnie przyprawione. Moje koleżanki zamówiły gnocchi z buraka, które zachwyciły nie tylko smakiem, ale i estetyką podania delikatne, aksamitne i wyjątkowo pyszne. Spróbowałyśmy również dwóch pizz, z których szczególnie wyróżniała się ta z kategorii pizza piccanti intensywna, pełna charakteru i doskonale wypieczona. Całość dopełniła przyjemna atmosfera lokalu i sympatyczna obsługa. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu miłośnikowi włoskiej kuchni.”
“Super sklep , zawsze jest miła obsługa”
“mrożona kawa jest boska i obsługa też jest bardzo miła”
“Fajne miejsce, po drodze. Najlepszy łysy pan z obsługi!”
“Fajny pomysł ,kawka smaczna ,pianka rewelacja !Polecam”
“Wspaniałe miejsce na mapie Opola prosperujące odkąd byłem mały, zawsze chodziłem tu z mamą na lody i dalej chodzę, a smak pozostał równie wybitny. W kawiarni o ślicznym francuskim wystroju spotkamy Pana Marcela piekącego ciasta i obsługującego klientów, któremu uśmiech nie nie schodzi z twarzy, a jego dobra energia działa wręcz uzależniająco jak wypieki. Polecam całym sercem.”
“Bardzo dobry wybór, chcących zrobić zakupy w pobliżu 1 Maja.”
“Przesympatyczna kasjerka Weronika. Sprawna i szybka obsługa klienta. Polecam i odwiedzę pewnie jeszcze nie raz ;))”
“Bardzo przyjemna pani ekspedientka, zawsze uśmiechnięta. Sklep dobrze wyposażony.”
“bardzo fajna żabka, miła obsługa, zawsze czysto, bardzo przyjemni sprzedawcy, ale najbardziej chce wyróżnić sprzedawcę Dimę, bardzo przyjemny chłopak, fajnie obsługuje,polecam tą żabkę”