Opinie

  1. aniela tetkowska ★★★★★

    Jedzenie dobre, ilość nie jest wielka a w sam raz żeby się najeść. Obsługa miła, czas oczekiwania to 15-20 min (mały ruch). Tagliatelle z krewetkami dobre i świeże, ravioli ze szpinakiem i ricottą idealne na obiad lub kolację. Nie mamy żadnych zastrzeżeń wszystko było super❤️

  2. Julian polecamy ★★★★★

    Powiem tak i nie anonimowo. Jedzenie świetne choć trochę trzeba czekać .panowie w kuchni się uwijają a kelnerka uprzejma dla tego smakowało . Makaron własnej roboty ,mięso idealne ale pamiętajcie zapytać klienta a zwłaszcza kobiet czy lubią boczek. Brakuje dania z łososiem i szczególnie czegoś czego nie macie sosu beszamelowego i grzybów . Niektórzy właśnie chodzą do restauracji po takie dania. Pozdrawiam panią iże.

  3. Bartek ★★★★★

    Karmią bardzo dobrze, ale irracjonalnie długo trzeba czekać na zamówienie, więc jak jesteś bardzo głodny, to raczej unikaj tego lokalu

  1. Oliwia Macoch ★★★★★

    Razem z przyjaciółkami odwiedziłyśmy restaurację Rzymskie Wakacje i był to prawdziwy kulinarny strzał w dziesiątkę. Ja zdecydowałam się na klasyczne spaghetti carbonara kremowe, aromatyczne i idealnie przyprawione. Moje koleżanki zamówiły gnocchi z buraka, które zachwyciły nie tylko smakiem, ale i estetyką podania delikatne, aksamitne i wyjątkowo pyszne. Spróbowałyśmy również dwóch pizz, z których szczególnie wyróżniała się ta z kategorii pizza piccanti intensywna, pełna charakteru i doskonale wypieczona. Całość dopełniła przyjemna atmosfera lokalu i sympatyczna obsługa. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu miłośnikowi włoskiej kuchni.

  2. Patrycja Kilarska ★★☆☆☆

    Klimat restauracji naprawdę przyjemny, ale niestety to jedyny plus. Obsługa pozostawia wiele do życzenia – kelnerka zapowiedziała czas oczekiwania ok. 40 minut, a finalnie czekaliśmy ponad 1,5 godziny. Co gorsza, musiałam się sama przypomnieć, bo nikt się nami nie interesował. Pani kelnerka w ramach rekompensaty zaproponowała napój, poprosiłam o wodę z cytryną, ale kawałek cytryny jaki dostałam… Dodatkowo oliwa, która powinna być dostępna od ręki, została przyniesiona dopiero po poproszeniu i to w tak małej ilości, że ledwo wystarczyła na jedną pizzę. Sama pizza była smaczna, ale to zdecydowanie za mało, żeby wrócić. Kuchnia ewidentnie nie nadąża, mimo że w lokalu nie było tłumów. Szkoda, bo potencjał jest, ale organizacja – dramat. Nigdy więcej.

  3. dastiina Dastiina ★★★★★

    Już kiedyś chciałam tam udać się z chłopakiem, ale były pozajmowane miejsca. W końcu nam się udało! Muszę przyznać, że jest w tym miejscu bardzo miła obsługa. Czas oczekiwania jest w porządku, nie musieliśmy długo czekać na zamówione potrawy. Zamówiliśmy sobie obiad, a później jeszcze skusiliśmy się na kawę. Potrawa była smaczna, chociaż lasagne mogłaby być bardziej ciepła - mimo to w smaku naprawdę przepyszna - chyba jedna z lepszych jaką jadłam. Poza tym dobra, naprawdę mocna kawa i smakowity deser (tiramisu). Na pewno wrócę w to miejsce ponownie.

  1. Tomek ★★★★★

    W Rzymskich Wakacjach byliśmy kolejny raz i na pewno jeszcze wrócimy, Dziś została zamówiona pizza Capricciosa, która była bardzo smaczna, dobrze wypieczona i ze świeżych, dobrej jakości składników. Drugie danie to był makaronik tagliatelle alla bolognese, duża ilość mięska, posypane dobrym parmezanem i makron ugotowany idealnie. Bardzo szybko podane do tego standardowo miła obsługa. Polecam w 100%

  2. Jarosław Misiewicz ★★☆☆☆

    To bedzie dluga historia, bez happy endu. Bylem tam w ubiegla niedziele z rodzina, razem szescioro osob. Zwolnil sie wiekszy stolik wiec usiedlismy. Obsluga szybko posprzatala po poprzednich gosciach, zostawiwszy jedna brudna filizanke i podali kartki dan. Sa to faktycznie kartki, poplamione i pomietolone. Kartki z rysunkami moich dzieci wygladaja duzo lepiej. Obsluga zniknela, tzn. nie calkiem bo lazili wokol i obslugiwli innych gosci, natomiast my siedzielismy niewidzialni przez ponad 20 minut. Chcac niechcac poszedlem do srodka, siedzielismy na zewnatrz, poprosilem pania manager. Oddalem brudna filizanke. Na uwage, ze od przeszlo 20 min. nikt sie nami nie zainteresowal odparla, ze trzeba bylo nie siadac przy nieposprzatenym stoliku, i ze zaraz sie ktos nami zajmie. Faktycznie po jakiejs chwili wyznaczono ofiare i przszla mila pani kelnerka bardzo przepraszajac. Przyjela zamowienie, napoje i dania. W miare szybko przyniosla napoje. Zamowione piwo bylo cieple, ale za to w brudnum, klejacym sie kuflu. Poprosilem o zmiane, pani ponownie przepraszala i przyniosla zimne w mniej klejacym kuflu. Poddalem sie. Wszystkie szklanki nosily na sobie liczne slady linii papilarnych mam nadzieje, obslugi. W miedzy czasie zona z coreczka udala sie do toalety. Okazalo sie, ze nie ma ani recznikow papierowych, ani mydla. Zwrocilismy ma to uwage,. Po posilku rowniez udalem sie do toalety, ani mydla, ani recznikow nadal nie bylo wiec to chyba taki standard. Jedzenie dosc przyzwote. Kiedys odwiedzalem ten lokal chetnie i czesto. Stalo sie cos niedobrego, szkoda. To byla moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Na szczescie na mapie Opola jest coraz wiecej lokali swiadczacych uslugi na wyzszym poziomie.

  3. Andrzej ★★★★☆

    Po kilku miesiacach pandemi zdecydowałem się ponownie odwiedzić jedną z moich ulubionych/najlepszych restauracji. Niestety pizza którą tu kiedyś jadłem została tylko w moim wspomnieniu. Wino domu już nie te. Rzymskie Wakacje zostały jedną z wielu restauracji z poprawnym jedzeniem, lecz już nie tą najlepszą. Szkoda...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rzymskie Wakacje?

Rzymskie Wakacje znajduje się przy Piastowska 16, 46-020 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rzymskie Wakacje?

Można skontaktować się z Rzymskie Wakacje pod numerem +48 774 414 242

Jak można dotrzeć do Rzymskie Wakacje?

Do Rzymskie Wakacje można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements