Antalyakebab
“Same plusy, miła i szybka obsługa, sporo miejsca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Porcje nawet standardowe sa ogromne, i będąc głodnym ciężko się nie najeść :) Wszystkie składniki świeże, odpowiednio skomponowane. Naprawdę polecam wszystkim głodnym , nie będziecie zawiedzeni!”