Przegląd katalogu
- 100 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 41% Ze zdjęciami
Znaleziono 100 wyników
Przeglądaj dentysta w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 100 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 3,542 opinii i ocen.
“Świetna klinika, kompetentna kadra i bardzo miła atmosfera. Bez dwóch zdań polecam z całego serca!”
“Jestem pacjentką Pana doktora od dłuższego czasu, ale dopiero teraz dzielę się swoimi odczuciami, spostrzeżeniami. Panie doktorze pragnę wyrazić swoją wdzięczność za objęcie mnie leczeniem oraz za okazywanie przy każdej wizycie zaangażowania, cierpliwości i empatii. Pańska opieka stomatologiczna i opieka Pani Agnieszki daje mi poczucie , że trafiłam w najlepsze ręce i zawsze wracam z przekonaniem , że znowu będzie fachowo, miło.Dziękuję Panie doktorze, dziękuję Pani Agnieszko za profesjonalizm i serdeczność, które sprawiają, że każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Podejście,dokładność i cierpliwe wyjaśnienie każdego etapu leczenia naprawdę wiele dla mnie znaczą.Jestem ogromnie wdzięczna za życzliwość i troskę. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce.”
“Polecam Pana Doktora. Każda wizyta bezbolesna. Pan Doktor wyleczył mi czwórkę , która wg innego dentysty była do wyrwania.”
“Bardzo polecam tą placówkę pełen profesjonalizm i zaangażowanie ,lekarze mają ogromną wiedzę . Panie w recepcji bardzo pomocne w szczególności Pani Kasia i Milena mimo natłoku pacjentów chętnie służą pomocą. Pozostała część zespołu również przesympatyczna i pomocna .Pozdrawiam serdecznie i polecam raz jeszcze.”
“Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miałam wyrywaną ósemkę, nawet nie poczułam kiedy już jej nie było, szybko, sprawnie i najlepiej polecam Pana Doktora”
“Jestem bardzo usatysfakcjonowana z wizyt u doktora Karonia. Uratował mi zęby, które inni specjaliści chcieli od razu usunąć. Widać, że zależy mu na dobru pacjenta – nie naciąga na dodatkowe koszty i nie wymyśla na siłę problemów. Profesjonalne podejście, dokładność i życzliwość sprawiły, że z pełnym przekonaniem mogę polecić tego dentystę.”
“Pani Justyna jest jednym z najbardziej profesjonalnych specjalistów, których spotkałam na swojej drodze.”
“Pani doktor bardzo sympatyczna i profesjonalna. Chodzę do niej od wielu lat. Świetne podejście do pacjenta, wszystko odbywa się sprawnie i w przyjaznej atmosferze.”
“Byłam wyrywać dwie 8 dolne które rosły poziomo względem innych zębów. Doktor Hudala to bardzo dobry lekarz. Oba zabiegi przebiegły szybko i bez komplikacji. Z całego serca polecam doktora.”
“Najlepszy fachowiec w całym regionie. Polecam”
“P.Maria od lat dba o mój uśmiech i zawsze jestem zadowolona...Polecam”
“Byłem u doktora Tomasza Karola - polecam. Jeszcze młody ale już bardzo profesjonalny stomatolog. Dociekliwy i przez to jeszcze bardziej skuteczny.”
“Delikatność, precyzja i pełna kultura osobista lekarza.”
“Bardzo dobry stomatolog. Leczy całą moją rodzinę i nie tylko. Polecam gorąco”
“Najlepszy stomatolog u jakiego do tej pory byłam. Stara się uratować każdy ząb i nie borować jeśli nie ma takiej potrzeby. Pomocny, zawsze doradzi i sympatyczny człowiek. Z czystym sumieniem polecam :)”
“Najmilsza i najmadzrzejsza stomatolog - Marzenka”
“Pani Sylwia doskonale poradziła sobie z wyrwaniem moich 8. Polecam”
“Pani Doktor Baranowska jest niezwykła: profesjonalna, zaangażowana, dokładna, wszystko szczegółowo wyjaśniająca, życzliwa. Ma czas i cierpliwość do pacjenta, do tego holistyczne podejście oraz empatia Pani Doktor - to wszystko sprawia, że pacjent może czuć się naprawdę zaopiekowany, zadbany, "w najlepszych rękach". Dziękuję.”
“Polecam serdecznie :) przemiła Pani dr, zęby leczone bezboleśnie :) chodzimy całą rodziną :)”
“Profesjonalna opieka, indywidualne podejście do pacjenta, pani doktor bardzo delikatna. Rodzinna atmosfera. Polecam”
“Obsługa bardzo miła , Pan doktor ma super podejście do dzieci i młodzieży,tak jak inna obsługa.Polecam”
“Wspaniała Pani doktor, bardzo dokładna, empatyczna i miła. Serdecznie polecam!”
“Profesjonaliści z pasją, polecam każdemu. 10/10”
“Jestem pacjentką Pani Bożeny od wielu lat i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest osobą kompetentną, dokładną i życzliwą wobec pacjentów. Wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale też empatycznym podejściem, co w stomatologii jest ogromnie ważne. Gabinet jest nowoczesny i świetnie wyposażony, co daje mi poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas każdej wizyty. Choć ceny leczenia mogą być nieco wyższe niż w innych miejscach, to jakość opieki i skuteczność działań Pani Bożeny zdecydowanie to rekompensują. W moim przypadku Pani Doktor poradziła sobie z problemami, z którymi inni stomatolodzy nie potrafili sobie poradzić – i za to jestem jej ogromnie wdzięczna. To lekarz, do którego ma się pełne zaufanie. Zdecydowanie polecam!”
“Profesjonalizm. Zawsze bez boleśnie w miłej atmosferze. Pani Stomatolog zawsze pomocna .”