Przegląd katalogu
- 1,534 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 1534 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,534 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 389,493 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera cafe z miast takich jak Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów i innych.
“Odbieram tu często paczki z #togoodtogo”
“Bardzo miła obsługa, czysto i przyjemnie, polecam:)”
“Bardzo miła obsługa jedzenie zrobiona idealnie pełen profesjonalizm chętnie polecam sklep wrócę napewno nie raz”
“Fantastyczna obsługa jak i sklep, miłe pracownice i franczyzobiorca podchodzą do klienta z uśmiechem i zaangażowaniem, bardzo polecam najlepsza żabka w jakiej byłam”
“Fantastyczna obsługa, bardzo smacznie w przystępnych cenach...”
“Robiłem z nimi wesele, urodziny, chrzciny za każdym razem byłem zadowolony.”
“Nie rozumiem negatywnych opinii na temat pani na kasie, codziennie przychodzę z usmiechem, który jest odwzajamniany. Poza tym jedzenie bardzo dobrze ale kapuśniak mógłby mieć mniej ciasta a wiecej farszu:)”
“Pyszne, starannie przygotowane sushi. Świetny ramen - istna eksplozja smaków. Szeroki wybór win i koktajli. Lokal zrobiony z gustem, świetna obsługa i wyjątkowy klimat. Napewno tam wrócę.”
“Całkiem spoko. Brana pita mega z wołowinką, mieszany sosik oraz tortilka z kurczakiem czosnkowy sosik. Mięso wołowe (mieszana wołowina) mimo, że kula mocy, to całkiem smaczne i co ważniejsze nie wali typową tanizną marketową, którą często czuć w lokalach w Opolu za podobną cenę. Mięsa miałem w miarę pół na pół z warzywami, czyli okej. Sosy raczej nie autorskie, ale definitywnie były lane konkretnie przez co nie miałem suchego jedzonka. Za taką cenę i tak wychodzi przyzwoicie. Oby się utrzymało. Edit 1.: Po czasie postanowiłem spróbować ponownie z ciekawości przez oceny na poziomie 1/5. Tym razem brana średnia pita z wołowiną + sos ostry. Jakość się nie zmieniła, dalej jest mięsko bardzo dobre - nie wali typowo opolskim marketowcem. Mięsa tym razem było więcej (40/60) w porównaniu do sałatek więc także +. Sosu dużo i był o wiele lepszy od mieszanego, bardzo autentyczny. Ocenę podwyższam i nie rozumiem tych niskich 1/5.”
“Najlepsza Zabka w KK ! Polecam , Obsługa bardzo mila i w sklepie mozna wszystko kupic”
“Pozdrawiam panią kasjerkę Marysię”
“Najlepszy chleb, mój ulubiony, zwykły duży”
“Jedzenie pyszne, obsługa miła, klimat lokalu taki średni niczym nie śmierdzi wystarczy pomalować ściany na inny kolor i będzie ok, polecam lokal.”
“Pizza była pyszna lepszej nie jadłam”
“Sklep dobrze zaopatrzony, wybór duży ale jak to w piekarni najlepszy z rana. Pieczywo bardzo dobre. Chleb spokojnie wytrzyjmuje kilka dni, chociaż u nas w domu bardzo rzadko - jest tak dobry, że zjadamy w ciągu dnia. Ciasta świeże z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Panie bardzo sympatyczne. Lubię robić tu zakupy.”
“Przepyszne lody i ciasto makowiec z jabłkiem pani bardzo miła we wszystkim pomocna polecam”
“Płatność również kartą płatniczą, pieczywo smaczne, fajnie krojone, bardzo miła obsługa, ceny niektórych artykułów niższe niż w marketach. Parking w pobliżu.”
“Zamówiłam śniadanie deluxe w cenie 22 zł — wszystko było świeże, smaczne, porcja ogromna! Danie dostałam w ciągu 5 minut. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Naprawdę polecam to miejsce — idealny przystanek na trasie!”
“Bardzo dobre pierogi,kebab w bułce też dobry.Ta pani z Ukrainy w podciętych wlosach co kasuje mogła by być bardziej uprzejma bo jest nie mila dla klientów taka uwaga z mojej strony.”
“Obsługa, jedzenie i klimat na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie na imprezy okolicznościowe i nie tylko.”
“Bardzo miła pani i sympatyczna,bardzo dobre pączki y ciasta. Można nawet chwilę porozmawiać.”